Προς το περιεχόμενο

IN-EAR HEADPHONES <2$ @ebay


basilis222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να πω και εγώ που έχω τα jvc fx700.

 

Ακουστικά με 2-3 ευρώ ; απλά τραγικά...

 

Εγώ αν ήμουν στην θέση σου θα έπαιρνα τα φτηνά αυτά στο post μόνο και μόνο απο περιέργεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βρήκα καλύτερη προσφορα και επωνυμη.

http://www.focalprice.com/EP024X/EP630_InEar_Noise_Reduction_Earphones.html

στα σχολια γραφουν οτι ειναι fake.

 

γιαυτα τι λετε?

http://www.plaisio.gr/Peripherals/PC-Peripherals/Speakers-Headsets-Microphones/headphones/AKG-Earphones-K309-11-18-K309.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα σχολια γραφουν οτι ειναι fake.

 

γιαυτα τι λετε?

http://www.plaisio.gr/Peripherals/PC-Peripherals/Speakers-Headsets-Microphones/headphones/AKG-Earphones-K309-11-18-K309.htm

 

Τα πήρα πριν 6-7 μήνες.

Τους πρώτους 5 όλα καλά. Μετά "πέφτουν" (η απόδοση) και δεν ακούς τίποτις...

Α

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα και εγω ενα ζευγαρι να δουμε τι ψαρια πιανουν

Φυσικα και δεν περιμενω να ειναι ουτε σαν τα 601 akg ή τα head-direct μου, αλλα ελπιζω να με εκπληξουν ευχαριστα

Στη τελικη κοστιζουν οσο ενα cheeseburger!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oxi ακομη να τα παραλαβω ακομη να τα στειλουν.Apo E bay τα στελνουν μολις λαβουν την παραλαβη αντε την επομενη ημερα.Αυτοι ακομη.

 

Η συγκεντρωση της παραγγελιας μπορει να παρει απο 1 εως 5 εργασιμες μερες.Το γραφει και στο site τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιαυτα τι λετε?

http://www.plaisio.g...-11-18-K309.htm

Εγώ τα έχω κανα χρόνο πάντως και δεν έχει αλλάξει η απόδοσή τους.Για τα λεφτά τους είναι πολύ καλά.Βγάζουν δυνατό ήχο.Μόνο πρόσεξε γιατί είναι λίγο μεγάλα σαν ακουστικά.Άμα έχεις μικρό αυτί παίζει και να μη σου στέκονται ή μετά από λίγη ώρα χρήσης να σε πονάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paypal δεχονται?Και ακομη στην αποστολη να τους ζητησω να σημανθει ως δωρο ?ποσες ημερες κανει περιπου να φτασει?Και κατι ακομη.Υπαρχει αντιστοιχο και με μικροφωνο (για το κινητο μου).

 

Μην τα θές ολα σε 2$ ακουστικά. Μην του πεις τιποτα, Θα σου ερθουν σε κανα μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναφερω το θεμα καθοτι τα παρελαβα (τα ακουστικα του αρχικου ποστ , με τα 2$) ομολογουμενως πολυ γρηγορα

Τα ακουστικα γραφουν Sony πανω - και καλα - και αποτελουν ρεπλικα αποτι καταλαβαινω των MDR-D9

 

Οσων αφορα τον ηχο τωρα , στα θετικα ειναι οτι δουλευουν

Ψηλες , μεσαιες , ολα ενας αχταρμας , τα ακουστικα καταφερνουν να ειναι κατω του μετριου σε ολους τους τομεις , με εξαιρεση το πλουσιο μπασο (αλλωστε ειναι κλειστου τυπου) το οποιο ομως καταπλακωνει ολες τις αλλες συχνοτητες . Για καποιον που του αρεσουν μουσικα ειδη με νταμπα ντουμπα και δεν ζηταει πολλα πιστευω θα ικανοποιησουν , παντα σε σχεση με την τιμη τους , καθοτι για πανω απο 3$ ειναι για τον καδο

Κατασκευαστικα επισης μετριοτατα , οι φλατζες αν δεν σαπισουν στον πρωτο μηνα πιστευω θα ειναι θαυμα

Το Design τους ειναι ομως ομορφο , και τουλαχιστον στα δικα μου αυτια καθονται σχετικα καλα και ανετα διχως να πιεζουν

 

Αν θα προτεινα να τα αγορασει καποιος;

Αν προοριζονται για ποιοτικες ακροασεις , ενα μεγαλο ΟΧΙ , ακομη και τζαμπα να στα δινανε

Αν παλι προοριζονται για ρεζερβα , κανα 128αρι mp3 γραμμενο απο κασσετα ή για το συνεργειο που θα τα φορας οταν αλλαζεις λαδια σε κανα Datsun του '80 , ναι , αξιζουν τα 2 δολλαρια

 

Αυτα απο εμενα!

(υγ. καλυτερα παντως να επερνα το cheeseburger..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ +1

Παρελαβα και εγω(πολυ γρηγορα)και μπορω να πω, χωρις να εχω ιδιαίτερες γνωσεις και απαιτησεις, οτι ειναι χαλια σε συγκριση με ο,τι αλλα ακουστικα εχω χρησιμοποιήσει(ακομα και απο το carefour με 7€)

Τα παρήγγειλα για χρηση στο bluetooth οταν οδηγαω την μηχανη(οχι για να ακουω μουσικη) οποτε την δουλεια τους θα την κανουν.

Πάντως απο εμφανιση σχιζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε παιδια εσεις τα παραλαβατε και εμενα ακομη να τα στειλουν?Στο status βγαζει ακομη "packaging".Eντωμεταξυ προσπαθω να τους στειλω E-MAIL αλλα με βγαζει σε μια στερεοτυπη φορμα με προκαθορισμενες απαντησεις χωρις να μπορω να επικοινωνησω απευθειας.

Ισως καλυτερα να επαιρνα ενα cheeseburger που λεει και ο φιλος παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...