Προς το περιεχόμενο

Παντελόνια jean ανδρικά...


vk13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και να παρεις ρουχα 10 σεζον πριν

σε τιμες 50% κατω απο της τρεχουσας σεζον...

Πόσο ντεμοντέ μπορεί να ναι ένα blue-jean 10 (που λέει ο λόγος) σεζόν πίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει μια προσφορα η gap αυτες τις μερες

επισης

εχει bazzar η ffg

και

μπορεις παντα να πας στα ζαρα

και να χασεις τα λεφτα σου...

 

γιατι λες οτι χανεισ τα λεφτα σου στο ζαρα? απο αποψη ποιοτητας εννοεις ή μοδας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω ότι είναι πολύ μούρικο σε κάποια όντως προ 3-5ετίας ή πολύ λιγοφόρετα που κάνουν 200αριές δολλάρια αμερική μεριά να τα φοράς με 20-30ευρώ... για να μην αερολογώ μιλάω για την indian rock culture

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται, άμα πας σε μάρκες που τρέχουν θα πάρεις περσινά και να σου πω την αλήθεια αν δεν είναι fashion freak ούτε...ξαναλέω ΟΥΤΕ που θα καταλάβεις αν είναι περσινό ή όχι!

 

Μιλάω μόνο για jean.... μην μου πει κανείς για παπούτσια γιατί όντως έχει δει κάτι νικε από τα "90s" :shock:

 

Λοιπόν είχα βρει κάτι jean levis προσφορά σε μαγαζί levis 20-30 ευρώ το ένα. Γεμάτος χαρά σκέφτηκα θα πάρω 2-3 να έχω ( :lol: ) γιατί ήταν και ωραία τα χρώματα τους, πάω δοκιμάζω μερικά από αυτά και τελικά ήταν αίσχος η γραμμή τους επάνω μου.

Ηταν όμορφα και "μοδάτα" μεν αλλά είχαν πολύ μακρόστενη γραμμή όταν τα φόρεσα... Παίζει να ήταν παλιάς σεζόν τώρα που το σκέφτομαι εξού και η χαμηλή τιμή τους, γιατί της τελευταίας σεζόν είχαν αρκετά τσουχτερές τιμές.

 

Καλά αυτά τα Nike παπούτσια που λες σε στοκατζίδικα τα έχω δει και εγώ. Δε θα τα φόραγα με τίποτα προσωπικά κι όμως υπάρχει αρκετός κόσμος που τα αγοράζει ακόμα και τα φοράει. Περί ορέξεος...

 

Πάντως ένα staff τζην που είχα αγοράσει πριν 4-5 χρόνια, εκτός του ότι αντέχει ακόμα παρόλα τα άπειρα πλυσίματα που έχει φάει γιατί ήταν το αγαπημένο μου τζην, η γραμμή του παραμένει μια χαρά πάνω μου για την ηλικία του, πολύ καλή ποιότητα. Και ήταν η μοναδική φορά που χρυσοπλήρωσα για jean, 150 ευρώ το είχα πάρει...΄Ισως ισχύει το ότι πληρώνεις παίρνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑ την Μπαναγία, αν προτίθεσαι να δώσεις 220 ευρά για ένα τζιν ck, αγόρασε αεροπορικό εισιτήριο για ΗΠΑ και έλα να τα πάρεις από εδώ.

 

Ή αν δε θες να ταξιδέψεις, μου δίνεις εμένα 110 ευρά το κάθε τζιν και σου φέρνω 5, να βγάλω το δικό μου αεροπορικό εισιτήριο.

 

Για να καταλάβεις τι λέω, κοίτα στο αμαζον, που δεν έχει και τις καλύτερες τιμές, για ck jeans... ΠΑΤΑ ΕΔΩ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑ την Μπαναγία, αν προτίθεσαι να δώσεις 220 ευρά για ένα τζιν ck, αγόρασε αεροπορικό εισιτήριο για ΗΠΑ και έλα να τα πάρεις από εδώ.

 

Ή αν δε θες να ταξιδέψεις, μου δίνεις εμένα 110 ευρά το κάθε τζιν και σου φέρνω 5, να βγάλω το δικό μου αεροπορικό εισιτήριο.

 

Για να καταλάβεις τι λέω, κοίτα στο αμαζον, που δεν έχει και τις καλύτερες τιμές, για ck jeans... ΠΑΤΑ ΕΔΩ!

 

τα περισσοτερα απο αυτα ειναι αρχαια

αλλα η σκεψη ειναι σωστη...

 

για το λογου το αληθες

http://www.calvinkle...6643&cp=3430140

 

οτι βλεπεις

στην ελλαδα ειναι διπλες τιμες σε ευρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν είχα βρει κάτι jean levis προσφορά σε μαγαζί levis 20-30 ευρώ το ένα. Γεμάτος χαρά σκέφτηκα θα πάρω 2-3 να έχω ( :lol: ) γιατί ήταν και ωραία τα χρώματα τους, πάω δοκιμάζω μερικά από αυτά και τελικά ήταν αίσχος η γραμμή τους επάνω μου.

Ηταν όμορφα και "μοδάτα" μεν αλλά είχαν πολύ μακρόστενη γραμμή όταν τα φόρεσα... Παίζει να ήταν παλιάς σεζόν τώρα που το σκέφτομαι εξού και η χαμηλή τιμή τους, γιατί της τελευταίας σεζόν είχαν αρκετά τσουχτερές τιμές.

 

Καλά αυτά τα Nike παπούτσια που λες σε στοκατζίδικα τα έχω δει και εγώ. Δε θα τα φόραγα με τίποτα προσωπικά κι όμως υπάρχει αρκετός κόσμος που τα αγοράζει ακόμα και τα φοράει. Περί ορέξεος...

 

Πάντως ένα staff τζην που είχα αγοράσει πριν 4-5 χρόνια, εκτός του ότι αντέχει ακόμα παρόλα τα άπειρα πλυσίματα που έχει φάει γιατί ήταν το αγαπημένο μου τζην, η γραμμή του παραμένει μια χαρά πάνω μου για την ηλικία του, πολύ καλή ποιότητα. Και ήταν η μοναδική φορά που χρυσοπλήρωσα για jean, 150 ευρώ το είχα πάρει...΄Ισως ισχύει το ότι πληρώνεις παίρνεις...

 

τα levis γενικά έχουν πολύ περίεργη γραμμή μωρέ... άσε που μπορεί από τα παλιά να τους είχαν μείνει μόνο γραμμές 501 λέω εγώ τώρα...

 

και τα έχουν και σε ακριβές τιμές, (τα νικε) να πεις ότι είχαν όλα 15-30 ευρω αντε να πάρεις τπτ...

 

Ναι staff πολύ γαμάτα, πήρα ένα 50ευρώ από 100. 2 replay είχα πληρώσει ακριβά 110 και 120 αλλά είναι αξία και αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάλι, δεν έχω καταλάβει γιατί στα zara χάνεις τα λεφτά σου..

μέχρι και security έχουν στην πόρτα για να μη σε κλέβουν... B)

 

oh lord

 

λεπον

η ποιοτητα δεν ειναι τοσο καλη

ειδικα στα jean

[σκιζονται ευκολα]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oh lord

 

λεπον

η ποιοτητα δεν ειναι τοσο καλη

ειδικα στα jean

[σκιζονται ευκολα]

 

εγώ πάντως 2-3 jeanakia που έχω πάρει από τα zara μια χαρά είναι..

χώρια που με τα λεφτά που κοστίζουν παίρνω 3 αντί για ένα diesel..

αλλά ναι.. δεν είναι το ίδιο "μούρη"..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως 2-3 jeanakia που έχω πάρει από τα zara μια χαρά είναι..

χώρια που με τα λεφτά που κοστίζουν παίρνω 3 αντί για ένα diesel..

αλλά ναι.. δεν είναι το ίδιο "μούρη"..

 

δεν θυμαμαι να μιλησε καποιος για μουρη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως 2-3 jeanakia που έχω πάρει από τα zara μια χαρά είναι..

χώρια που με τα λεφτά που κοστίζουν παίρνω 3 αντί για ένα diesel..

αλλά ναι.. δεν είναι το ίδιο "μούρη"..

 

+1 σ'αυτο με τη τιμη..

40 ευρω ενα τζιν στο ζαρα..ενταξει δεν λεω δεν κρατανε παρα πολυ ..αλλα δεν θα εχεισ κ ενα τζιν ολη σ τη ζωη..αν οχι καθε χρονο..καθε 2 τ πολυ θα παρεισ καινουργιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...