Προς το περιεχόμενο

Sony KDL-37EX402 στα €299 απο Public!!!


KoGi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Σε εμένα ακόμα τίποτα... Παραγγειλα Σάββατο στις 5 το απόγευμα. Ακυρώθηκε κάποιου απο σας που παρήγγειλε πριν απο μένα;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ναί,η δική μου: Παραγγειλα Σάββατο 1 /10 / 2011 στις 4.50 περίπου το απόγευμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα δεν ειναι η ελλειψη αποθεματος αλλα μαλλονς οτι την δωσανε πολυ χαμηλότερα απο την τιμή αγορας οταν στο τσιγκουνη ο ποιο φθηνος την εχει 470 ευρώ. αποθεμα μπορούν να βρούν αλλα θα τους κοστίσει κατι παραπάνω. τα ιδια εκανε και με το ups που ηταν τελειως λαθος αλλα και με της τηλεοράσεις περσι τον δεκέμβρη που τελικα καποιοι πήραμε μετα απο 1 μηνα, καποιοι δεν πηραν καθόλου κτλπ. τι να πω λαθη γινονται αλλα οταν οι ιδιες συμπεριφορές επαναλαμβάνονται δειχνει ελλειψη σεβασμού στον καταναλωτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο και σε μενα. Εκανα ηδη καταγγελια.Ειχα ζητησει διαγραφη του λογαριασμου μου περισυ με το ups και ξαναγραφτηκα σαν μακακας για την tv. Διαγραφη λοιπον παλι και να μου κοπουν τα χερια αν ξαναπαρω απο αυτους εστω και σπιρτα. Αντε γεια.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο και σε μενα. Εκανα ηδη καταγγελια.Ειχα ζητησει διαγραφη του λογαριασμου μου περισυ με το ups και ξαναγραφτηκα σαν μακακας για την tv. Διαγραφη λοιπον παλι και να μου κοπουν τα χερια αν ξαναπαρω απο αυτους εστω και σπιρτα. Αντε γεια.

 

 

Σωστα,ουτε διαφημιση να μην στέλνουν.

Πηγα να βαλω αρνητικό σχόλιο για αυτούς,για προσφορά μαιμού,που δεν ηταν ποτε διαθέσιμη, και μου το εκοψαν και στο skroutz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα,ουτε διαφημιση να μην στέλνουν.

Πηγα να βαλω αρνητικό σχόλιο για αυτούς,για προσφορά μαιμού,που δεν ηταν ποτε διαθέσιμη, και μου το εκοψαν και στο skroutz.

 

Αυτά είναι! και ο σκρουτζ μίζες θα παίρνει από τον όμιλο που είναι πίσω από Public κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα,ουτε διαφημιση να μην στέλνουν.

Πηγα να βαλω αρνητικό σχόλιο για αυτούς,για προσφορά μαιμού,που δεν ηταν ποτε διαθέσιμη, και μου το εκοψαν και στο skroutz.

τι ακριβως σου ειπανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ακριβως σου ειπανε?

 

οταν την εστειλα:

Η αξιολόγηση που μόλις καταχωρήσατε είναι υπό έγκριση από τους διαχειριστές του skroutz.gr.

(πρεπει να εγκριθει κιολας!)

 

Και 5 μερες μετα:

 

Η αξιολόγηση για το κατάστημα `Public` δεν εκγκρίθηκε απο τους διαχειριστές του Skroutz.gr.

Η αιτιολογία είναι:

"Παραβιάζονται οι όροι αξιολγήσεων λόγω μη παροχής αριθμού παραστατικού. Ως εκ τούτου δεν δύναται να διασταυρωθούν τα λεγόμενα και αδυνατούμε να αναρτήσουμε την αξιολόγηση."

 

Σκεφτηκαν και αποφασισαν:εχει ηδη παρα πολλες αρνητικες, ε να μην το χασουμε απο πελατη.

Απο την ταραχη δεν τα εγραψαν και σωστα. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν την εστειλα:

Η αξιολόγηση που μόλις καταχωρήσατε είναι υπό έγκριση από τους διαχειριστές του skroutz.gr.

(πρεπει να εγκριθει κιολας!)

 

Και 5 μερες μετα:

 

Η αξιολόγηση για το κατάστημα `Public` δεν εκγκρίθηκε απο τους διαχειριστές του Skroutz.gr.

Η αιτιολογία είναι:

"Παραβιάζονται οι όροι αξιολγήσεων λόγω μη παροχής αριθμού παραστατικού. Ως εκ τούτου δεν δύναται να διασταυρωθούν τα λεγόμενα και αδυνατούμε να αναρτήσουμε την αξιολόγηση."

 

Σκεφτηκαν και αποφασισαν:εχει ηδη παρα πολλες αρνητικες, ε να μην το χασουμε απο πελατη.

Απο την ταραχη δεν τα εγραψαν και σωστα. :rolleyes:

 

Εχω την εντύπωση οτι έπρεπε να βάλεις αριθμό παραγγελίας. Οπως και να έχει, απαράδεκτο απο το skroutz να διαγράφουν ή τελος πάντων να μην εγκρίνουν αξιολογήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καταγγελια προς Skroutz ηταν για την κοροιδια του καταστηματος και για την αποκαλυψη της τακτικης τους σε τιμες κραχτες σε κινητα.

Αφου κοιταξα στην βιτρινα το Galaxy s, με ταμπελαρα 319 ε,στο Mall,παω στο ταμειο να πληρωσω, α... ξερετε εχει εξαντληθει...

Καλα τοτε δωσε μου το nexus που το εχετε 299 ε.

Α και αυτο δεν υπαρχει!

 

Οπως καταλαβαινετε, δεν ηταν δυνατο να υπαρχει κωδικος παραγγελιας!

Καποια δικαιολογια επρεπε να βρει ο skroutz.Επισης θα μπορουσε ανετα να διασταυρωσουν (τα λεγομενα),στελνοντας καποιον να δει την βιτρινα με τις ανωτερω τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...