Προς το περιεχόμενο

Sony KDL-37EX402 στα €299 απο Public!!!


KoGi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχει και άλλες σε πολύ καλές τιμές...

 

Για δείτε και αυτή...

 

 

Philips 19PFL3405H - Τηλεόραση LED - 19" HD Ready - Public 99€

Philips 19PFL3405H - Τηλεόραση LED - 19" HD Ready - Skroutz - 194€

 

Ότι πρέπει για μικρή TV .... με MPEG-4

 

Βέβαια έχει και την σημείωση...

 

Προσωρινά μη διαθέσιμο

Ενημέρωση πιθανής διαθεσιμότητας εντός 3 εργάσιμων ημερών

 

 

 

:confused:

 

 

Αυτη κανει και για TV-Monitor η θα μου βγαλει τα ματια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Που??

Παντως μερικες φορες ειναι καλο να περιμενουν μερικοι να ακουσουν αποψεις και κριτικες για καποιο πραγμα(εγω εχω σωθει απο λαθος αγορες με παιδια που οντως εχουν γνωσεις κ.τ.λ) πριν το αγορασουν...οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος και με τετοια κριση σιγουρα θα υπαρξουν και αλλες ευκαιριες!

στο avclub.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δες αυτή. Λίγο που έψαξα διάβασα ότι είναι VFM.

 

Άμα δεις και το ιστορικό του Skroutz πρώτη φορά πέφτει κάτω από τα 700 ευρώ.

καλυτερο vfm ειναι αυτη http://www.skroutz.gr/s/330989/LG-50PV350.html?keyphrase=pv350

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυτερο vfm ειναι αυτη http://www.skroutz.gr/s/330989/LG-50PV350.html?keyphrase=pv350

οπως το λεει ο φιλος ο ntinaras την ειδα απο κοντα και μου κρεμασαι η μασελα κατω και την παρηγγειλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απο αυτες τις δυο, η LG θεωρειται καλυτερη αγορα.... αλλα μηπως ειστε σε λαθος θεμα?

Τι σχεση εχουν αυτες με τη συγκεκριμενη της προσφορας στα €299??? Αλλα λεφτα, αλλη κατηγορια, μην τα μπλεκετε.

Καποιος που εψαχνε TV στο οριο των 300, η Sony 37ΕΧ402 ειναι πολυ καλη αγορα, γιατι αλλιως η καλυτερη που επαιρνες ηταν η Samsung 32D450.

Οποιος εχει μεγαλυτερο μπατζετ, ε φυσικα κοιταει αλλα μοντελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[ καλά πριν μια βδομαδα νέο λάπτοπ τώρα tv, πες μας κι εδώ τη συνταγή σου!!! χαχαχααα :-)

(το lenovo εντάξει???)]

Καμμία συνταγή! Έχω αγοράσει πράγματα αξίας άνω των 5000 euro απο προσφορές που βρήκα εδώ αλλά όχι όλες για μένα. Έχω στρώσει φίλους και συγγενείς και σχεδόν έχω βρει το μπελά μου αφού όποιος ψάχνει κάτι για αγορά με χώνει! Βέβαια πολλές φορές έχω πιάσει τον εαυτό μου να υπερβάλλει αλλά δε βαριέσαι, παρά να τα φάει ο gap καλλιά η μπούκα μου που λέμε και στην Κρήτη!

 

P.s. To lenovo μια χαρά, ήταν για τον κουμπάρο!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παράγγειλα και 'γώ αν και δεν μου χρειαζόταν άμεσα, αλλά καλύτερα τηλεόραση παρα να τα φάει ο ΓΑΠ και οι άλλοι...εθνοσωτήρες του φούτσου...

Φυσικά υπάρχουν και καλύτερες τηλεοράσεις αλλά νομίζω πώς αυτή είναι ότι καλύτερο σε τηλεόραση στα 300 Euro...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απο αυτες τις δυο, η LG θεωρειται καλυτερη αγορα.... αλλα μηπως ειστε σε λαθος θεμα?

Τι σχεση εχουν αυτες με τη συγκεκριμενη της προσφορας στα €299??? Αλλα λεφτα, αλλη κατηγορια, μην τα μπλεκετε.

Καποιος που εψαχνε TV στο οριο των 300, η Sony 37ΕΧ402 ειναι πολυ καλη αγορα, γιατι αλλιως η καλυτερη που επαιρνες ηταν η Samsung 32D450.

Οποιος εχει μεγαλυτερο μπατζετ, ε φυσικα κοιταει αλλα μοντελα.

συζητηση κανουμε χαλαρωσε :P

ετσι κι αλλιως οτι ειναι να συζητηθει για την προσφορα το ειπαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμμία συνταγή! Έχω αγοράσει πράγματα αξίας άνω των 5000 euro απο προσφορές που βρήκα εδώ αλλά όχι όλες για μένα. Έχω στρώσει φίλους και συγγενείς και σχεδόν έχω βρει το μπελά μου αφού όποιος ψάχνει κάτι για αγορά με χώνει! Βέβαια πολλές φορές έχω πιάσει τον εαυτό μου να υπερβάλλει αλλά δε βαριέσαι, παρά να τα φάει ο gap καλλιά η μπούκα μου που λέμε και στην Κρήτη!

 

P.s. To lenovo μια χαρά, ήταν για τον κουμπάρο!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

ε ναι γενικά αυτο το thread "φταιει" για πολλά!!!

πάρα πολλές προσφορές έχει και το αγγλικό amazon αρκεί να είσαι γρήγορος...

από software μέχρι παπούτσια και εργαλεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παραγγείλει κι εγώ το Σάββατο το απόγευμα και μόλις μου τηλεφώνησαν και μου την ακύρωσαν λόγω έλλειψης αποθέματος χωρίς να μου δώσουν κάποια "αποζημίωση" όπως έχει συμβεί πχ. με τον Παπασωτηρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε εμενα τηλεφωνησαν αλλα δεν μπορουσα να το σηκωσω, προφανως για να ακυρωσουν και σε εμενα.

τους καλω εγω αλλα βγαινει φαξ.

τελικα υπαρχει κανεις που προχωρα η παραγγελια του η απλως γιναμε τα κοροιδα για να αυξανουν τη βαση δεδομενων τους???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...