Προς το περιεχόμενο

Αντιγραφή επαφών με σπασμένη οθόνη


coffeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

Έσπασε η οθόνη από το κινητό μου Lg GT500 και χρειάζομαι να πάρω τις επαφές που είχα αποθηκευμένες στη μνήμη του κινητού.

Υπάρχει κανένα πρόγραμμα που μπορώ να το κάνω αυτό?

Δοκίμασα το Pg PC suite αλλά όταν συνδέω το usb πρέπει να πατήσω σε μια επιλογή συγχρονισμού, πράγμα που δε μπορώ να κάνω γιατί δε δουλεύει η touchscreen.

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα ή μαγαζί που να το κάνει αυτό?

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η touchscreen δουλεύει αλλά δεν βλέπεις εικόνα, βάλε ένα άλλο δίπλα για να βλέπεις που πρέπει να πατήσεις. 20-30 ευρώ κάνει η οθόνη, αν δεν θέλεις να το φτιάξεις μου το στέλνεις το φτιάχνω και σου στέλνω τις επαφές και κρατάω το τηλέφωνο...

 

Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει σπάσει και η touchscreen γι αυτό δυσκολεύομαι... αλλιώς θα το έπαιζα τυφλό σύστημα!

Χρειάζομαι να βγάλω τις επαφές μέχρι να το στείλω για φτιάξιμο γιατί έχω τηλέφωνα της δουλειάς μέσα που δεν έχω προλάβει να τα περάσω σε κατάλογο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβαίνω, αλλά δεν μπορώ να σε βοηθήσω μια και να το παραγγείλω θα κάνει 12 μέρες τουλάχιστον είμαι και βόρεια Ελλάδα... πάντως ρώτα να μάθεις πόσο βγαίνει η επισκευή. Αν βρεις τον κατάλληλο πρέπει να δώσεις 50 ευρώ το πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσον αφορά την αντιγραφή των επαφών,αν δεν κάνω λάθος τις αναλαμβάνουν(επιτόπου) καταστήματα όπως ο Γερμανός,το Πλαίσιο κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα αγοράσει από τον Γερμανό πριν ένα χρόνο με ανανέωση συμβολαίου και έχει ένα χρόνο εγγύηση ακόμα, αλλά δεν βρίσκω την απόδειξη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...