Προς το περιεχόμενο

Τέλος στο Buzz βάζει η Google, εστιάζοντας αποκλειστικά στο Google+


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά, μην πετάτε όλοι την σκούφια σας αν κλείσει... Καλό είναι να υπάρχει ένας ισχυρός πόλος να σπάει και λίγο η κυριαρχία του φατσοβιβλίου. :-)

 

Εξάλλου, υπάρχουν αρκετοί που δεν τα πάνε καλά με το fb οπότε καλό είναι να υπάρχει και μια εναλλακτική γι'αυτούς, και το πιο καλό είναι, για όλους εσάς τους υπόλοιπους που έχετε fb ;), ότι με τον ανταγωνισμό του g+ έστρωσαν το κ*λο τους εκεί στο fb, και του 'δωσαν χαρακτηριστικά και δυνατότητες που θα (και αν) τα βλέπατε αρκετά χρόνια αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για το αστειάκι, προσωπικά εμπιστεύομαι την google λιγότερο από τον Ιησού Χριστό.

χμμμ, εγώ πάλι όχι.

 

Δεν έχει εταιρικό site, παραβιάζει καταφορα την ιδιωτικοτητα (θέλει να εξομολογηθεις τα πάντα), χρεώνει πανάκριβα όλες τις υπηρεσίες του, δεν δινει εγγυηση, δεν ελέγχεται απο κανέναν ...

 

Δεν νομίζω να έχει πολυ μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, μην πετάτε όλοι την σκούφια σας αν κλείσει... Καλό είναι να υπάρχει ένας ισχυρός πόλος να σπάει και λίγο η κυριαρχία του φατσοβιβλίου. :-)

 

Εξάλλου, υπάρχουν αρκετοί που δεν τα πάνε καλά με το fb οπότε καλό είναι να υπάρχει και μια εναλλακτική γι'αυτούς, και το πιο καλό είναι, για όλους εσάς τους υπόλοιπους που έχετε fb ;), ότι με τον ανταγωνισμό του g+ έστρωσαν το κ*λο τους εκεί στο fb, και του 'δωσαν χαρακτηριστικά και δυνατότητες που θα (και αν) τα βλέπατε αρκετά χρόνια αργότερα.

 

γιατί ποιος σου είπε ότι είμαστε φίλοι και χρήστες του facebook ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί ποιος σου είπε ότι είμαστε φίλοι και χρήστες του facebook ;

 

Ούτε και εγώ είμαι χρήστης κανενός από τα δύο αλλά είμαι όμως και εναντίον του μονοπωλίου και απ' ότι βλέπω μόνο καλό έκανε με τον ανταγωνισμό στο fb και στους χρήστες του.

Με την ίδια λογική ας κλείσει και το Bing μιας και δεν έχει πιάσει και βάζει μέσα την Microsoft, και να μείνει μόνο το Google search.

 

Άρα, ταπεινή μου γνώμη, καλό είναι να υπάρχει... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...