Προς το περιεχόμενο

Xenon


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατσε δηλαδη οταν βαζουμε λαμπες με ασπρο φωτισμο λεμε οτι βαζουμε xenon ή εστω τυπου xenon;

 

Εγω απλες λαμπες θελω για να αλλαξω τις μαμα που εχουνε πεσει τοσα χρονια,δεν θελω xenon κιτ και διαφορα τετοια(ασε που δεν παει στο αυτοκινητο και θα τυφλωνω κοσμο).Απλα επειδη το ασπρο φως μου ειναι ποιο ξεκουραστο στο ματι ειπα να βαλω λαμπες με ασπρο φωτισμο.

 

Αυτες οι απλες οσραμ που σου εδειξα τι τυπου θεωρουνται;Αλογονου;

αν θυμαμαι καλα τυπου αλογονου ειναι απλα με ασπρο φωτισμο..

διαφορες ελαχιστες και σχεδον καμμια..

μπορεις να βαλεις χενον ανετα μην φοβασαι..απλα δεν θα τα εχεις τερμα..τα θυμαμαι τα φαναρια σου σχεδον ιδια με τα δικα μου ειναι..

xenon Ειναι το κιτ που σου εδειξα παραπανω..

σκετη λαμπα που δεν θελει πολλαπλασιαστη απλα βαζεις βγαζεις ειναι τυπου χενον..

να ξερεις οτι η τυπου χενον μερικες φορες κανει χειροτερη ζημια στο να τυφλωνει παρα τα χενον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δηλαδη οι philips που θελω να παρω ειναι τυπου xenon;Μα ειναι ειναι ακριβως ιδιες με τις osram που σου εδειξα και αυτες που φοραω τωρα,απλα εχουν ασπρο φωτισμο.

 

Παντως απο οτι καταλαβαινω λες οτι δεν θα δω μεγαλη διαφορα με αυτες τις philips;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτες που ειδες ειναι τυπου χενον..

μην περιμενεις να δεις διαφορα οπως στην φωτογραφια..ασε που πρεπει να εχει κανενα 30αρι 40αρι το ζευγαρι..

με 65 ευρω παιρνεις xenon Με εγγυηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα καταληξεις να παρεις xenon και μενεις αθηνα πηγαινε παρτα και ελα να στα βαλω εγω μπαμ μπαμ..

μην κατσεις και πληρωσεις για τοποθετηση σε μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...