Προς το περιεχόμενο

Grimm (2011)


eu@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε βρήκα υπάρχων θέμα σχετικά με την σειρά και είπα να ανοίξω ένα!

Η σειρά αυτή λέγεται Grimm και θυμίζει Supernatural(για όσους το παρακολουθούμε).

Να και ένα preview

http://www.youtube.com/watch?v=Kh3rFsv_WSE&feature=share

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετρια ιδεα,μετρια εκτελεση ηταν το συμπερασμα απο τον πιλοτο.Ισως δω καναδυο επεισοδια ακομα!

Eλληνικοι υποτιτλοι οχι(και μαλλον δεν προβλεεπεται να ασχοληθει κανενας).

 

Υ.γ:Οντως το trailer εχει αρκετα spoilers :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Υ.γ:Οντως το trailer εχει αρκετα spoilers :-D

τωρα πια δε μπορω να το επεξεργαστω και να βαλω άλλο!! ^_^

οποιος θελει να το δει τοτε ας μην δει το πριβιού χιχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετριούτσικη σειρά, αλλά εμένα μ'αρέσουν κάτι τέτοια οπότε παίζει να την παρακολουθήσω :P Πολύ πρόχειρα στημένη όμως ρε παιδάκι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν μπορω να πω πως με απογοητευσε το πρωτο επεισοδιο. Βλεποταν ευχαριστα, οι ηθοποιοι μου φανηκαν συμπαθητικοι και γενικα πρεπει να εχει potential. Ακριβως το αντιθετο απο το Once Upon A Time δηλαδη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετρια ιδεα,μετρια εκτελεση ηταν το συμπερασμα απο τον πιλοτο.

Μετριούτσικη σειρά, αλλά εμένα μ'αρέσουν κάτι τέτοια οπότε παίζει να την παρακολουθήσω :P Πολύ πρόχειρα στημένη όμως ρε παιδάκι μου.

 

Eμενα μου αρεσε παντως,φαινεται οτι εχει πλοκη και υποθεση απο το 1ο επεισοδιο κιολας.

Το NBC δεν εχει βγαλει και τοσο καλες σειρες αλλα αυτη παντως και το Awake φαινονται καλες.

Δεν ειναι και CBS ή FOX πως να το κανουμε,νομιζω πως ειστε σκληροι με τη σειρα ασ δουμε και πως θα συνεχιστει.

 

Δεν μπορω να πω πως με απογοητευσε το πρωτο επεισοδιο. Βλεποταν ευχαριστα, οι ηθοποιοι μου φανηκαν συμπαθητικοι και γενικα πρεπει να εχει potential. Ακριβως το αντιθετο απο το Once Upon A Time δηλαδη :P

Σωστος.Ειναι το ενα σαν φτιαγμενο για παιδακια και το αλλο για ενηλικες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι και CBS ή FOX πως να το κανουμε,νομιζω πως ειστε σκληροι με τη σειρα ασ δουμε και πως θα συνεχιστει.

 

 

Γιατί να είσαι πιο επιεικής με μια σειρά που παίζει στο NBC απ' ότι στα άλλα κανάλια; Εκτός αν δεν εννοείς αυτό. Μου φαίνεται λίγο ηλίθιο να δίνεις περισσότερες ευκαιρίες σε σειρές μόνο και μόνο επειδή παίζει σε ένα θεωρητικά υποδεέστερο κανάλι(εμένα προσωπικά δύο από τις αγαπημένες μου σειρές παίζουν στο NBC πάντως) όταν υπάρχει τέτοια πληθώρα πολύ μα πολύ καλών σειρών σε άλλα κανάλια αλλά και σ' αυτό όπως είπα παραπάνω. Ο χρόνος είναι περιορισμένος και ορισμένες σειρές απλά δε γίνεται να χωρέσουν στο πρόγραμμα ειδικά αν τις συγκρίνεις με άλλες.

 

Σημειωτέων το Grimm δεν το έχω δει και ούτε σκοπεύω προς το παρόν αλλά είμαι ανοιχτός να το δω αν διαβάσω καλύτερα λόγια και υπάρξει χρόνος στο άμεσο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eννοω οτι δεν το εχουμε συνηθισει να βγαζει τοσο καλες σειρες κρινοντας και απο τα νουμερα που κανουν σε σχεση με τις παραγωγες των αλλων καναλιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...