Προς το περιεχόμενο

Προβλημα Με Οθονη Lg L1915s


Lshow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δώσε φωτό στον λαό :P Τι σου έκαψε ακριβώς; Σύνδεσες σωστά τους πυκνωτές; Τους άλλαξες όλους;

Board τώρα αμα θέλει να αλλάξει πρέπει να πάρει και τα 2... Θα πάει πάρα πολύ το μαλλί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βαλω καποια στιγμη φωτο.Βασικα την Ξαναεβαλα και μου αναβει αλλα μου δειχνει ασπρη την οθονη...

Δεν ξερω τι αλλο να κανω,Ισως ειναι απο το αρπαγμα των κυκλωματων.

Δεν ξερω τι γινεται,αλλα το να μπω στην διαδικασια να παραγγειλω κατι και αν παιξει και και και

Ας μου φυγουν 120ευρω να παρω 22-23οθονη.Τοσο βλεπω και παιζουν οικονομικες μεγαλες.

Προβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, σωστά, αυτό το 3πλό και είναι το όλο θέμα... Για σταθερή σου οθόνη δεν λέει πλέων αυτή... Άμα την θες μόνο για καβάτζα και άμα βρεις τι έκαψε και γιατί το έκαψε και άμα συμφέρει να φτιαχτεί...

 

Η οθόνη έχει 2 κυκλώματα πάντως, ένα για την εικόνα και ένα για την τροφοδοσία του φωτισμού, εσένα δείχνει φως αλλά δεν έχεις σήμα, η δίπλα πλακέτα μάλλον τα έπαιξε δηλαδή, εκεί που συνδέεται η κάρτα γραφικών...

 

 

Πάντως το οτι έβγαλε πολύ καπνό και οτι άρπαξε φωτιά σημαίνει οτι έχει γερό θέμα... Οι ασφάλειες τι έκαναν οεο; Anyway... Καινούργια is oneway...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα,επειδη θα παει για πεταμα ετσι και αλλιως,αν ενδιαφερεσαι Πες Μου.

Μπορει να την καταφερει κανεις και να μην παει να κανει παρεα με γλαρους...

Τ Θεμα Νομιζω Εκλεισε.

Εις Το Επανιδειν_

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά για να μην ανοίγω άλλο θέμα έχω και εγώ μια παλιά 17αρα με ενσωματωμένα ηχεία και θέλω να την δουλέψω σαν τηλεόραση αλλά μετά από 5 χρόνια που την έχω χάλασε για την ακρίβεια μια μέρα πάω να την ανάψω και δεν άνοιγε ,μετά ότι και να έκανα δεν ξανάνοιξε ποτέ!Έχετε καμιά συμβουλή να μου δώσετε να την ξανακάνω να δουλέψει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλπύτερα θα ήταν να άνοιγες ένα νέο thread για να απαντήσουν περισσότεροι...

Anyway, με άλλο καλώδιο δοκίμασες; Αν ναι, την άνοιξες να δεις αμα έχει σκάσει τίποτα;

Όταν λες δεν ανοίγει τι εννοείς; Δεν ανάβει ούτε το κουμπί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...