Προς το περιεχόμενο

Packard Bell TS11HR-030GR i3-2310M στο Electroworld 399€


pedrojay

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατά πάσα πιθανότητα , Ναι. Θα ρωτήσω αύριο για επιβεβαίωση. Αν γνωρίζει κάποιος από τους μάγκες εδώ ας μας πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ο ιδιος κωδικος ειναι για ολους. μου ηρθε και μενα χτες στο mail.

λεφτακια θελουν, και με τα -100€ μια χαρα κερδος θα εχουν.

 

βρισκεις εδω http://www.electroworld.gr/site/dcollectionsview.jsp?dcolid=50 τι συμμετεχει, το βαζεις στο καλαθι

και βλεπεις την εκπτωση (οτι τσεκαρα μεχρι τωρα περιπου 25% ειχε).

τωρα τι σχεση εχουν οι σομπες με το Back2School... ;)

 

Και ενα review του σασι TS. το Pbell του review ειναι ολοιδιο με το Αcer 5750G, με αλλο καπακι.

http://www.techradar.com/reviews/pc-mac/laptops-portable-pcs/laptops-and-netbooks/packard-bell-easynote-ts11-hr-040uk-937248/review?artc_pg=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις δοκίμασα και το κουπόνι πλέον δεν ισχύει... Οπότε χωρίς την έκπτωση των 100€ δεν είναι πλέον τόσο μεγάλη προσφορά...

 

Οσοι πρόλαβαν, τυχεροί !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι ο κωδικος ειναι μονο για φοιτητες, αρα πρεπει να εχεις φοιτητικο πασο, κανω λαθος?

Λάθος κάνεις. Οι προσφορές στα προϊόντα με σήμανση back2school ισχύουν για όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως το αφαίρεσαν σήμερα το κουπόνι από το laptop,ελπίζω να παράγγειλαν όσοι πρόλαβαν και το ήθελαν.

 

Πάντως και στα 500€ αν και δεν είναι προσφορά,είναι αρκετά καλή τιμή μιας και είναι μόνο 2-3 ακόμα με αντίστοιχα χαρακτηριστικά.Αν πας στα 550€ βέβαια εκεί έχει αρκετές επιλογές για όλα τα γούστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι ο κωδικος ειναι μονο για φοιτητες, αρα πρεπει να εχεις φοιτητικο πασο, κανω λαθος?

Δεν εχει καμια σημασια.

Διαβασε εδω: Link

 

Εχω μια απορια.. Ποιο ειναι το επισκευαστικο κεντρο στην Ελλαδα; Η Αλμαν, οπως τα acer;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'σαι καλά φίλε μου!Κι εμένα μου ήρθε κουτί η συγκεκριμένη προσφορά μιας και πλέον μόνο value for money ψάχνουμε..

 

Ευελπιστώ να είναι καλό,τουλάχιστον έτσι δείχνει στα χαρτιά.Τώρα και κάποια μικροθεματάκια να έχει (εργονομία κτλ.), για 399€ θα είμαι επιεικής όπως και να έχει ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'σαι καλά φίλε μου!Κι εμένα μου ήρθε κουτί η συγκεκριμένη προσφορά μιας και πλέον μόνο value for money ψάχνουμε..

 

Ευελπιστώ να είναι καλό,τουλάχιστον έτσι δείχνει στα χαρτιά.Τώρα και κάποια μικροθεματάκια να έχει (εργονομία κτλ.), για 399€ θα είμαι επιεικής όπως και να έχει ^_^

 

Το εγραψα και στα laptop, ειναι το acer 5750g με αλλο top καπακι. αρα διαβασε για αυτο να δεις τι θα παρεις. με γειες ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλάνι ipal ενημερωμένος πλήρως. Πότε σας είπαν ρε τσακάλια ότι θα το φέρουν; Από Τρίτη και μετά το περιμένω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oχι φιλε εγω δε το χτυπησα... θα το ηθελα, αλλα εχω ηδη αλλο 15" και δεν ειναι καιροι για πολλά πολλά.

περισυ θα το ειχα παρει "αβιαστα" :P

παντως μπραβο ξανα στο elektro. ενω φανερα εκαναν μπαρουφα, αφου στα νετμπουκ π.χ. ο κωδικος εκοβε €20, δε σας ακυρωσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...