Προς το περιεχόμενο

The Official (κι άλλο;) Picture Thread. [Old]


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

η πλακα ειναι οτι το πραγματικο μηνυμα της ταινιας και ο ρολος της Jenny σε αυτην,ειναι καθαρα πολιτικης φυσεως.

και αυτο διοτι το Forest Gump αποτελει μια απο τις χειροτερες ταινιες πολιτικης προπαγανδας που εχει βγαλει ποτε το Χολυγουντ.

εξου και τα οσκαρς που εισπραξε.

οριστε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου λείπουν οι μέρες που στο καλημέρα άνοιγα το spoiler και έβλεπα ένα κωλαράκι. Όλο γατιά και πάπιες βάζετε τώρα!

 

ελα ντε.

μου θυμιζει αυτο που ειχε συμβει στο Las Vegas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια,οσοι εχετε ανυψωσεις πρωινιατικα,πηγαιντε σε γνωστα μερη να τον παιξετε..

 

ξεκολλατε λιγο απο το μυαλο σας,πρεπει ντε κ καλα στο ινσομνια να βλεπουμε ολοι κωλους επειδη σας εχει σηκωθει εσας...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ποσο αμερικανιά απάντηση;

 

μου θυμίσε μια φαση που ειχα παει μια φορα στη δουλεια με μια μπλουζα με δυο σκελετους να σεξιζονται και ενας αμερικανος παρεξηγηθηκε οτι ηταν σεξουαλ χαρασσμεντ προς το μερος του.

 

Χαλάρωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια,οσοι εχετε ανυψωσεις πρωινιατικα,πηγαιντε σε γνωστα μερη να τον παιξετε..

 

ξεκολλατε λιγο απο το μυαλο σας,πρεπει ντε κ καλα στο ινσομνια να βλεπουμε ολοι κωλους επειδη σας εχει σηκωθει εσας...?

 

Ενω ως γνωστον το ινσομνια δεν ειναι αλλο παρα το animals.com καμουφλαρισμενο :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...