Προς το περιεχόμενο

The Official (κι άλλο;) Picture Thread. [Old]


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

 

1095475_460s.jpg

 

 

Όταν με ρωτάνε τη γνώμη μου για το Family Guy, λέω ότι έχει αρκετές μπούρδες (αν και όταν συνηθίσεις το στυλ της σειράς, αυτές δεν ενοχλούν τόσο), αλλά κάθε τόσο σκάει ένα αστείο που είναι τόσο καλό, που αξίζει τον κόπο να κάθεσαι να βλέπεις μόνο και μόνο γι' αυτό.

 

Και φέρνω ως παράδειγμα το παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν με ρωτάνε τη γνώμη μου για το Family Guy, λέω ότι έχει αρκετές μπούρδες (αν και όταν συνηθίσεις το στυλ της σειράς, αυτές δεν ενοχλούν τόσο), αλλά κάθε τόσο σκάει ένα αστείο που είναι τόσο καλό, που αξίζει τον κόπο να κάθεσαι να βλέπεις μόνο και μόνο γι' αυτό.

 

Και φέρνω ως παράδειγμα το παραπάνω.

 

ετσι ακριβώς ειναι, κατέβασα seasson 1-8 και εχω κάτσει και τα βλεπω με τον αδελφό μου(9 χρονών)..

εχει πέσει λιπόθυμος στο πάτωμα πάνω απο 20 φορές, και μια από αυτές ήταν και εκείνη την στιγμή. :rolleyes:

τα κορυφαία ειναι εκει που αντιγράφουν το star wars, έχουν 3 επισοδια αποκλειστικά με starwars.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Picture-49-650x514.png

 

 

 

 

 

 

bt1Ko.jpg

 

 

 

 

 

ke7BN.png

 

 

 

 

Επισης το family guy εχει καταντησει βαρετο πλεον. Εδω και 3-4 χρονια μονο τα road to... και τα επεισοδια με τον stewie και τον brian ειναι ωραια. Στην πλειοψηφια τους, τα επεισοδια απο το big bang theory ειναι πιο αστεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1128437_460s.jpg

ποσες φορες παιζουν ξυλο? εχω δει μεχρι εκει που τα βρίσκουν αλλα ξαναμαλονουν για το πιος θα πληροσει το λογαριασμο στο εστιατοριο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1128437_460s.jpg

ποσες φορες παιζουν ξυλο? εχω δει μεχρι εκει που τα βρίσκουν αλλα ξαναμαλονουν για το πιος θα πληροσει το λογαριασμο στο εστιατοριο..

 

371531_640px.jpg?1215617810

 

24-401.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ke7BN.png

 

η πλακα ειναι οτι το πραγματικο μηνυμα της ταινιας και ο ρολος της Jenny σε αυτην,ειναι καθαρα πολιτικης φυσεως.

και αυτο διοτι το Forest Gump αποτελει μια απο τις χειροτερες ταινιες πολιτικης προπαγανδας που εχει βγαλει ποτε το Χολυγουντ.

εξου και τα οσκαρς που εισπραξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...