Προς το περιεχόμενο

Android tablet με 95 ευρώ


panagiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Android tablet με 95 ευρώ

4e7f5a4900409b9451678921fd746802.jpg

 

Μινι tablet PC 7 ιντσών με touch screen και camera 1.3MP που χρησιμοποιείται και για web camera.

Τρέχει λειτουργικό Android 2.2.

Συνδέεται στο internet με wi-fi, ακόμα και με καλώδιο LAN (περιέχεται αντάπτορας!)

Συνδέεται με σκληρό δίσκο και USB Sticks μέσω USB

Παίζει High Definition Video

Μνήμη RAM: 256MB

Χωρητικότητα: 2GB

Δώρα: Power Adapter, USB adapter, LAN adapter

Η οθόνη περιστρέφεται αυτόματα μέσω του accelerometer

Χρώμα: Ασημί

Επεξ/σία από panagiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας στέλνω και αυτό που βρήκα τυχαία σήμερα. Πριν αρχίσετε να με ρωτάτε δεν έχω ψωνίσει ποτέ απο αυτό το μαγαζί και μη ξεχνάτε την πιθανότητα να περάσει από τελωνείο. Τέλος έχει και μεταφορικά τα οποία υποθέτω τα υπολογίζει στο τέλος.

 

 

http://www.amazplus.com/index.php?main_page=panic_buying&products_id=300096

 

Εαν κάποιος έχει εμπειρία με το εν λόγω μαγαζί ας μας διαφωτίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να αξίζει αρκετά φθηνό προϊών ουτε για cpu δεν λεει mhz και φυσικά ξεχνάς την υποστήριξη απο noname εταιρίες.

Άραγε γιατί να τα αγοράσει κάποιος;

Αν θέλει να κάνει δουλειά πανω σε tablet τότε σίγουρα θα χρειαστεί τουλάχιστον 200ευρωπαικα.

χτύπα ενα smartphone καλύτερα που θα πιάσει και τόπο σε αυτά τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα είναι να κάνουμε θέμα για κάθε κινέζικο tablet ζήτω που καήκαμε, άσε που δεν είναι προσφορές, πάτος είναι τόσο κάνουν

από ebay, κινέζικα Site κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για την ακρίβεια είναι γύρω στα 75 ευρώ. Ότιδήποτε έχει επεξεργαστή VIA VM8650 και 256RAM είναι από αργό εώς πολύ αργό ανάλογα με την εφαρμογή. Το flash για παράδειγμα είναι κάκιστο και απλά σου σπάει τα νεύρα με τα frames που χάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ακρίβεια είναι γύρω στα 75 ευρώ. Ότιδήποτε έχει επεξεργαστή VIA VM8650 και 256RAM είναι από αργό εώς πολύ αργό ανάλογα με την εφαρμογή. Το flash για παράδειγμα είναι κάκιστο και απλά σου σπάει τα νεύρα με τα frames που χάνει.

 

με άλλη τιμή το έδωσα τώρα ακρίβυνε,είχε 54,34 λίρες το πρωί.

 

 

και ότι πλερώνεις παίρνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 μήνες μετά...

95 ευρω ειναι πολλά για τον μέσο έλληνα σήμερα!

Θέλω tablet με 30 ευρω!

http://www.inews.gr/141/To-pio-ftino-tablet-tou-kosmou-kostizei-mono-26-evro.htm

 

Αν εχει κανεις link για tablet μεχρι 50 ευρω στο ebay, ας δωσει κανενα λινκ (ψαχνω αλλα δεν βρισκω, αλλα ισως κατι να υπαρχει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

95 ευρω ειναι πολλά για τον μέσο έλληνα σήμερα!

Θέλω tablet με 30 ευρω!

http://www.inews.gr/141/To-pio-ftino-tablet-tou-kosmou-kostizei-mono-26-evro.htm

 

Αν εχει κανεις link για tablet μεχρι 50 ευρω στο ebay, ας δωσει κανενα λινκ (ψαχνω αλλα δεν βρισκω, αλλα ισως κατι να υπαρχει).

 

Σίγουρα ψάχνεις; διότι υπάρχουν με τιμές μέχρι 50€. Αλλά πολλά από αυτά ίσως να μην αξίζουν, όπως πιθανόν δεν αξίζει αυτό

http://www.ebay.co.uk/itm/7-GOOGLE-ANDROID-2-2-VIA-8650-TABLET-PC-NETBOOK-LAPTOP-MID-4GB-WIFI-3G-CAM-/260984369411?pt=UK_iPad_Tablets_eReaders&hash=item3cc3e17103

Μου έδωσε ένας φίλος μου ένα 7αράκι με τον WM8505 και 128ΜΒ μνήμη και πηγαίνει ποιο αργό από slow motion σε slow motion. Ο 8650 μάλλον είναι σημαντικά καλύτερος, αλλά από ότι έχω διαβάσει όχι και αρκετός. Ο 8505 κάνει μόνο για photo frame, μουσική, κανένα board game και κανένα pdf, στο πολύ τραβηγμένο να ανοίξεις κανέναν opera mini και λέω τραβηγμένο διότι θέλει υπομονή. Ο 8650 λογικά είναι ποιο υποφερτός και αν και παίζει flash έχω διαβάσει ότι μπορεί να παίζει μόνο ένα flash κάθε φορά. Αν πας να ανοίξεις με λίγα λόγια σελίδα με μπόλικα flash την πάτησες!

Αν μπορείς να κάνεις υπομονή, αυτό το καλοκαίρι θα παίξουν λογικά αξιόλογες προσφορές και από τους Κινέζους (κάτω από τα 100€) και από επώνυμους κατασκευαστές (κάτω από 200€).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...