Προς το περιεχόμενο

AMD HD7xxx series


John-lamia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι αλλα ειναι σωστο σκεπτικο B)

 

Ξέρεις πολύ καλά οτι όλο και κάτι καλύτερο θα βγαίνει + οι τιμές θα αλλάζουν.

 

Τώρα αν εσύ έχεις υπομονή να περιμένεις την nvidia,τότε ΟΚ. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αναβάθμιση κάνει κάποιος όταν νιώθει ότι το έχει ανάγκη, δεν περιμένει.

Εάν κάποιος νιώθει ότι τώρα χρειάζεται νέα κάρτα γραφικών, την παίρνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται οτι θα αλλαζουν αλλα στην ιδια περιοχη τιμων ειναι προτιμοτερο να περιμενεις και να αγορασεις το καλυτερο(δεν εννοω οτι ντε και καλα θα ειναι καλυτερη σειρα)!βεβαια δεν θα με χαλαγε μια 7970 τωρα... :mrgreen:

 

Αναβάθμιση κάνει κάποιος όταν νιώθει ότι το έχει ανάγκη, δεν περιμένει.

Εάν κάποιος νιώθει ότι τώρα χρειάζεται νέα κάρτα γραφικών, την παίρνει.

αν τσουζουν οι τιμες και βγαινει καινουργια σειρα απο αντιπαλο...ειναι προτιμοτερο να περιμενεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω αυτο κανω,περιμενω..Δεν θα ειναι βλακεια να παρω κατι τωρα και μετα να πεταχτει η nvidia με ενα πολυ καλυτερο προιον στα ιδια η λιγο παραπανω λεφτα?Πιστευω στο τελος δεν θα το μετανοιωσει οποιος κανει υπομονη.Δηλαδη και nvidia να μην παρει θα παρει μια amd με λιγοτερα λεφτα.

 

Εξαλου το gaming δεν μας τρεχει τοσο πολυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ παίδες,

 

Το θέμα είναι να είσαι ευχαριστημένος με την αγορά σου και τπτ άλλο. :rolleyes:

 

Έχω έναν γνωστό μου που περιμένει οτι πιο καινούργιο βγεί για να κάνει αγορά,με αποτέλεσμα να

μην κάνει τίποτα τόσο καιρό και τσάμπα το BF3 που αγόρασε.Δεν παίζει καθόλου λόγο γραφικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ παίδες,

 

Το θέμα είναι να είσαι ευχαριστημένος με την αγορά σου και τπτ άλλο. :rolleyes:

 

Έχω έναν γνωστό μου που περιμένει οτι πιο καινούργιο βγεί για να κάνει αγορά,με αποτέλεσμα να

μην κάνει τίποτα τόσο καιρό και τσάμπα το BF3 που αγόρασε.Δεν παίζει καθόλου λόγο γραφικών.

Ειναι δυσκολη κατασταση τα gpu's για gaming ρε συ.Ειδικα αν δεν δουλευεις,ηταν ο πρωτος λογος που μεταφερθηκα σε κονσολες.Τωρα που θελω να ξαναμπω στον κοσμο των pc's ψαχνομαι παρα πολυ.Εκει που θα ξενερωσω full ειναι οταν βγουν οι νεες κονσολες με χειροτερο hardware απο αυτο που θα εχω και θα παιζουν καλυτερα.Damn you dx!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι εννοεις οτι ειναι ο λογος που μεταφερθηκες σε κονσολες ?70 Ευρω το παιχνιδι κοστιζει για να παιζεις multiplayer.

Παιζω single player τιτλους νοικιαζοντας τους και περνω κανεναν καλο Multiplayer τιτλο μια στο τοσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεξαρτήτως πότε και τι θα βγεί, και σε ποιά τιμή η 7950 είναι σίγουρα μια καλή αγορά.

 

στα 400 ευρώ είναι μια κατηγορία μόνη της, με επιδώσεις πάνω από οτιδήποτε άλλο σε αυτή την τιμή και 3 gb ram.

 

καλά έκανες και αγόρασες.

 

Όσο καλή και αν είναι η λύση του ανταγωνισμού η κάρτα που πήρες τα παίζει όλα FULL, τους αλάζει την πίστη βασικά. Οπότε δεν σε νοιάζει. (τα fps στην caspian είναι απίστευτα).

 

 

 

Αυτή τη στιγμή για τον ανταγωνισμό υπάρχουν μόνο φήμες. Ούτε τιμή ξέρουμε ούτε απόδωση , ενώ τώρα κυκλοφορούν πληροφορίες ότι ότι έχει ακουστεί (ειδικά για τις χαμηλότερες τιμές) είναι PR.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ποστ 561 νμζ ανταποκρινεται σε οσους θελουν να κανουν μια εξυπνη κινηση...βεβαια αν καποιος δεν εχει καρτα γραφικων τοτε αναγκαστικα τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...