Προς το περιεχόμενο

καταλληλο αυτοκινητο για νεο οδηγο


deadwar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το τζιμνι τι λογο υπαρξης εχει?

αυτο ειναι για κανα νησι μεγεθους σαντορινης να κανεις τις καλοκαιρινες σου διακοπες.για καμια αλλη χρηση δε κανει

 

γιατι ρε,μικρο ειναι,οικονομικο καλη ποιοτητα κατασκευης και κανει και για καμια βολτα,το'χωνεις και υγραρεριο και εισαι αρχοντας

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μαλιστα μαλιστα.τωρα εχω καποιες επιλογες να κοιταξω απο αυτα που μου προτεινατε.αλλη μια απορια.αν θελω

να παρω κατι απο αθηνα θα πρεπει να κατεβω να το δω και να γινουν ολα τα σχετικα ε;γιατι ειμαι απο κερκυρα

και θα πρεπει να μου φυγει καμια 300αρα μονο για εισητηρια και ξενοδοχειο + οτι ζητησει η μεταφορικη για αθηνα-κερκυρα...

ουφ!

 

Μπες στο www.car.gr και βαλε στην περιοχή να σου βγάλει αποτελέσματα κάπου κοντά σου. Αρχικά ψαξε έτσι κι αν δεν βρίσκεις άρχισε να ανοίγεις λίγο το εύρος των περιοχων. Μην ψάχνεις εξ αρχής απολύτως ελεύθερα κι εχεις αποτελέσματα σε καμία κρήτη η εβρο ξέρω γω.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ως κινητηρας παιζει να ειναι η πιο ηλιθια επιλογη για αυτοκινητο πολης.

 

Γιατί το λες αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ρε,μικρο ειναι,οικονομικο καλη ποιοτητα κατασκευης και κανει και για καμια βολτα,το'χωνεις και υγραρεριο και εισαι αρχοντας

ψηλο,στενο,με ψηλο κεντρο βαρους αρα επικινδυνο.

το 4χ4 αχρηστο,γιατι αν πας αυτο εκτος δρομου δε παει πουθενα

χωρους δεν εχει

οικονομικο δεν ειναι

ποιος ο λογος υπαρξης του?

 

Γιατί το λες αυτό;

γιατι σε αυτοκινητο πολης,που ειναι σταματα ξεκινα και τα περισσοτερα χιλιομετρα ειναι αποστασεις του κωλου,δεν βαζεις κινητηρα τουρμπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 4χ4 αχρηστο,γιατι αν πας αυτο εκτος δρομου δε παει πουθενα

 

Οπα μαστορα, παρτο αλλοιως. Αν δεν ειναι για εκτος δρομου το jimnny τοτε ποιο ειναι.

Οντως δεν ειναι πολυ οικονομικο αλλα σε σχεση με τα αλλα 4χ4 τα παει πολυ καλα, ιδιαιτερα αμα η χρηση του ειναι εντος πολης. Ειναι ενα ειδικο οχημα που κυριως προσφερεται για χρηση πολης σε καποιον που θελει το σκ να πηγαινει προς βουνο μερια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπα μαστορα, παρτο αλλοιως. Αν δεν ειναι για εκτος δρομου το jimnny τοτε ποιο ειναι.

Οντως δεν ειναι πολυ οικονομικο αλλα σε σχεση με τα αλλα 4χ4 τα παει πολυ καλα, ιδιαιτερα αμα η χρηση του ειναι εντος πολης. Ειναι ενα ειδικο οχημα που κυριως προσφερεται για χρηση πολης σε καποιον που θελει το σκ να πηγαινει προς βουνο μερια.

αμα πατησεις μια πετρα θα γυρισεις τουμπα. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα πατησεις μια πετρα θα γυρισεις τουμπα. :devil:

 

Αν μπεις σε Jimnny που ο οδηγος του ειναι λιγο γνωστης τοτε θα προσπαθεις να πηδηξεις απο το παραθυρο απο τον φοβο με τις κλισεις που μπορει να παρει :shifty: .....Σου μιλαω εκ πειρας, το αμαξει εκτος δρομου ξεπερασε ανετα Cherrokee με RB.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπεις σε Jimnny που ο οδηγος του ειναι λιγο γνωστης τοτε θα προσπαθεις να πηδηξεις απο το παραθυρο απο τον φοβο με τις κλισεις που μπορει να παρει :shifty: .....Σου μιλαω εκ πειρας, το αμαξει εκτος δρομου ξεπερασε ανετα Cherrokee με RB.....

εχω δει τζιμνι να γυρναει τουμπα στο καρφουρ οπου ο καγκουροδηγος του εκανε χειροφρενα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε καταλαταβτε,το νοημα ειναι οτι εχει ψηλο κεντρο βαρους και ειναι στενο,αρα ειτε κανει χειροφρενα ειτε τα βρει σκουρα σε πολυ ανωμαλο εδαφος,πετρες,μεγαλη κλιση θα χει προβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντίνο έχει αυτά που λες αλλά είναι και καλά "ζυγίσμενο" για τζιπ . Εκτός δρόμου που αναφέρεις δεν τούμπαρει εύκολα, πρώτα θα γλυστρισουν οι τροχοί στη κλίση και μετά θα αρχίσει να τουμπαρει. Εκτός δρόμου βάζει τα γυαλιά στα περισσότερα 4χ4 που υπάρχουν και λόγο όγκου πάει άνετα πόλη. Αν το θέλει κάποιος για κωλιδια (στο χώμα μια χαρά κάνει :P), ας μην πάρει τζιπ...

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...