Προς το περιεχόμενο

Διαγωνισμός - Βιογραφία Steve Jobs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλά θα 'ναι, όσοι ΔΕΝ "καίγονται" για το βιβλίο (όπως εγώ) να μην λάβουν μέρος στη συμμετοχή για να κληρωθούν τα άτομα που πραγματικά γουστάρουν St. Jobs. Κάνω αυτή την έκκληση για μην πάει το βιβλίο σε κάποιον που μπορεί και να μην το διαβάσει ποτέ, ή έστω κι αυτοί που έχουν την οικονομική άνεση να το αγοράσουν σε σχέση με άλλους που η αγορά του βιβλίου θα γίνει "αισθητή" στην τσέπη τους. Καλή τύχη κι ελπίζω να σας εμπνεύσει δημιουργικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά θα 'ναι, όσοι ΔΕΝ "καίγονται" για το βιβλίο (όπως εγώ) να μην λάβουν μέρος στη συμμετοχή για να κληρωθούν τα άτομα που πραγματικά γουστάρουν St. Jobs. Κάνω αυτή την έκκληση για μην πάει το βιβλίο σε κάποιον που μπορεί και να μην το διαβάσει ποτέ, ή έστω κι αυτοί που έχουν την οικονομική άνεση να το αγοράσουν σε σχέση με άλλους που η αγορά του βιβλίου θα γίνει "αισθητή" στην τσέπη τους. Καλή τύχη κι ελπίζω να σας εμπνεύσει δημιουργικά.

 

Οντως, εγω θα προτιμουσα βιογραφια Dennis Richie για παραδειγμα... αν υπαρχει!!! Του jobs για κανενα λογο δεν θα καθομουν να την διαβασω... ποσο μαλλον αν μεσα απο οτι λεγαμε εχουν μπει πραγματα που δεν ισχυουν λογω μαρκετινγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά θα 'ναι, όσοι ΔΕΝ "καίγονται" για το βιβλίο (όπως εγώ) να μην λάβουν μέρος στη συμμετοχή για να κληρωθούν τα άτομα που πραγματικά γουστάρουν St. Jobs. Κάνω αυτή την έκκληση για μην πάει το βιβλίο σε κάποιον που μπορεί και να μην το διαβάσει ποτέ, ή έστω κι αυτοί που έχουν την οικονομική άνεση να το αγοράσουν σε σχέση με άλλους που η αγορά του βιβλίου θα γίνει "αισθητή" στην τσέπη τους. Καλή τύχη κι ελπίζω να σας εμπνεύσει δημιουργικά.

 

Οποιος καίγεται για το βιβλίο λογικό δεν είναι να το εχει αγοράσει; 17 ευρώ κάνει το βιβλίο. Μη τρελενόμαστε δεν είναι και η κλήρωση ΔΩΡΟ ΘΕΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε πιστευω με το κλικ στο μηλο να κραταει τα προσωπικα μας δεδομενα και να τα στειλει στην apple και μετα να μας ερχεται σπαμ στο σπιτι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...