Προς το περιεχόμενο

Διαγωνισμός - Βιογραφία Steve Jobs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οποιος καίγεται για το βιβλίο λογικό δεν είναι να το εχει αγοράσει; 17 ευρώ κάνει το βιβλίο. Μη τρελενόμαστε δεν είναι και η κλήρωση ΔΩΡΟ ΘΕΟΥ.

 

Χωρίς να θέλω να γίνω κυνικός συμφωνώ με το παραπάνω. Ο επόμενος διαγωνισμός σας δηλαδή θα είναι για ένα usb stick 16gb; Όποιος γούσταρε Jobs το έχει ήδη πάρει και το έχει διαβάσει τρεις φορές. Anyway, καλή τύχη σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xtaec21 οικονομική κρίση έχουμε δεν είναι έτση και γω καίγομαι για το βιβλίο αλλά δεν έχω την οικονομική ευχέρεια να το πάρω. Παιρνάμε πολυ δύσκολους καιρούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να γίνω κυνικός συμφωνώ με το παραπάνω. Ο επόμενος διαγωνισμός σας δηλαδή θα είναι για ένα usb stick 16gb; Όποιος γούσταρε Jobs το έχει ήδη πάρει και το έχει διαβάσει τρεις φορές. Anyway, καλή τύχη σε όλους.

δηλαδη εσυ θες απο λαπτοπ και πανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη εσυ θες απο λαπτοπ και πανω?

 

Από το βιβλίο θεωρείς ότι το επόμενο λογικό βήμα είναι ένα laptop;

 

Μιας και είναι προσφορά των εκδόσεων Ψυχογιός θα μπορούσαν να δώσουν 4 βιβλία επιλογής του νικητή (μέχρι ένα όριο τιμής το καθένα) σε hard copy ή ebook μορφή. Πάλι τρεις νικητές, 12 βιβλία. Αυτό θα ήταν καλύτερο δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά θα 'ναι, όσοι ΔΕΝ "καίγονται" για το βιβλίο (όπως εγώ) να μην λάβουν μέρος στη συμμετοχή για να κληρωθούν τα άτομα που πραγματικά γουστάρουν St. Jobs. Κάνω αυτή την έκκληση για μην πάει το βιβλίο σε κάποιον που μπορεί και να μην το διαβάσει ποτέ, ή έστω κι αυτοί που έχουν την οικονομική άνεση να το αγοράσουν σε σχέση με άλλους που η αγορά του βιβλίου θα γίνει "αισθητή" στην τσέπη τους. Καλή τύχη κι ελπίζω να σας εμπνεύσει δημιουργικά.

 

γι αυτο και μονο νομιζω οτι ολο το ινσομνια πρεπει να συμμετασχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...