Προς το περιεχόμενο

GPS 7" WinCE 6.0 4GB €32.12 @ DealExtreme


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ευχαριστω κι εγω, προλαβα ενα, το καλο με το Dealextreme (HongKong) ειναι οτι τα στελνει συστημενα.

για να δουμε λοιπον τι θα κανουμε με αυτο το μηχανακι. Εγω εχω βολευτει με το ginius driver, αυτο θα προσπαθησω να περασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως καθυστερημενα ηταν τα "ευχαριστω" του φιλου, οχι η παραγγελια ;)

 

Ακριβώς έτσι είναι...Την παραγγελια την εκανα 2 παρα το μεσημερι της παρασκευής.Και εμένα waiting for supplier ακόμα λέει.

Είναι το πρώτο μου gps, αν μπορει κανεις ας δωσει κανα link για μελετη προκειμενου οταν το παρουμε στα χερια μας να μπορεσουμε να το παραμετροποιησουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελω να σας δυσαρεστησω παιδια αλλα μολις μιλησα με το live chat του dealextreme γιατι δεν ειχα λαβει ακομα mail αν το εχουνε στειλει η οχι, και η κοπελια μου ειπε οτι περιμενουνε τον προμηθευτη να τους τα παραδωσει !!! οταν την ρωτησα το βαθος χρονου για τον προμηθευτη , αν ειναι 5-10 μερες να περιμενω ,μου ειπε αγνωστο και μου προτεινε να ακυρωσω την παραγγελια η να παραγγειλω κατι αλλο ...Μου φαινεται οτι ηταν η πρωτη μου και τελευταια παραγγελια απο αυτους ,ασε που το live chat τους ειναι απο τα χειροτερα σε αναμονη που εχω δει ,ενα τεταρτο να μου απαντησει ελεος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα γράψει πάντως από το πρώτο post πως το DX την εορταστική περίοδο αργεί πολύ. Πάντως είναι αξιόπιστοι σε θέματα αποστολής, μπορεί να αργούν αλλά σε καμμιά 50αριά παραγγελίες που έχω κάνει πάντα ήρθε το πακέτο.

 

DIGITHEOS, αν το έχεις μετανιώσει για το GPS στο αγοράζω εγώ όταν φτάσει, καθώς τη μέρα της προσφοράς δεν είχα λεφτά στην κάρτα για να το παραγγείλω. Προσωπικά δεν με νοιάζει να περιμένω μέχρι Γενάρη για παραλαβή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...