Προς το περιεχόμενο

C++ Ας να με βοηθήσει κάποιος


giorgos paok

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ας βοηθησει ενας φιλοτιμος εστω να μου πει λιγο τα βηματα γιατι τελειωσει σημερα το βραδυ η προθεσμια υποβολης και θα ηθελα να την στειλω αν γινεται παιδια μια μικρη βοηθεια ας μπει καποιος στον κοπο να την δει ...και παλι ευχαριστω

 

χαχαχαχαχα είσαι θεός!!

κανετε λαθος το εγραωα το ποστ η εκφωνηση ειναι πολυ μεγαλη για αυτο δεν την αντεγραψα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια ας βοηθησει ενας φιλοτιμος εστω να μου πει λιγο τα βηματα γιατι τελειωσει σημερα το βραδυ η προθεσμια υποβολης και θα ηθελα να την στειλω αν γινεται παιδια μια μικρη βοηθεια ας μπει καποιος στον κοπο να την δει ...και παλι ευχαριστω...

 

http://www.insomnia....ge__tab__topics

 

Με ένα 50αρικάκι ευρώ ανά άσκηση είμαι εγώ πολύ φιλότιμος αν ενδιαφέρεσαι. Κι αν θέλεις και σχόλια, άλλα 50 ... έτσι, για το φιλότιμο ρε γαμότο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia....ge__tab__topics

 

Με ένα 50αρικάκι ευρώ ανά άσκηση είμαι εγώ πολύ φιλότιμος αν ενδιαφέρεσαι. Κι αν θέλεις και σχόλια, άλλα 50 ... έτσι, για το φιλότιμο ρε γαμότο!

μπα ευχαριστω δεν θα παρω !

 

Ρε φίλε έλεος, άμα θες σε αυτήν την άσκηση βοήθεια να δω στις πραγματικές ασκήσεις τι θα θες...

αμα εισαι πρωτο εξαμηνο λογικο να ζητας βοηθεια...εσυ λογικα εχεις καποιες γνωσεις παραπανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περίμενα να πάρεις!

 

In real life ότι "πρέπει" αλλά "δεν μπορείς" ή "δεν θέλεις", τότε το πληρώνεις... αλλιώς δεν ήταν και τόσο "πρέπει" εξαρχής.

καλυτερα να παλεψω μονος μου παρα να αγορασω ...κυριε "ειρωνεια" νομιζα πως σε αυτο το φορουμ θα βοηθουσε καποιος αλλα μονο ειρωνεια ειναι εδω μεσα...τελος παιδια δεν χρειαζεται και "μαλακια" μου που εκανα το ποστ...ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργαρε με όλη την καλή διάθεση σου λένε τα παιδιά να κάτσεις να διαβάσεις και να μάθεις να λύνεις τις ασκήσεις μόνος σου. Το ότι είσαι πρώτο εξάμηνο δεν σημαίνει ότι χρειάζεσαι απαραίτητα βοήθεια. Οι ασκήσεις που σου δίνουν είναι ανάλογες του επιπέδου στο οποίο βρίσκεσαι.

 

Όταν με το καλό κάποτε πάρεις το πτυχίο σου και βγεις στην αγορά εργασίας, θα μετρήσουν οι γνώσεις σου και όχι το χαρτί με τις υπογραφές και τις φαρφάρες. Τι να το κάνει ο άλλος το πτυχίο σου εάν δεν γνωρίζεις τίποτα; Θα συνεχίσεις να μπαίνεις στο insomnia για να σου λένε τις λύσεις; Έτσι δεν θα πας πουθενά.

 

Το διάβασμα μόνο καλό θα σου κάνει και θα δεις πόσο ωραία θα νιώθεις όταν θα λύνεις μόνος σου τα προβλήματα. Δεν θα έχεις κανέναν ανάγκη και θα είσαι άρχοντας.

 

Ότι είναι να μάθεις θα το μάθεις τώρα, μετά θα είναι πλέον αργά.

 

Φιλικά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και βοηθάει κάποιος. Αρκετοί βοηθάνε για την ακρίβεια.

Απλά βοηθάνε αυτούς που θέλουν βοήθεια και όχι κάποιον μαλάκα να κάνει την "δουλειά" τους.

Όσο δύσκολη ή εύκολη και να είναι η δουλειά αυτή.

Και αν μη τι άλλο, μην προσπαθείς να μας δουλέψεις το μόνο που καταφέρνεις είναι να κάνεις τα πράγματα χειρότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν όλα σου τα ποστς "εδώ μέσα" είναι ξερές εκφωνήσεις ασκήσεων με απελπισμένους τίτλους και παρακάλια για την επίλυσή τους, χωρίς καμία απόδειξη από μεριά σου πως τις έχεις παλέψει, και απλά χρειάζεσαι μια βοήθεια για να συνεχίσεις από εκεί που έχεις κολλήσει, τι αντιμετώπιση περιμένεις να λάβεις;

 

Όσο για τις "πληρωμές" δεν είναι καθόλου ειρωνεία, ονομάζεται "πραγματική ζωή"! Χάρες δεν σου κάνει κανένας στην αγορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργαρε με όλη την καλή διάθεση σου λένε τα παιδιά να κάτσεις να διαβάσεις και να μάθεις να λύνεις τις ασκήσεις μόνος σου. Το ότι είσαι πρώτο εξάμηνο δεν σημαίνει ότι χρειάζεσαι απαραίτητα βοήθεια. Οι ασκήσεις που σου δίνουν είναι ανάλογες του επιπέδου στο οποίο βρίσκεσαι.

 

Όταν με το καλό κάποτε πάρεις το πτυχίο σου και βγεις στην αγορά εργασίας, θα μετρήσουν οι γνώσεις σου και όχι το χαρτί με τις υπογραφές και τις φαρφάρες. Τι να το κάνει ο άλλος το πτυχίο σου εάν δεν γνωρίζεις τίποτα; Θα συνεχίσεις να μπαίνεις στο insomnia για να σου λένε τις λύσεις; Έτσι δεν θα πας πουθενά.

 

Το διάβασμα μόνο καλό θα σου κάνει και θα δεις πόσο ωραία θα νιώθεις όταν θα λύνεις μόνος σου τα προβλήματα. Δεν θα έχεις κανέναν ανάγκη και θα είσαι άρχοντας.

 

Ότι είναι να μάθεις θα το μάθεις τώρα, μετά θα είναι πλέον αργά.

 

Φιλικά :)

ξερω φιλε αλλα δεν θελω απλως να χασω τον βαθμο της εργασιας για σημερα...εννοειτε πως θα στρωθω απλως δεν μπορω να την επιλυσω εχω κανει κατι αλλα δεν μου βγαινει δεν ειπα να μου την παραδωσουν λυμενη προς θεου τα βηματα πως παει για να μπορεσω να την βγαλω ζητησα και ολοι εδω μεσα με λενε για 50αρικα και τετοια...φιλικα

 

Φυσικά και βοηθάει κάποιος. Αρκετοί βοηθάνε για την ακρίβεια.

Απλά βοηθάνε αυτούς που θέλουν βοήθεια και όχι κάποιον μαλάκα να κάνει την "δουλειά" τους.

Όσο δύσκολη ή εύκολη και να είναι η δουλειά αυτή.

Και αν μη τι άλλο, μην προσπαθείς να μας δουλέψεις το μόνο που καταφέρνεις είναι να κάνεις τα πράγματα χειρότερα

φιλε φιλικα αν δεν θελεις δεν χρειαζεται καν να μπεις στον κοπο να γραψεις αυτο το πραγμα...δεν χρειαζοταν καν νομιζω

 

Φυσικά και βοηθάει κάποιος. Αρκετοί βοηθάνε για την ακρίβεια.

Απλά βοηθάνε αυτούς που θέλουν βοήθεια και όχι κάποιον μαλάκα να κάνει την "δουλειά" τους.

Όσο δύσκολη ή εύκολη και να είναι η δουλειά αυτή.

Και αν μη τι άλλο, μην προσπαθείς να μας δουλέψεις το μόνο που καταφέρνεις είναι να κάνεις τα πράγματα χειρότερα

φιλε φιλικα αν δεν θελεις δεν χρειαζεται καν να μπεις στον κοπο να γραψεις αυτο το πραγμα...δεν χρειαζοταν καν νομιζω

 

Όταν όλα σου τα ποστς "εδώ μέσα" είναι ξερές εκφωνήσεις ασκήσεων με απελπισμένους τίτλους και παρακάλια για την επίλυσή τους, χωρίς καμία απόδειξη από μεριά σου πως τις έχεις παλέψει, και απλά χρειάζεσαι μια βοήθεια για να συνεχίσεις από εκεί που έχεις κολλήσει, τι αντιμετώπιση περιμένεις να λάβεις;

 

Όσο για τις "πληρωμές" δεν είναι καθόλου ειρωνεία, ονομάζεται "πραγματική ζωή"! Χάρες δεν σου κάνει κανένας στην αγορά!

θες να σου βαλω αυτο που εχω κανει πολυ ευχαριστως απλως το μονο που θα κανεται θα ειναι η κοροιδεια για αυτο και μονο τον λογο δεν το βαζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

θες να σου βαλω αυτο που εχω κανει πολυ ευχαριστως απλως το μονο που θα κανεται θα ειναι η κοροιδεια για αυτο και μονο τον λογο δεν το βαζω...

Εφόσον είσαι τόσο σίγουρος πως ο κώδικάς σου "δεν βλέπεται" μια καλή ιδέα είναι να διαβάσεις την ύλη που δεν έχεις διαβάσει μέχρι τώρα, ώστε να φέρεις τον κώδικα σε "ανεκτό" επίπεδο για δημόσιο ποστάρισμα. Κι ας χάσεις την άσκηση, θα έχεις περισσότερα εφόδια για την επόμενη (και λιγότερες εξαρτήσεις από φόρουμς).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον είσαι τόσο σίγουρος πως ο κώδικάς σου "δεν βλέπεται" μια καλή ιδέα είναι να διαβάσεις την ύλη που δεν έχεις διαβάσει μέχρι τώρα, ώστε να φέρεις τον κώδικα σε "ανεκτό" επίπεδο για δημόσιο ποστάρισμα. Κι ας χάσεις την άσκηση, θα έχεις περισσότερα εφόδια για την επόμενη (και λιγότερες εξαρτήσεις από φόρουμς).

σωστα οχι δεν βλεπεται απλως δεν τρεχει οτι εχει λογικη εχει...ξερω μαλακια μου που εκανα ποστ απλως επειδη τελειωνει σημερα η προθεσμια νομιζα πως καποιος θα βοηθησει...τελος παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις στο μυαλό σου πως θα κάνεις μια κλημακωτή χρέωση;; Και αν δεν έχεις γκούγκλαρέ το. Θα σε βοηθήσει σίγουρα. Αν το πρόβλημά σου δεν είναι μόνο αυτό, τότε συγνώμη που στο λέω αλλά δεν..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις στο μυαλό σου πως θα κάνεις μια κλημακωτή χρέωση;; Και αν δεν έχεις γκούγκλαρέ το. Θα σε βοηθήσει σίγουρα. Αν το πρόβλημά σου δεν είναι μόνο αυτό, τότε συγνώμη που στο λέω αλλά δεν..........

το εκανα αυτο αστο θα το παλεψω τι να κανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστα οχι δεν βλεπεται απλως δεν τρεχει οτι εχει λογικη εχει...ξερω μαλακια μου που εκανα ποστ απλως επειδη τελειωνει σημερα η προθεσμια νομιζα πως καποιος θα βοηθησει...τελος παντως

 

Καθόλου μαλακία σου που ζήτησες βοήθεια αλλα όπως λένε και τα παιδιά όλα τα θέματα που έχεις κάνει απλά πετάς ξερά την ερώτηση και περιμένεις απάντηση. Δείξε οτι προσπαθείς και οτι δεν ψάχνεις για μαλ@κες και θα πάρεις βοήθεια απο πολλά άτομα εδω μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυτερα να παλεψω μονος μου παρα να αγορασω ...κυριε "ειρωνεια" νομιζα πως σε αυτο το φορουμ θα βοηθουσε καποιος αλλα μονο ειρωνεια ειναι εδω μεσα...τελος παιδια δεν χρειαζεται και "μαλακια" μου που εκανα το ποστ...ευχαριστω

εσύ δεν θες βοήθεια, μ@λ@... ψάχνεις να σου κάνουν την άσκηση όσο εσύ θα ξύνεσαι... γνωστό το παραμυθάκι σου ειδικά αν κρίνουμε όσα τόπικ έχεις ανοίξει....

και καλά σου είπε ο από πάνω 50ευρω και καλή τιμή σου έκανε!

Και επειδή δεν βλέπω να υπάρχει κανένα κορόιδο εδώ μέσα, καλό μηδενικό σε αυτή την άσκηση

 

 

ps: ακόμα να μας δείξεις τον κώδικα που λες που έχεις γράψει αλλά σου "κολλάει"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...