Προς το περιεχόμενο

Το Facebook για Android αναβαθμίζεται με νέο γραφικό περιβάλλον


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η εφαρμογή του Facebook για Android πρόκειται σύντομα να αναβαθμιστεί, έχοντας αναδιοργανώσει ολόκληρο το γραφικό της περιβάλλον, ακολουθώντας τα χνάρια των αλλαγών της εφαρμογής στο iOS. Έχει προστεθεί μια νέα μπάρα στο δεξιό μέρος της εφαρμογής, όπου είναι δυνατή η πρόσβαση σε όλες τις κατηγορίες όπως η ροή των ενημερώσεων, προσωπικά μηνύματα, προβολή προφίλ, εκδηλώσεις κά.

 

381134_10150726369801729_20531316728_10520183_787649115_n.jpg

 

Επιπλέον υπάρχει δυνατότητα πρόσβασης στις ενημερώσεις και στα προσωπικά μηνύματα από το πάνω μέρος της εφαρμογής, όπου αυτά εμφανίζονται σε ένα αναδυόμενο παράθυρο έτσι ώστε να μη “χάνεται” η σελίδα που βλέπατε προηγουμένως Όπως αναφέρει το Facebook οι φωτογραφίες και τα φωτογραφικά album έγιναν ευκολότερα και γρηγορότερα, ειδικά για τις λειτουργίες διαμοιρασμού, σχολιασμού και προσθήκης tags.

 

Η εφαρμογή πρόκειται να κυκλοφορήσει πολύ σύντομα και θα μπορείτε να την κατεβάσετε από εδώ.

 

Link.png Site: Facebook.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια το εβαλα στο android μου.παρα πολυ καλο update.τρομερη αλλαγη.

 

αρκετα λειτουργικη και πιο γρηγορα απο την παλιοτερη... Το Chat δε βλεπω καπου ομως... αναγκαστικα μεσω FB Messenger ε;

το chat φιλε ειναι στην μπαρα που ανοιγει στα αριστερα, στην επιλογη ''Συνομιλια''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κάνανε σαν την εφαρμογή για ipad. οτι καλυτερο μέχρι στιγμής. το προηγούμενο ήταν μια αθλιότητα βουτηγμένη στα bugs. προτιμούσα να έμπαινα από τον browser. για να δουμε πως θα τα παει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικά έγινε όπως στο iOS... οπτικά, γιατί από απόδοση ας το αφήσουμε καλύτερα. Εγώ το έχω στο s2 και η γυναίκα στο 3GS! Η παλιά σχεδίαση με είχε βολέψει περισσότερο, πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικά έγινε όπως στο iOS... οπτικά, γιατί από απόδοση ας το αφήσουμε καλύτερα. Εγώ το έχω στο s2 και η γυναίκα στο 3GS! Η παλιά σχεδίαση με είχε βολέψει περισσότερο, πάντως.

Όταν λες απόδοση τι ενοεις; Και εγώ στο sgs2 το εχω και δουλεύει αστραπιαία ..

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...