Προς το περιεχόμενο

LG Optimus 2X P990 HD £199.99 amazon


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εννοω πολλοι που πηραν ως και μια βδομαδα πριν απο κωτσο,τωρα πουλανε

και εδω αγγελιες και στο myphone.gr

κι εγω αλλωστε ετοιμος ψιλοημουν να το δωσω για το evo3d.

 

οι αγγελιες που βλεπω παιζουν στα 250,για λιγων ημερων 2χ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 287
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εννοω πολλοι που πηραν ως και μια βδομαδα πριν απο κωτσο,τωρα πουλανε

και εδω αγγελιες και στο myphone.gr

κι εγω αλλωστε ετοιμος ψιλοημουν να το δωσω για το evo3d.

 

οι αγγελιες που βλεπω παιζουν στα 250,για λιγων ημερων 2χ..

 

θα το παρουμε με τιμολόγιο

Θέλουμε καινουργιο με το δικό μας ΑΦΜ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά προσφορά μπορει να εκτυπωθει και απο μαγαζι απο ιντερνετ δλδ να εκτυπωσουμε την τιμη του και να παμε στον κωτσοβολο να το παρουμε και με την εκτωση... Μιλαω και για αλλα κινητα οχι μονο για το 2χ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

coyote2 στο amazon μπορουμε και με ελληνικο ΑΦΜ να κοψουμε τιμολογιο (για να το βαλω στα εξοδα) κανονικα?

 

 

νομίζω ότι αφου η απόδειξη γράφει Διαχείριση KPMG ElXXXXXX είναι κανονική απόδειξη τιμολόγιο.

Αρα δε μου φαίνεται να είναι ξένο ΑΦΜ αλλά Ελληνικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

coyote2 στο amazon μπορουμε και με ελληνικο ΑΦΜ να κοψουμε τιμολογιο (για να το βαλω στα εξοδα) κανονικα?

 

 

αν βάλεις ΑΦΜ για να βγάλει τιμολόγιο, μάλλον θα σε ψάξει να σε βρει στην λίστα VIES για ενδοκοινοτικές συναλλαγές (όπου και φυσικά το παίρνεις χωρίς ΦΠΑ απευθείας) και σου εμφανίζει το Amazon με ξένο ΑΦΜ και έδρα.

 

Προσωπικά πάντως για το γραφείο έχω κάνει επίσημο προμηθευτή το Amazon. Φτηνότερα, ευκολότερα και χωρίς το ΦΠΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν βάλεις ΑΦΜ για να βγάλει τιμολόγιο, μάλλον θα σε ψάξει να σε βρει στην λίστα VIES για ενδοκοινοτικές συναλλαγές (όπου και φυσικά το παίρνεις χωρίς ΦΠΑ απευθείας) και σου εμφανίζει το Amazon με ξένο ΑΦΜ και έδρα.

 

Προσωπικά πάντως για το γραφείο έχω κάνει επίσημο προμηθευτή το Amazon. Φτηνότερα, ευκολότερα και χωρίς το ΦΠΑ...

 

 

ναι αλλα αν δεν εχεις εδνοκοινοτικές δε βάζει τον λογιστή σου σε έξτρα δαπάνες για σένα? Δηλώσεις κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεσε 10 ευρω απο χτες στα 272

http://www.ebw.gr/el-GR/Product/8408/LG-Optimus-2X-P990-Android-2-2-FroYo-Dual-Core-nVidia-Tegra-2-CPU-4-IPS-Screen-8MP-Camera-HDMI-FullHD

 

Και συμφωνα με το site καλυπτεται απο 2ετη εγγυηση της Lg Hellas.Καθολου ασχημα νομιζω και ολα δειχνουν οτι θα πεσει κ αλλο συντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στα 272 που είναι αυτή τη στιγμή, μια χαρά τιμή είναι. Το έχω εδω και 1 μήνα, πραγματικά δεν έχω ξανακολλήσει τόσο άσχημα με κινητό. Μη συμβιβαστείτε με τίποτα λιγότερα σε αυτά τα χρήματα. Μόνο μείον -κλασικά- η μπαταρία, αλλά με αυτήν που παρήγγειλα, λύθηκε το πρόβλημα. Και made in Japan παρακαλώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στα 272 που είναι αυτή τη στιγμή, μια χαρά τιμή είναι. Το έχω εδω και 1 μήνα, πραγματικά δεν έχω ξανακολλήσει τόσο άσχημα με κινητό. Μη συμβιβαστείτε με τίποτα λιγότερα σε αυτά τα χρήματα. Μόνο μείον -κλασικά- η μπαταρία, αλλά με αυτήν που παρήγγειλα, λύθηκε το πρόβλημα. Και made in Japan παρακαλώ.

αυτή χωράει κανονικά δηλαδή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...