Προς το περιεχόμενο

Ανταλλαγές στο Steam


Merdock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κάποιος δεν θέλει ή του περισσεύει το Distance απο το σημερινό Monthly HB το ανταλλάσω με steam key (απο HB) για Darksiders 2 Definitive edition ή κλειδί για FF XIV Online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 602
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω κλειδί για το Spyro Reignited Trilogy . Ενδιαφέρεται κάποιος για ανταλλαγή; κάντε μου προτάσεις 
(μερικά games που μ'ενδιαφέρουν είναι τα Sniper Elite 4, Wolfenstein New order ή Old blood, Shadow Warrior 2, Divinity Original Sin Enhanced, Dying Light Enhanced,  Spellforce 3 (soul harvest),  Kingdom Come Deliverance, A Plague Tale Innocence, Evil Within 2, Hellblade Senua) 

Επεξ/σία από geodevil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...
5 ώρες πριν, EliasKir είπε

Καλησπέρα. Έχω steam keys για τα 

Just cause 3

Shadow of war Gold edition

Mad max

Αν ενδιαφέρεται κανείς ας πει. 

Έχω το Dues Ex: Mankind Divided. και GOD EATER 2 Rage Burst. σε ενδιαφέρουν και τα 2 για το shadow of war?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Έχω το Dues Ex: Mankind Divided. και GOD EATER 2 Rage Burst. σε ενδιαφέρουν και τα 2 για το shadow of war?

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον αλλά τα έχω και τα δύο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανταλλάζω τα παρακάτω παιχνίδια:
The Town of Light(έχω δυο κλειδιά) 
Life is Strange Complete Season (Episodes 1-5)
Stealth Inc 2
Sid Meier’s Civilization VI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators

Έχω διάφορα κλειδιά για το steam, παιχνίδια όπως το Spyro Trilogy, Desert Child, Offworld Trading Company (+DLC), Ancient Battle: Hannibal, Dungeon Rats, Renowned Explores και διάφορα άλλα.

Αν ενδιαφέρεται κανείς σε πρώτη φάση για αυτούς τους τίτλους, συνδυαστικά, θα ήθελα για ανταλλαγή τα Battle Chasers ή/και το Fell Seal από το τελευταίο Humble Bundle.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το πρόσφατο Humble Bundle με ενδιαφέρουν τα My Friend Pedro και 198X. Αν κάποιος δεν τα θέλει διαθέτω τα παρακάτω για ανταλλαγή:

OKAMI HD

Pathfinder: Kingmaker - Enhanced Edition

Street Fighter V

GRIP: Combat Racing (+ DLC: Artifex Car Pack)

Graveyard Keeper

Bad North: Jotunn Edition

Ancestors Legacy

HITMAN (2016 - all episodes)

Sonic Mania

Q.U.B.E. 2

The Turing Test

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
9 ώρες πριν, Zengar Zombolt είπε

Humble Bundle Fight for Racial Justice
με 28€ παίρνετε 50 games με κάποια να ξεπερνάνε την αξία του πακέτου κατά πολύ ( NBA 2K20, Manager 2020)
και αρκετά βιβλία και comics.
Επίσης σαν bonus παίρνετε ένα δωρεάν Premium Humble Choice  αξίας 18-20€ * - **
* αυτό για νέους subscribers οπότε αν είστε παλιοί πάρτε το με νέο λογαριασμό*
**( μάλλον αυτού του μήνα, εκτός αν είναι σαν κουπόνι και μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε όποιο μήνα θέλετε)*


 

Γρήγορη ερώτηση (please μη το σβήσετε) επειδή έχω κάποια από αυτά τα παιχνίδια αλλά θέλω να πάρω το bundle, κάπου πήρε το μάτι μου ότι μπορείς αν θες να τα ανταλλάξεις στο steam με άλλα;

Αυτό πώς γίνεται μιας και δεν το κατέχω (δεν έχω online φίλους σε αυτές τις πλατφόρμες, δεν έχω ασχοληθεί με community, trading, badges και ό,τι άλλο που απλά βλέπω να μαζεύονται χρόνια τώρα στο προφίλ μου χωρίς να δίνω σημασία). Αν το ποστ δεν έχει να κάνει με προσφορές απαντήστε με pm ή μεταφέρετέ το στο σωστό νήμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Speculoos είπε

Γρήγορη ερώτηση (please μη το σβήσετε) επειδή έχω κάποια από αυτά τα παιχνίδια αλλά θέλω να πάρω το bundle, κάπου πήρε το μάτι μου ότι μπορείς αν θες να τα ανταλλάξεις στο steam με άλλα;

Αυτό πώς γίνεται μιας και δεν το κατέχω (δεν έχω online φίλους σε αυτές τις πλατφόρμες, δεν έχω ασχοληθεί με community, trading, badges και ό,τι άλλο που απλά βλέπω να μαζεύονται χρόνια τώρα στο προφίλ μου χωρίς να δίνω σημασία). Αν το ποστ δεν έχει να κάνει με προσφορές απαντήστε με pm ή μεταφέρετέ το στο σωστό νήμα.

Υπάρχει το reddit r/SteamGameSwap  όπου είτε πουλάς steam games για λεφτά (Paypal) είτε ανταλλάσεις τα games για άλλα.

Δεν έχω καταφέρει να καταλάβω ακριβώς ποια είναι η ασφαλής διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσω εκεί μέσα, το κάνω shadow το subreddit μέχρι να αποκτήσω το θάρρος.

Αν κάποιος το έχει δοκιμάσει και έχει καταλάβει την διαδικασία και μπορεί να την μοιραστεί, θα ήταν πολύ helpful.

Επεξ/σία από takjar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει το Steamtrades ,  στο οποίο, φτιάχνεις ένα λογαριασμό, κάνεις λινκ το steam account και βάζεις τι έχεις ν'ανταλλάξεις και τι θέλεις.
Το steamtrades δουλεύει σαν πλατφόρμα, που ανταλλάζεις παγκοσμίως παιχνίδια (ή πουλάς) με άλλους users. Και έχει κριτικές (+/-) στον καθένα, όπως εδώ στις αγγελίες του insomnia. Όταν κάνεις τα παραπάνω, μετά θα φτιάξεις μια "νέα ανταλλαγή" (new trade) με τα παιχνίδια που έχεις και θέλεις να δώσεις και αυτά που θέλεις.. Μπορείς βέβαια να κάνεις και ανταλλαγή ψάχνοντας, κάνοντας offers, χωρίς να έχεις αναγκαστικά δική σου trade. Πρώτα μιλάς στο steamtrades και μετά προσθέτει ο ένας τον άλλο στο steam για την ανταλλαγή (είτε είναι key, είτε gift)
Μιλάμε πάντα για steam keys ή gifts που δεν έχουν ενεργοποιηθεί.
Βάζω ως παράδειγμα το δικό μου trade: https://www.steamtrades.com/trade/cgc5e/h-resident-evil-7-supraland-cities-skylines-street-fighter-v-dirt4-project-cars-w-games

Επεξ/σία από geodevil
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...