Προς το περιεχόμενο

Media Markt Τιμες Κοστους 2012


Johnpaok

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρέπει να αποφασίσουμε τι θέλουμε: αγοράζουμε από τα ΜΜ μπας και διατηρηθεί καμία θέση εργασίας, ή να κάνουμε εμπαργκο στους ''Γερμαναράδες'' και να μην πατάει ψυχή, τι κι αν δουλεύουν μόνο Έλληνες. Να συνεχίσουμε να αγοράζουμε από εκεί, έστω και αν έκαναν απολύσεις προσωπικού ή να κάνουμε εμπαργκο ως ένδειξη διαμαρτυρίας για τις απολύσεις και ας κλείσει η αλυσίδα. Ετσί δεν θα μπορεί να προσλαμβάνει άλλους και δεν θα μπορεί να κάνει απολύσεις!

εαν μας συμφερει να αγοραζουμε εαν δεν μας συμφερει οχι απλα τα πραγματα δεν μπορει πχ απο τη μια ο καθε εμπορας να σου χτυπαει την τιμη οσο δεν παει και απο την αλλη να διαμαρτιρετε οτι αγοραζεις απο μεγαλες εταιριες η εξωτερικο. επισεις απαραδεχτη η media εαν απολυσε ξαφνικα κοσμο χωρις προιδοπιοιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οσο και να κατηγορουμε το ΜΜ εχουμε αρκετα thread (10+ σελιδων) εδω με πολυ καλες προσφορες.

πριν 1 μηνα, αφου ειχα παει χαλασμενη DOA ξυριστικη μηχανη, αλλα 1 βδομαδα μετα τη ληξη της εγγυησης! (ειχα χασει την αποδειξη)

μου εκοψαν τελικα πιστωτικο. ποιος τα κανει αυτα?

 

στο πλαισιο για joystick DOA μου ζηταγαν 6€ να το στειλουν στο σερβις της εταιριας :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη τιμη αυτή?

 

Το κινητό είναι 2ετίας. Πώς το κόβεις; Μια καλή τιμή για καινούριο Desire αυτή τη στιγμή νομίζω θα ήταν τα 150-160€ το πολύ. Εγώ τουλάχιστον παραπάνω δεν θα έδινα. Κι αυτό γιατί έχει τρομερή υποστήριξη, και ήταν ανέκαθεν τρομερή συσκευή.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει δει κανείς καμία καλή προσφορά σε κονσόλα? Να ξέρω άμα είναι γιατί σκέφτομαι να επισκεφτώ ένα κατάστημα αλλά δεν είμαι και κοντά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει δει κανείς καμία καλή προσφορά σε κονσόλα? Να ξέρω άμα είναι γιατί σκέφτομαι να επισκεφτώ ένα κατάστημα αλλά δεν είμαι και κοντά!

 

καλημερα ναρουτο..μην πας, αδικος κοπος

περιμενε κανα 20ημερο τωρα να αρχισουν οι εκπτωσεις. μπορει να ξαναπεταξουν κατι καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα ναρουτο..μην πας, αδικος κοπος

περιμενε κανα 20ημερο τωρα να αρχισουν οι εκπτωσεις. μπορει να ξαναπεταξουν κατι καλο

 

Τόσο χάλια δηλαδή αυτές οι τιμές κόστους?? Εκπτώσεις θα γίνουν και στις κονσόλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περυσι αν θυμαμαι καλα περιπου μεσα φεβρουαριου ειχαν πεταξει κατι προσφορες για ΠΣ3. Για ΧΒΟΧ δε θυμαμαι. αλλα ποτε δεν ξερεις

 

Οκ θα περιμένω. Ευχαριστώ mtza! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό είναι 2ετίας. Πώς το κόβεις; Μια καλή τιμή για καινούριο Desire αυτή τη στιγμή νομίζω θα ήταν τα 150-160€ το πολύ. Εγώ τουλάχιστον παραπάνω δεν θα έδινα. Κι αυτό γιατί έχει τρομερή υποστήριξη, και ήταν ανέκαθεν τρομερή συσκευή.

 

android.png

 

 

δε το εχει προσέξει ότι ήταν τόσο παλιό. Αλλά δεν εχει και video κληση... οποτε δε το θέλω

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι ανευθυνη προσεγγυση φιλε μου, ειναι ρεαλιστικη προσεγγυση.

 

Και εμενα με εχουν απολυσει στο παρελθον αλλα δεν καθισα να τους βριζω και να καταριεμαι που με απελυσαν, δικαιωμα τους ηταν, δεν υπεγραψα χαρτι που ελεγε πως βρεξει χιονισει θα με κρατησουν και το ιδιο φανταζομαι ισχυει για ολους. Οποτε το περιεργο που βρισκεται ?

 

χαλας το χρονο σου. Οι περισσοτεροι μαλλον δουλευουν με ρυθμους δημοσιου.

Ο εργοδοτης τους λοιπον οταν ερθει η ωρα να τους απολυσει, θα τους προειδοποιηση μερικες εβδομαδες πριν για τους δωσει νομιμα τη μιση αποζημιωση. Και μετα θα παραπονιουνται "το media markt δινει μισες αποζημιωση"

Ευτυχως υπαρχουν και ελληνικες επιχειρησεις σαν τον Κωτσοβολο :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλας το χρονο σου. Οι περισσοτεροι μαλλον δουλευουν με ρυθμους δημοσιου.

Ο εργοδοτης τους λοιπον οταν ερθει η ωρα να τους απολυσει, θα τους προειδοποιηση μερικες εβδομαδες πριν για τους δωσει νομιμα τη μιση αποζημιωση. Και μετα θα παραπονιουνται "το media markt δινει μισες αποζημιωση"

Ευτυχως υπαρχουν και ελληνικες επιχειρησεις σαν τον Κωτσοβολο :rolleyes:

 

Σε αυτο που λες εχεις απολυτο δικιο γιατι ετσι ειναι ο νομος ΑΛΛΑ να δουλευεις υπερωριες απληρωτες οτι και καλά θα τις παρεις σε ρεπο και μετα να σε απολύουν ειναι η υπερτατη π0uστι@, μια καταγγελια στην επιθεωρηση εργασιας πρεπει να γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...