Προς το περιεχόμενο

Media Markt Τιμες Κοστους 2012


Johnpaok

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά πόσες φόρες πρέπει να το πούμε. Εδώ είναι topic για να αναφέρουμε για τις προσφορές του media markt. Ήδη παραπάνω από 5 σελίδες είναι offtopic. Ανοίξτε ένα θέμα στο μπλα μπλα και πείτε τα εκεί. Υπάρχουν κάποια άτομα τα οποία επισκέπτονται αυτό το topic για να μάθουν για τις προσφορές του media markt και χάνονται μέσα σε τόσα posts!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά πόσες φόρες πρέπει να το πούμε. Εδώ είναι topic για να αναφέρουμε για τις προσφορές του media markt. Ήδη παραπάνω από 5 σελίδες είναι offtopic. Ανοίξτε ένα θέμα στο μπλα μπλα και πείτε τα εκεί. Υπάρχουν κάποια άτομα τα οποία επισκέπτονται αυτό το topic για να μάθουν για τις προσφορές του media markt και χάνονται μέσα σε τόσα posts!

 

 

1000 συγνώμη για το oftopic αλλά και εγώ μπαίνω για να δω καμια προσφόρα εδώ αλλα τπτ ακόμα :) Συμφωνώ αυτά που λες

 

αλλά και εσύ φίλε μου απο τις 5 σελίδες που λες οι 2 είναι δικές σου :)

 

τελείως φιλικά μην με παρεξηγήσεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1000 συγνώμη για το oftopic αλλά και εγώ μπαίνω για να δω καμια προσφόρα εδώ αλλα τπτ ακόμα :) Συμφωνώ αυτά που λες

 

αλλά και εσύ φίλε μου απο τις 5 σελίδες που λες οι 2 είναι δικές σου :)

 

τελείως φιλικά μην με παρεξηγήσεις :)

 

Και γω φιλικά μίλησα ελπίζω να μην με παρεξηγήσατε! :P

Εγώ τουλάχιστον είμαι εντός θέματος! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πιγα σημερα στο καταστημα περιστεριου και κοιταξα για κινητα......δεν υπαρχει καμια προσφορα :shifty: επισης οποιος μενει κοντα και πιγενει σε αυτο το κατστημα πληροφορικα το γαλαξια θα φερουν καινουργια κοματια μετα της 15 οπωσ και στο multirama περιστεριου.... :devil: ξερετε αν τ εχουν σε κανενα αλλο μαγαζι ετοιμοπαραδοτο????? :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τετοιες εταιριες... ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν ανοιγουν εαν και με τις χειροτερες προβλεψεις το κερδος τους δεν ειναι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ισο με το fix Κοστος λειτουργιας τους . Δηλαδη εαν το μηνα εχουν κοστος λειτουργιας 1000 ευρω ... θα πρεπει να βγαζουν τουλαχιστον 1000 ευρω καθαροτατο κερδος ... Μια τετοια επιχειρηση δεν εγινε για φιλανθρωπιες....εγινε για να βγαλουν καποιοι χρηματα και μαλιστα παρα πολλα... Τα χρηματα βγηκαν χρονια τωρα ..οποτε και να κλεισουν ή να υπαχθουν σε καποιο αρθρο οπως εγινε με tiberland-Nautica δεν τρεχει κατι ... Προβλεψαν χρονια τωρα ωστε τα κερδη τους να καλυψουν ακομα και λειτουργια 2+ χρονων με ελειματα σε αναλογη ηνιαια βαση σε αντιστοιχια με οσα υπολογιζαν . Αυτο το κανουν team's ανθρωπων ονομαζομενα οικονομικα επιτελεια-managers γιαυτο και παιρνουν 5-6 χιλιαρικα το μηνα γιατι εξασφαλιζουν σε τετοιες μεγαλες εταιριες την τελικη επιβιωση οτι και να γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πιγα σημερα στο καταστημα περιστεριου και κοιταξα για κινητα......δεν υπαρχει καμια προσφορα :shifty: επισης οποιος μενει κοντα και πιγενει σε αυτο το κατστημα πληροφορικα το γαλαξια θα φερουν καινουργια κοματια μετα της 15 οπωσ και στο multirama περιστεριου.... :devil: ξερετε αν τ εχουν σε κανενα αλλο μαγαζι ετοιμοπαραδοτο????? :fear:

Σε τι τιμή θα τα φέρουν όμως???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πφφφφφ γ@@@@@το ξεχασα να ρωτησω......βριστε με οσο θελετε το δικαιουμε.... :-( :cry:

" Ομορφάντρααααα μου δεν πειράζει " :-)

(Πλακίτσα, μην παρεξηγηθούμε)

 

Πάντως στα 200 ευρώ δεν νομίζω να το ξαναβγάλουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

" Ομορφάντρααααα μου δεν πειράζει " :-)

(Πλακίτσα, μην παρεξηγηθούμε)

 

Πάντως στα 200 ευρώ δεν νομίζω να το ξαναβγάλουν...

χαχαχα... ^_^ ουτε εγω......παιδια οποιος ξερει κατι παραπνω ασ μας πει..... :eek: :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορι αλλα επειδη 100 posts ειναι και λιγο ... πολλα (!), ηθελα να ρωτησω μεχρι τωρα ΠΟΣΕΣ προσφορες (κανονικες προσφορες οχι προσφορες που βαφτιστηκαν προσφορες απο το ΜΜ) εχετε βρει? Αν δεν κανω λαθος το πλυντηριακι ειναι μια καλη περιπτωση και (με αρκετο ζορι κατ'εμε η τιμη ειναι νορμαλ) μια οθονο-τηλεοραση 19"... ιδιο "stock days" δηλαδη με της Ηλεκτρονικης.

Τελος παντων, θελω απλα να προσθεσω οτι δεν περασαν 2 μερες που παρα πολλοι εδω μεσα ειπαν "δεν ξαναπαταω εκει" (με το χαλι με τα ΧΒΟΧ) και ομως βλεπω τωρα οχι απλα διαφημιση αλλα σχολια τυπου... "τραβα στο καταστημα να μου πεις τι εχει" και νιωθω λιγο "περιεργα" :eek: :rolleyes: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορι αλλα επειδη 100 posts ειναι και λιγο ... πολλα (!), ηθελα να ρωτησω μεχρι τωρα ΠΟΣΕΣ προσφορες (κανονικες προσφορες οχι προσφορες που βαφτιστηκαν προσφορες απο το ΜΜ) εχετε βρει? Αν δεν κανω λαθος το πλυντηριακι ειναι μια καλη περιπτωση και (με αρκετο ζορι κατ'εμε η τιμη ειναι νορμαλ) μια οθονο-τηλεοραση 19"... ιδιο "stock days" δηλαδη με της Ηλεκτρονικης.

Τελος παντων, θελω απλα να προσθεσω οτι δεν περασαν 2 μερες που παρα πολλοι εδω μεσα ειπαν "δεν ξαναπαταω εκει" (με το χαλι με τα ΧΒΟΧ) και ομως βλεπω τωρα οχι απλα διαφημιση αλλα σχολια τυπου... "τραβα στο καταστημα να μου πεις τι εχει" και νιωθω λιγο "περιεργα" :eek: :rolleyes: .

 

Η TV δεν είναι προσφορά αν αναλογιστείς ότι ο Κοτσόβολος την έχει 109 ευρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα ΜΜ Πυλαίας και Σταθμού.. Τραγικά τα πράματα.. Κοίταγα για ψυγεία συγκεκριμένα και για webcams.. Ίδιες τιμές με τον ανταγωνισμό σε κανονικά μαγαζιά.. Αν τα έψαχνα μέσω skroutz σίγουρα θα έβγαιναν πιο φθηνά με διαφορά..

 

Σίγουρα είχε πράματα σε χαμηλότερη τιμή, αλλά τίποτα που να δικαιολογεί την τόση διαφήμιση και τον ντόρο.. Παλιότερα υπήρχαν καλύτερες προσφορές..

 

ΥΓ. Πολύ ειρωνικό το χαρτάκι στα προιόντα που έλεγε: Το αγοράσαμε 345,23 Το πουλάμε 345,23.. Μου ερχόταν να γράψω ακριβά το αγοράζετε μιας κι εγώ το βρίσκω φθηνότερα στην λιανική..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε σκέφτεσται κάτι άλλο όμως.

Τα ηλεκτρονικά ήδη έχουν φθήνουσα τιμή. Όταν το αγόρασε η εκάστοτε εταρεία όντως να το αγόρασε 345,23 αλλά πια για αυτήν είναι stock.

Άρα ξεκίνησε το ξεstockάρισμα των προϊόντων της στις τιμές που τα είχε αγοράσει. Είτε αυτό είναι αρχές του 11, του 10 κλπ.

Άρα ίσως όντως να είναι τιμής κόστους μόνο που έχει αλλάξει η τιμή του προϊόντος στην αγορά ήδη και έχει πέσει κατακόρυφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε σκέφτεσται κάτι άλλο όμως.

Τα ηλεκτρονικά ήδη έχουν φθήνουσα τιμή. Όταν το αγόρασε η εκάστοτε εταρεία όντως να το αγόρασε 345,23 αλλά πια για αυτήν είναι stock.

Άρα ξεκίνησε το ξεstockάρισμα των προϊόντων της στις τιμές που τα είχε αγοράσει. Είτε αυτό είναι αρχές του 11, του 10 κλπ.

Άρα ίσως όντως να είναι τιμής κόστους μόνο που έχει αλλάξει η τιμή του προϊόντος στην αγορά ήδη και έχει πέσει κατακόρυφα.

 

Δεν είναι έτσι όμως...Και εγώ τότε δίνω ένα htc wildfire στα 220 ευρώ που ήταν τότε που το πήρα η τιμή κόστους του, δικαίωμά μου είναι να το πουλήσω όσο θέλω, αλλά δεν μπορώ να το διαφημίζω ως προσφορά για να τσιμπήσω τυχόν ανυποψίαστους που δεν ασχολούνται και πολύ με την τεχνολογία και να τους τα πάρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...