Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικα και αρκετα καταστηματα πλεον δεν δεχονται καρτες με την κατασταση αυτη. Ηδη συμφορουμιτης ειπε οτι σημερα εφαγε ακυρο απο το Eshop και οτι πλεον μονο μετρητα δεχονται. 

 

Να και ενα σχετικο αρθρο που βρηκα για τις καρτες http://www.antenna.gr/news/Economy/article/413494/capital-controls-ti-isxyei-gia-agores-me-xreostikes-i-pistotikes-kartes

 

Λέει για αγορές εντός Ελλάδας. Για αγορές από εξωτερικό? Και Digital και αντικειμένων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις είδα γιατί εγώ τρώω άκυρο. Ο λογαριασμός μου έχεις region - Greece οπότε εγώ ότι και να βάλω σαν διεύθυνση δεν δέχεται να κάνει transaction. Ξέρουμε πως αλλάζει κανείς region στο PSN γιατί με edit δεν το επιτρέπει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπάκι ο Troy Baker διέψευσε ότι δεν εργάζεται πάνω σε TLOU 2. Εκτός αν αποφάσισαν να φτιάξουν sequel με άλλους χαρακτήρες κάτι το οποίο δεν θέλω καθόλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωμες ειναι αυτες. Εγω για παραδειγμα δεν θελω αλλοuς Joel-Ellie. Οσα μαστορια κι αν ειναι τα παλληκαρια της ND, η ιστορια ειπωθηκε συγκλονιστικα. Δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι περισσοτερο να δοθει απο το συγκεκριμενο διδυμο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωμες ειναι αυτες. Εγω για παραδειγμα δεν θελω αλλοuς Joel-Ellie. Οσα μαστορια κι αν ειναι τα παλληκαρια της ND, η ιστορια ειπωθηκε συγκλονιστικα. Δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι περισσοτερο να δοθει απο το συγκεκριμενο διδυμο..

 

Και συμφωνώ και με αυτό που λες. Προτιμώ να πάνε σε κάποιο νέο IP. Αλλά αν πρέπει να γυρίσουν ντε και καλά στο franchise θα μου κακοφαινόταν αν δεν είχαμε Joel και Ellie. Το παιχνίδι το αγαπήσαμε εξαιτίας αυτών των 2 πρωταγωνιστών και έχουμε συνδέσει τον κόσμο του με αυτούς. Οποιαδήποτε άλλη επιλογή χαρακτήρων δεν θα μου φαινόταν σωστή.

 

Αλλά όπως είπα αρχικά, καλύτερα νέο IP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν μείνει αρκετά κενά στην ιστορία πιο πολύ του Joel, θα μπορούσαν να έχουμε ένα game στα μισά να μας δείχνει πως πέρασε όλα αυτά τα χρόνια μετά από ότι έγινε, και στα άλλα μισά να δούμε τι θα γίνει με την Ellie που είναι μαζί του. 

 

Ο Joel πέρασε πολλά πριν την ιστορία που παίξαμε εμείς. Έχει γίνει πιο βίαιος, πιο σκληρός, ανέφερε ότι έχει κάνει και αυτός ''κακά'' πράγματα σε άλλους ανθρώπους. Θα μπορούσαμε δηλαδή να δούμε πως εξελίχθηκε έτσι ο Joel. Eπιπλέον η Tess του είχε είπε ότι της χρωστάει, οπότε έχουμε και από εκεί ψωμί να δούμε τι έκαναν/ πως γνωρίστηκαν αυτοί οι δυο.

 

Όχι για μένα δεν τελείωσε εκεί που το αφήσανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο maxplay.gr γίνεται να αγοράσουμε?Είναι Ελλάδα το síte?

 

Plus γινεται να μπει με reedeem code αγορασμενο απο Ελλαδα?

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι και 'γω κάτοχος του Ps4 πλέον. Να πω καταρχήν ότι μου λείπουν οι εποχές που οι κονσόλες ήταν καθαρά παιχνιδοκονσόλες και όχι multimedia μηχανήματα. Στην εποχή που ζούμε βέβαια είναι βολικό με τόσα χρήματα να έχεις και κατιτίς παραπάνω από απλά μια παιχνιδοκονσόλα. Το μόνο αρνητικό που βρήκα μέχρι στιγμής είναι ότι δεν παίζει τον DTS ήχο από τα .mkv, κάνοντας λίγο δώρο-άδωρο την υποστήριξη αφού οι περισσότερες καλές ματρόσκες έχουν DTS και είναι κρίμα γιατί βγάζει εικονάρα. Επίσης, περίμενα και υποστήριξη FLAC αρχείων αλλά μπαα :D Κατά τα άλλα όλα κομπλε και ελπίζω να μην δω κάνα ''YLOD'' και 'δω στα 3-3.5 χρόνια όπως στο Ps3 :)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...