Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

nikoskon

Θα μου επιτρέψεις να έχω αντίθετη γνώμη όποτε βάζω το παλιοβαμβάκι νιώθω ένα σφηξιμο και τις γνωστες ανασφάλεις θα έχω μικροδιαρροές θα  έχω καλή τροφοδοσία και πόσο θα αντέξει το άτιμο ενώ με τα υγρά όλα κουλ δηλαδη πρωσοπικά άμα εξερέσουμε το μοχίτο τίποτα δεν έχει πάει νυπτήρα αρκεί να βρεις  που σου αρέσει η αναλογία αρώματος σε μονή γεύση και μετά όσο προσθέτεις αρώματα ανεβάζεις και λίγο το ποσοστό πρωσοπικά πάντα 

1 άρωμα 10%

2 αρώματα  12 % --14%

3 αρώματα κοντά στο >16 

4 αρώματα πάλι κοντα στο 16 παραπάνω με μπουχτίζει 

 

Νομίζω ότι απλά εσυ έχεις εκπεδευτει καλύτερα σε επισκευασημους ενώ εγω στα υγρα 

 

 

Οι παράμετροι στο να στρίψεις ένα σύρμα του οποίου θα βιδώσεις τα άκρα και θα περάσεις βαμβάκι, είναι λιγότεροι,τα αποτελέσματα δε είναι άμεσα και με δυνατότητα διόρθωσης.

Κοινώς η καμπύλη εκμάθησης είναι στο Θεό σε σχέση με το να φτιάχνεις υγρά.

Βάλε στην εξίσωση και τα κόστη που είναι αστεία.

Νομίζω δεν συγκρίνεται το ένα με το άλλο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

A new study funded by Cancer Research UK is the first to explore the effects of e-cigarettes by looking at long-term human body-level exposure.

 

http://www.dailydot.com/debug/e-cigarette-vaping-effects-long-term-study/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες επανερχομαι με το ιδιο θεμα, ειμαι με βασικο πλεον baby beast (0,2 σχεδον παντα) , το ερωτημα, σε ποιο μοντ με 2 μπαταριες να παω? ειμαι με pico atm, δε μου βγαζει ολοκληρη μερα με τπτ 

 

alien , rx 2/3 , υπαρχει κατι αλλο πιο καλο στα ιδια χρηματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες για τον steamcrave aromamizer plus εχετε καποια αποψη ?

 

http://www.steamcrave.com/plus-p00069p1.html

 

Safe επιλογή. Τρελή γεύση, τρελά ντουμάνια! Τον προτείνω με κλειστά μάτια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Safe επιλογή. Τρελή γεύση, τρελά ντουμάνια! Τον προτείνω με κλειστά μάτια!

 

Εφυγε παραγγελεια. Καθως επισης και μια προπαραγγελεια για τον TFV12 Cloud beast. Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τα αδερφακια του και λεω να τον δοκιμασω. Σ ευχαριστω  nikoskon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφυγε παραγγελεια. Καθως επισης και μια προπαραγγελεια για τον TFV12 Cloud beast. Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τα αδερφακια του και λεω να τον δοκιμασω. Σ ευχαριστω  nikoskon.

 

Αν δεν την έριξες ακόμα, προτίμησε τον Aromamizer Supreme Limited που δίνει 2 διαφορετικά deck (velocity & postless) και extra τζαμάκι/καμπάνα που τον μικραίνει στα 4ml αντί για 7ml που είναι κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

najinblue3

 

Θα σου έλεγα να πας για το αλλιεν από ότι διαβάζω τα σπάει στο θέμα διαχείρισης μπαταρίας το μόνο κακό το θέμα με τό χρώμα του που είχαν τα πρώτα μοντέλα

 

Εγώ είμαι με το ipv5 0,13 25 βατ μπαταρίες πανασονικ και μου βγάζει σχεδόν 2 μέρες με γύρω στα 7 μλ την μέρα σε έλεγχο θερμοκρασίας τώρα λογικά τα επόμενα μοντέλα από το δικό μου θα είναι και καλύτερα

 

 

kaklikos

 

Ζηλεύω άντε πάρε τον 12 να μας πεις εντυπώσεις τον έχω βάλει στο μάτι για το καλοκαίρι (έκανα κάτι μαζεμένες αγορές και προβλέπω παντόφλα η αντίποινα τσάντα ή γόβες)

 

 

Κατά τα άλλα λέμε ότι το ηλεκτρονικό έρχεται φθηνότερα το χόμπι μου μέσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν την έριξες ακόμα, προτίμησε τον Aromamizer Supreme Limited που δίνει 2 διαφορετικά deck (velocity & postless) και extra τζαμάκι/καμπάνα που τον μικραίνει στα 4ml αντί για 7ml που είναι κανονικά.

Εκανα ηδη για τον Plus! Μολις παραλαβω θα γραψω εντυπωσεις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xrist0s4

 

Αν εξερέσουμαι την χασούρα των καπνοβιομηχανιών (6 εκ ατμιστες στην ευρώπη περίπου επι 4 ευρω μεσο όρο την ημέρα) όπως και κανα δυο ατυχήματα με  μπαταρίες που τα γίδια ρουφούσαν ενώ οι μπαταρεία έβγαζε καπνους δεν μου έρχεται κατι άλλο στο μυαλό από όσα διαβάζω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Ξέρεις κάποιος αν το mod Subox mini με ατμοποιητή Subtank mini μπορεί να διαβάσει αντιστάσεις στο επισκευάσιμο μέρος ''Νi200'' η ''Nichrome'' ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Ξέρεις κάποιος αν το mod Subox mini με ατμοποιητή Subtank mini μπορεί να διαβάσει αντιστάσεις στο επισκευάσιμο μέρος ''Νi200'' η ''Nichrome'' ;;;

 

Έχει και tc mode το μοντάκι, άρα μπορεί κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NikosRocknRolla

Νομίζω ότι το μοντάκι δεν παίζει ελεγχό θερμοκρασίας οπότε σίγουρα ξεχνας το Νi200 τώρα για Nichrome δεν είμαι και τόσο σίγουρός νομίζω ότι παίζει και χωρίς ελεγχο αν κάνω λάθος παρακαλώ διορθωσε με για να μαθω

 

Φίλε Baator εγω γιατί δεν διαβάζω πουθενά για tc mode δεν είναι αυτό το μοντάκι

 

http://kangeronline.com/products/kanger-subox-mini-starter-kit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ εδώ μπήκα και είδα και δεν είδα κάπου για tc mode και είπα μήπως μπαίνει αυτόματα μόλις διαβάσει Ni200 αντίσταση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...