Προς το περιεχόμενο

Το topic των αντιπροσφορών


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και η προσφορά σε πιο από όλα αυτά τα screenshot βρίσκεται. Μπράβο σου που τα μάζεψες αλλά με μία ματιά σε 5 screenshot δεν είδα κάτι ιδιαίτερο ή προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ειναι οι παλιες τιμες απο οτι καταλαβα.το λεει εξαλλου.

οταν κανεις εκπτωσεις,τοτε θα συγκρινει τις παλιες τιμες με τις τιμες των ....εκπτωσεων να το πω?????.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα screenshots είναι οι τιμές πριν τις "προσφορές" του πλαισίου. Όταν αυτές ξεκινήσουν και οι τιμές ανέβουν αντί να κατέβουν, θα έχουμε στοιχεία πρόχειρα για το πόσο λαμόγια είναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ένα φυλλάδιο που έχω στα χέρια μου, αναφέρει ότι οι εκπτώσεις ξεκινάνε απο 15/7

 

Και επειδή οι τιμές που είδα ήταν ίδιες με αυτές που έβλεπα τόσο καιρό είπα να τα μαζέψω όλα κάπου...

 

Εξάλλου όλοι ξέρουμε πλέον τι γίνεται σε αυτές τις "εκπτώσεις"...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαματο topic......μακαρι να ειχαμε και απο αλλα καταστηματα ωστε να ξερουμε/ξερουνε ολοι τι ακριβως παιζεται σ'αυτες τις Ελληνικες ΕΙΚΟΝΙΚΕΣ εκπτωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω την στιγμή που θα αρχίσουν να διαφημίζουν εκπτώσεις με συγκεκριμένες τιμές στο Facebook... :devil:  :devil:  :devil:  :devil:



Γαματο topic......μακαρι να ειχαμε και απο αλλα καταστηματα ωστε να ξερουμε/ξερουνε ολοι τι ακριβως παιζεται σ'αυτες τις Ελληνικες ΕΙΚΟΝΙΚΕΣ εκπτωσεις.

Ναι την επόμενη φορά θα πρέπει να είμαστε πιο οργανωμένοι για να έχουμε άποψη για όλα τα καταστήματα.

 

Αλλά έτσι και αλλιώς όλα τα γνωστα καταστήματα είναι πλέον καρτελ, τιμές ίδιες. Γέλαγα πολύ γιατί σύγκρινα τιμές σε Public και Πλαίσιο πρόσφατα και ήταν ίδιες ακόμα και στα 2 δεκαδικά τους... Ξεφτίλα βέβαια, να κλαίμε πρέπει και όχι να γελάμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Εγώ πάντως είμαι μέσα για τρελό smamαρισμα αν κάνουν μαλακίες τέτοιες, όλη μέρα τηλέφωνα θα παίρνω και θα στέλνω email.</p>

 

Το εκανα αυτο σε γνωστη εταιρια(αλυσιδα) με επιπλα γραφειου(και επιπλα γενικοτερα) παλαιοτερα και ακομα μεχρι σημερα τα ιδια κανει.

Εβγαζαν ενα φυλλαδιο σχεδον με τα ιδια προιοντα για αρκετο διαστημα και οταν ερχοντουσαν οι εκπτωσεις ανεβαζαν τις τιμες 50% πανω κι εκαναν εκπτωση 30%.

Θυμαμαι μια καρεκλα συγκεκρινενα(δεν θα το ξεχασω ποτε) που ηθελα την αγορασω και την ειχε 25 ευρω περιπου και στις εκπτωσεις την πηγε μιση τιμη.........απο 78 ευρω την πηγε 39 ευρω.

 

Ειχα τρελαθει τοσο πολυ που ειχα παει στο καταστημα και με τα δυο φυλλαδια και μετα απο φασαρια για τα καραγκιοζιλικια που κανουνε απαιτησα να μου δωσουν την καρεκλα στην μιση τιμη που ειχε πριν τις εκπτωσεις δηλαδη στα 12.50 ευρω.Φυσικα και δεν δεχτηκαν.Ανεφερα γι'αυτο το περιστατικο σε τουλαχιστον 300 ατομα(τετ α τετ οχι στο ιντερνετ) και ολους τους ελεγα να το πουνε και αλλου.

 

Δεν μπορω φυσικα ν'αναφερω ονομα καταστηματος(ισως αρκετοι να καταλαβαν).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είναι αφού δεν υπάρχει κανένας έλεγχος. Και εγώ σε κατάστημα που δούλευα ως πωλητής αν ξέρατε τι γίνεται με τις εκπτώσεις και τις προσφορές θα τραβάτε τα μαλλιά σας... Κανένας σεβασμός στον πελάτη. Είμαστε άξιοι της μοίρας μας τελικά... Θέλουν κράξιμο με συντονισμένη προσπάθεια πλέον...

 

Όποιος είναι μέσα για να φτιάξουμε το www.pseuto-ekptwseis.gr ας στείλει ένα PM  :-D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χρόνια το έχω διαπιστώσει αυτό τόσο στο πλαίσιο όσο και κωτσόβολο-electroworld αλλά αν δεν μαζευτούνε υπογραφές και δεν πέσει καταγγελία τίποτα δε γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...