Προς το περιεχόμενο

Το topic των αντιπροσφορών


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και απο την αλλη, οταν θα σε παρουν απο την εισπρακτικη, εχεις αλλο κυρος να απαντας με το super duper smartphone σου χαχαχα

Σωστό και αυτό ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...

 

Αν μη τι άλλο θα ειχε ενδιαφέρον να μελετηθεί απο επιστημονικής πλευράς ο γαιδαροκάγκουρας που πηρε iphone 5 με 50 άτοκες και βρίζει τις κοπελίτσες που δουλευουν για 240 ευρω στις εισπρακτικές...

+
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γατακια! :devil:

 

Πηρα δυο απο εδω εγω http://www.e-lianos.gr/product-view.aspx?pid=44408 :ph34r:

Ρε γαμώτο... τους έστειλα μνμ και μου είπαν ο,τι εξαντλήθηκαν... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι εδώ και μερες στην αναζητηση ενός gaming headset το οποιο το θελω όμως και για μουσικη.Με τα πολλα ξεχωρίζω 2-3 και αρχιζω το ψαξιμο μηπως βρω καποια προσφορα και τα τσιμπησω.Με μεγαλη μου χαρα βρισκω τα logitech G430 στα 58 ευρω από electroword προχθες το βραδυ.Ειμαι ετοιμος να τα παραγγειλω όταν όμως ετυχε κατι και επρεπε να βγω.Παω λοιπον χθες το βραδυ και με εκπληξη βλεπω από 58 να εχει μια μικρη αυξηση στα 79!!!Για τα 58 λοιπον είμαι σιγουρος γιατι μαλιστα πατησα για μεταφορικα επειδή εχουμε εδώ στο νησι κατάστημα και μου εβγαλε μηδενικα.Επισης το δειξα και σε 2 φιλους .Για του λογου το αληθες θα ποσταρω και φωτο από την χθεσινη αναζητηση που ο τσιγγούνης λεει ελαχιστη τιμη 59 και τι ισχυει σημερα.Φυσικα επικοινωνησα με electroword και περιμενω απαντηση.

post-131021-0-99579200-1386387687_thumb.png

post-131021-0-37181400-1386387708_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι εδώ και μερες στην αναζητηση ενός gaming headset το οποιο το θελω όμως και για μουσικη.Με τα πολλα ξεχωρίζω 2-3 και αρχιζω το ψαξιμο μηπως βρω καποια προσφορα και τα τσιμπησω.Με μεγαλη μου χαρα βρισκω τα logitech G430 στα 58 ευρω από electroword προχθες το βραδυ.Ειμαι ετοιμος να τα παραγγειλω όταν όμως ετυχε κατι και επρεπε να βγω.Παω λοιπον χθες το βραδυ και με εκπληξη βλεπω από 58 να εχει μια μικρη αυξηση στα 79!!!Για τα 58 λοιπον είμαι σιγουρος γιατι μαλιστα πατησα για μεταφορικα επειδή εχουμε εδώ στο νησι κατάστημα και μου εβγαλε μηδενικα.Επισης το δειξα και σε 2 φιλους .Για του λογου το αληθες θα ποσταρω και φωτο από την χθεσινη αναζητηση που ο τσιγγούνης λεει ελαχιστη τιμη 59 και τι ισχυει σημερα.Φυσικα επικοινωνησα με electroword και περιμενω απαντηση.

Τι ψαχνεις κι εσυ τωρα...σε 2-3 μερες θα το εχουν με εκπτωση 25% απο 79 ΜΟΝΟ 60ευρω και θα το παρεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα Ελλαδισταν! Μα είναι δυνατον μεσα σε λιγες ωρες 20 ευρω πανω?Εν τω μεταξυ ποτε δεν καταλαβα και ουτε προκειται γιατι ότι κοστολογείται μια Α τιμη σε δολαρια στο εξωτερικο εμεις εχουμε την ιδια τιμη σε ευρω...78$ τα εχουν τα συγκεκριμενα εξω και εδώ 79 ευρω...Τεσπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας λόγος είναι ότι εμείς πληρώνουμε ΦΠΑ, φόρους γενικώς, που - κάποτε - μας εξασφάλιζαν και 2-3 κοινωνικές παροχές.

Τους υπόλοιπους λόγους :devil: τους ξέρεις.

 

Και την πατέντα με τις εκπτώσεις επί άρτι αυξημένων τιμών, την κληρονόμησαν και οι κουτόφραγκοι, με τις εκπτώσεις επί «προτεινόμενης λιανικής τιμής» του άμαζον την εβδομάδα της μαύρης Παρασκευής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ φιλε μεχρι στο νησι βλέπεις πχ μπλουζα 45 ευρω βιτρινα.Πριν τις εκπτωσεις ξαφνικα γινεται συλλεκτικη και παει 55 και στις εκπτωσεις σβηνει το 55 και το δινει 50!Απλα αστειες καταστασεις..Τεσπα παντως απαντηση δν πηρα στο mail π εστειλα και δν περιμενω κιολας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''Προσφορά":

http://www.groupon.gr/deals/special-deal/Iceland-Shops/31154920?nlp=&CID=GR_CRM_1_0_0_345&a=1656

  • €149 για Σετ με 5 Βαλίτσες, με Αποστολή Πανελλαδικά
  • €109 για Σετ με 3 Βαλίτσες, με Αποστολή Πανελλαδικά

------------------------------------------------------------------------------------------

Κανονική τιμή (''παίζει κατά καιρούς και χαμηλότερα''):

 

69,60 : http://www.sportsdirect.com/dunlop-wheeled-suitcases-3-piece-set-709145

43,30 : http://www.sportsdirect.com/dunlop-5-piece-wheeled-suitcase-set-709144

 

Τα μεταφορικά για πάνω από ~60 ευρώ είναι δωρεάν αυτή την περίοδο

-------------------------------------------------------------------------------------------

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...