Προς το περιεχόμενο

Το topic των αντιπροσφορών


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Και νέα ανακοίνωση της wind για τα καρτοκινητά wind & Q : https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=440  ... σε συνδυασμό με τη προηγούμενη ανακοίνωση προβλέπονται πολλές αποχωρήσεις !!

 

Τίτλος ανακοίνωσης : " ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ WIND & Q : NEO BONUS ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ, ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΩΝ ΒΑΣΙΚΩΝ ΠΑΚΕΤΩΝ, ΝΕΑ ΠΑΚΕΤΑ & ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΠΑΚΕΤΩΝ "

 

Το οποιο μιας και το διαβασα και ευχαριστω τον volleyball για την αναρτηση, λεει με λιγα λογια ενα βασικο: Αυξηση 20% στα πακετα, απο 5.04 σε 6 ευρω. (πχ στο πακετο με τα 200 λεπτα προς ολους που χρησιμοποιουν πολλοι γυρω μου)

 

Αυξησεις εσυ κυρια εταιρια, μειωσεις εμεις. Τι ωραια που ηταν η ζωη χωρις τα κινητα! Ελπιζω να μην εχουν παθει σοβαρη εξαρτηση ολοι οι Ελληνες. :) Κατι λεγαμε σε αλλο θεμα βεβαια  προχθες για το ποσο "καλος" καταναλωτης ειναι ο Ελληνας... Για να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κάνει αυξήσεις αλλά το ποσοστό μεταπώλησης καρτών ανανέωσης το ρίχνει συνέχεια,1.8% είναι τώρα, που θα είχε μια λογική αν ταυτόχρονα τη μετέφερε στους πελάτες της αυτήν την μειωση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δεν είναι αντιπροσφορά, απλά θέλω να επισημάνω τη φουστιά που παίζει ένα κατάστημα.

 

Ψάχνω μια οθόνη Χ. Εχει φιξ τιμή 500ε στο σκρουτζ, ΑΛΛΑ στο 1ο σκρουτζομάγαζο εχει τιμή 330ε. Φυσικα με άγνωστη ημερομηνία παράδοσης.

 

Να τη παραγγείλω για σπάσιμο, να πληρώσω και να τους πω, περιμένω οταν ερθει σε αυτη τη τιμή.

 

Ξεκάθαρα καταλαβαίνω το κάνουν για τη κλασσικη διαφήμιση "ο πιο φτηνος στο σκρουτζ" αλλα τόσο χορτάρι νομίζουν οτι τρώμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι αντιπροσφορά, απλά θέλω να επισημάνω τη φουστιά που παίζει ένα κατάστημα.

 

Ψάχνω μια οθόνη Χ. Εχει φιξ τιμή 500ε στο σκρουτζ, ΑΛΛΑ στο 1ο σκρουτζομάγαζο εχει τιμή 330ε. Φυσικα με άγνωστη ημερομηνία παράδοσης.

 

Να τη παραγγείλω για σπάσιμο, να πληρώσω και να τους πω, περιμένω οταν ερθει σε αυτη τη τιμή.

 

Ξεκάθαρα καταλαβαίνω το κάνουν για τη κλασσικη διαφήμιση "ο πιο φτηνος στο σκρουτζ" αλλα τόσο χορτάρι νομίζουν οτι τρώμε;

 

Μήπως απλά κάνει το προϊόν παραεισαγωγή, επειδή είναι ακριβό δεν έχει στοκ, και όταν και εφόσον πέσει παραγγελία από πελάτη, τότε φέρνει ένα κομμάτι μόνο από εξωτερικό, άρα αναμονή 2-3 εβδομάδες και έτοιμος...; Συμβαίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους πήρα τηλ, μου ειπαν οτι εξαντλήθηκε και δε γνωρίζουν καν ποτε θα παραλάβουν.

 

Δε μπήκα στο κόπο να ρωτήσω, για ποιο λογο τοτε το εχετε ακόμη στο σαιτ, με υποπτα χαμηλότερη τιμή-κράχτη, γιατι επαιρνα απ'το τηλ του γραφειο.

Ενω το αλλο σαϊτ, γράφει ημ/νια παραλαβής 22/11.

 

Κι αυτό μπορει να ισχύει που λες, αλλά μου είχαν είχαν κάνει κατι παρομοιο με εναν ssd, (όταν πρωτοβγήκαν οι ssd).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους πήρα τηλ, μου ειπαν οτι εξαντλήθηκε και δε γνωρίζουν καν ποτε θα παραλάβουν.

 

Δε μπήκα στο κόπο να ρωτήσω, για ποιο λογο τοτε το εχετε ακόμη στο σαιτ, με υποπτα χαμηλότερη τιμή-κράχτη, γιατι επαιρνα απ'το τηλ του γραφειο.

Ενω το αλλο σαϊτ, γράφει ημ/νια παραλαβής 22/11.

 

Κι αυτό μπορει να ισχύει που λες, αλλά μου είχαν είχαν κάνει κατι παρομοιο με εναν ssd, (όταν πρωτοβγήκαν οι ssd).

Πριν από λίγες μέρες παρήγγειλα από κάποιο ιντερνετομάγαζο Samsung Galaxy S6 Edge+ 32GB στα 202,49€ (είχα ζητήσει από το bestprice ενημέρωση για χαμηλότερη τιμή). Εννοείται ότι μου το ακύρωσαν. Μάλιστα το ύφος της κοπέλας δεν το λες και "συγνώμη κάναμε λάθος". Περισσότερο "κοιτάξτε να δείτε, το κινητό δεν υπάρχει ούτε σε αυτή την τιμή ούτε γενικά". Το newsletter τους βέβαια έρχεται κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χαχαχα...

To οποιο να πουμε οτι ξεκινα απο 240 ευρω, εσπασε το φραγμα των 250 εδω και 1μηνα σε πολλα μαγαζια συνεχιζοντας την πτωτικη του ταση βεβαιως ακομα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...