Προς το περιεχόμενο

Golden Deals - 165€ από 400€ Panasonic Lumix FT3


sphinxgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως έγινε πλέον 99.999999% δεν πρόκειται δυστυχώς γιατί και εγώ την ήθελα πολυ . Θα μου μείνει και η κάρτα μνήμης και η θήκη που πήρα από το eBay ...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

επανερχομαι, για να ενημερωσω οτι στην goldendeals, ενοτητα "τα golden deals μου", δεν βλεπω την αγορα της μηχανης (ζητησα ακυρωση προχτες).

θετικο αυτο, μαλλον. μενει τωρα να δω και την επιστροφη των 165 ευρω.

 

συμπληρωση

μολις πηγα σε Ολα τα golden deals, και ειδα αυτο

 

http://prntscr.com/6i1vx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα , μολις πηρα στο Golden deals και μου την ακυρωσαν μεσα σε ενα λεπτο.Μου ειπαν οτι θα εχω τα λεφτα μου πισω μεσα σε 7 εργασιμες.

Με απασχολει μονο οτι μου ζητησε το mail μου και τιποτα αλλο.

edit : επιβεβαιωσε και το ονομα μου στο mail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ζήτησαν να τους στείλω email με τον κωδικό της παραγγελίας του κουπονιου μέσα απο το email που εχω δηλώσει για να γίνει η ακυρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους,

το Golden Deals μου επέστρεψε τα λεφτά στην πιστωτική μου (25/02/2012) άμεσα μετά από email που τους έστειλα.

Τουλάχιστον αυτοί είναι αξιόπιστοι!

 

Κρίμα πάντως γιατί ήταν αρκετά καλη προσφορά (ίσως too good to be true!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας ρωτήσω κάτι?.... Μπορεί να μας επιστρέψουν τα χρήματά μας αλλά αυτο θεωρείται ότι ειναι αρκετό???? Δεν έχουμε υποστεί και ηθική βλάβη? Δεν έχουν εκμεταλευτεί τα χρήματά μας? Όποια και αν είναι η εταιρεία πχ crazy deals ή golden deals δεν έχουν καρπωθεί ηθηλημένα ή άθελά τους κάποια κερδη? Έχει βγεί κανένας τους να μας πει ότι λάβανε μέτρα ωστε να μην ξανασυμβεί κάτι τέτοιο ξανα?

Ειλικρινά, νομίζω ότι θα ξαναψωνήσω από αυτούς μόνο καμιά προσφορά για εστιατόρια ενω για τα υπόλοιπα θα ειμαι πολυ σκεπτικός.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα περιμένω να ακυρώσετε όλοι μπας κι έχει μείνει κανένα τελευταίο κομμάτι και μου το στείλουν... χαχαχαχαχαχαχα

 

Πεστο μαζι μου...... Πα____α

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...