Προς το περιεχόμενο

Golden Deals - 165€ από 400€ Panasonic Lumix FT3


sphinxgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις μιλησα κ γω με αυτη την ευγενικη κυρια του crazydeals.Μου ειπε αν θελω να περιμενω μεχρι τις 7/3 που ειναι η καταληκτικη ημερομηνια αλλιως να ακυρωσω τη παραγγελια μου.Επισης μου εγγυηθηκε οτι σε περιπτωση που δε παραλαβω τη μηχανη τα λεφτα θα τα επιστρεψει το site τους.

Αντε να δουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα σε όλους.

 

Λυπάμαι που δεν απάντησα τόσο καιρό, αλλά υπήρχαν εξελίξεις που δεν το επέτρεπαν.

Σχετικά με τα deals, υπήρχαν εμπορικές συμφωνίες για μαζικές αγορές στις χαμηλές τιμές που τελικώς ακυρώθηκαν. Προσπαθήσαμε για συμφωνίες με νέους προμηθευτές αλλά η μη τήρηση κάποιων συμφωνιών με τρίτους, δε μας επέτρεψε να προχωρήσουμε. Μέχρι τελευταία στιγμή είμασταν σε διαρκή αγώνα για να ολοκληρωθεί το θέμα χωρίς προβλήματα. Δε μου επιτρέπεται να γράψω περισσότερα πάνω σε αυτό. Σημασία έχει πως έχουμε ζητήσει την επιστροφή των χρημάτων σε όσους δεν παρέλαβαν.

 

Πέρα από αυτό, παραγγελίες που έγιναν απευθείας σ' εμάς, εκτελούνται χωρίς προβλήματα αλλά με καθυστερήσεις λόγω των προβλημάτων που έχουν προκύψει. Προσπαθούμε να μην ασχολούμαστε με δημοσιεύματα και να επικεντρωθούμε στη δουλειά μας για να ολοκληρωθούν οι εκκρεμότητες.

Σαφώς όποιος έχει κάνει αγορά από εμάς, μπορεί να μας ζητήσει ακύρωση και επιστροφή χρημάτων. Όποιοι έχουν πληρώσει τη διαφορά για μεγαλύτερη τηλεόραση, μας ενημερώνουν είτε για να γίνει πίστωση του χρηματικού τους ποσού, είτε να αποστείλουμε το προϊόν με αντικαταβολή.

 

Αρκετοί άνθρωποι μας επισκέφθηκαν εχθές και λύσαμε τις απορίες τους.

Είμαστε ανοιχτοί σε μία συνάντηση για να λυθούν όλων οι απορίες και αυτό το έχω ξανα αναφέρει στο παρελθόν.

 

Δεν έχουμε κάτι να κρύψουμε, κατανοούμε απόλυτα την αγωνία όσων έχουν πληρώσει, αλλά δεν μπορούμε να αναφέρουμε λεπτομέρειες για τις εμπορικές συμφωνίες.

Μόλις ολοκληρωθεί η αποστολή των προϊόντων στο CrazyDeals, θα έχετε όλοι πάρει μία απάντηση. Μέχρι τότε, δεν μπορώ να βοηθήσω περισσότερο.

 

Σχετικά με τα σχόλια και τις αναφορές στο πρόσωπό μου, από τη στιγμή που βγήκα δημόσια να μιλήσω και δεν κρυφτήκα, τα δέχομαι και αυτά.

Δε θα δεχτώ σχόλια που αφορούν πελάτες μου όμως με τους οποίους έχουμε συνεργασία ετών, όπως το CrazyDeals και το Car-Gadgets. Οι δύο επιχειρηματίες δέχονται πλέον τα πυρά ανταγωνιστών κυρίως, οι οποίοι βρήκαν αφορμή από αυτό.

Αυτά παρακαλώ να πάψουν καθώς βλάπτουν και τους δύο.

 

Σχετικά με όποιον δεν έχει λάβει απόδειξη, να μας αποστείλει ένα email για να ενημερώσουμε τους προμηθευτές.

Εμείς εκδίδουμε τα νόμιμα τιμολόγια προς τους προμηθευτές.

 

Όποιες άλλες απορίες - ερωτήσεις, μπορείτε να τις συγκεντρώσετε και θα λάβετε απάντηση. Είμαι ανοιχτή σε συνάντηση σε όποιον το επιθυμεί.

 

Ευχαριστώ.

 

Μόλις το έγραψε η Δρ. Μαίρη στο αδελφό νήμα της Samsung . Κοινώς ΜΗΝ περιμένετε φωτογραφικές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το έγραψε η Δρ. Μαίρη στο αδελφό νήμα της Samsung . Κοινώς ΜΗΝ περιμένετε φωτογραφικές

 

Αυτό δεν είναι σαφές, γιατί η Πρεβεζάνου λέει επίσης "Μόλις ολοκληρωθεί η αποστολή των προϊόντων στο CrazyDeals, θα έχετε όλοι πάρει μία απάντηση".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη μετα απο τοσο καιρο θα περιμενετε να παρετε την φωτογραφικη μηχανη?? μπραβο !!

Εγω την ακυρωσα , και θα παω να την βρω απο αλλου

Πιο ακριβα βεβαια αλλα αν μου παθει κατι δεν θα εχω τα τραβαλα αυτα

 

Βεβαια οπως εχω πει θα πρεπει καποιος που να ξερει να μας μαζεψει ολους και να κανουμε τις απαραιτητες κινησεις

 

Εγω σημερα ελαβα στην καρτα μου την χρεωση για την αγορα που δεν εγινε ποτε

 

και θα δω τον επομενο μηνα αν θα υπαρχει η πιστωση που μου εχουν υποσχεθει

Τοσο καιρο τοση κοροιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινώνησε μαζί μου το crazydeals σε λιγότερο από 5 λεπτά μετά το εμαιλ που έστειλα.Η κοπέλα ήταν ευγενική και ζήτησε συγγνώμη για την κατάσταση ,μου είπε ότι θα πάρω τα χρήματα πίσω από αυτούς σήμερα ή αύριο(θα φανεί μέσα σε 5 εργάσιμες). Την ρώτησα αν θα τα δώσουν αυτοί η το inthebox και μου ξεκαθάρισε ότι θα τα δώσει το crazydeals.

Μου είπε ότι δυσφημίστηκαν και αυτοί χωρίς να φταίνε και ότι αθετήθηκαν κάποιες συμφωνίες από το inthebox. Αν τηρήσουν τον λόγο τους άμεσα θα κερδίσουν τουλάχιστον κάποιους πόντους από εμένα προσωπικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβα...τελεια..σε περιπτωση ακυρωσης ξερει κανεις σε ποσο καιρο θα παρω πισω τα λεφτα?Η αγορα δεν εγινε μεσω πιστωτικης αλλα σε καταθεση στο λογαριασμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβα...τελεια..σε περιπτωση ακυρωσης ξερει κανεις σε ποσο καιρο θα παρω πισω τα λεφτα?Η αγορα δεν εγινε μεσω πιστωτικης αλλα σε καταθεση στο λογαριασμο...

 

Ωχ..

 

Στα σχόλια είχες γράψει οτι πρόκειται για αγορά της συγκεκριμμένης μηχανής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ..

 

Στα σχόλια είχες γράψει οτι πρόκειται για αγορά της συγκεκριμμένης μηχανής?

 

ναι εννοειται...τους ξαναπηρα σημερα..ειπαν να περιμενουμε ως τις 7/3 γιατι γνωριζουν οτι εχει παραδωθει το 30 τοις εκατο..οσοι κατεθεσαν σε λογαριασμο μου ειπαν πως θα βαλουν τα λεφτα σε λογαριασμο που θα τους δωσει ο καθε ενδιαφερομενος...κ μου ξαναειπαν πως απο αυτους θα μπουν τα λεφτα...δε ξερω τι να κανω...να περιμενω η οχι τελικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εννοειται...τους ξαναπηρα σημερα..ειπαν να περιμενουμε ως τις 7/3 γιατι γνωριζουν οτι εχει παραδωθει το 30 τοις εκατο..οσοι κατεθεσαν σε λογαριασμο μου ειπαν πως θα βαλουν τα λεφτα σε λογαριασμο που θα τους δωσει ο καθε ενδιαφερομενος...κ μου ξαναειπαν πως απο αυτους θα μπουν τα λεφτα...δε ξερω τι να κανω...να περιμενω η οχι τελικα...

ειπαν απο το ΙΝΤΗΕΒΟΧ οτι γνωριζουν πως εχει παραδοθει το 30%? τι θα πει γνωριζουν? σαν να λεμε, εχουν ακουστα, απο καποιον γνωστο τους? αλλα ξεχασα, υποτιθεται πως τα προιοντα ειναι πλεον στα χερια της ΑCS.

εγω στη θεση σου θα ζητουσα αμεσως επιστροφη χρηματων, και μαλιστα επιτακτικα.

δεν υπαρχει λογος να περιμενεις τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπαν απο το ΙΝΤΗΕΒΟΧ οτι γνωριζουν πως εχει παραδοθει το 30%? τι θα πει γνωριζουν? σαν να λεμε, εχουν ακουστα, απο καποιον γνωστο τους? αλλα ξεχασα, υποτιθεται πως τα προιοντα ειναι πλεον στα χερια της ΑCS.

εγω στη θεση σου θα ζητουσα αμεσως επιστροφη χρηματων, και μαλιστα επιτακτικα.

δεν υπαρχει λογος να περιμενεις τιποτα

 

 

οχι στο crazydeals μου το παν...γιατι τους ρωτησα τελικα ξερουμε αν την παρελαβε κανεις?κ μου ειπαν πως η ενημερωη απο το inthebox ηταν πως εχει παραληφθει το 30 τοις εκατο//

πφφφφ τι να πω....δε ξερω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομιζω να εμφανιστει κανεις...δυστυχως...απλα προβληματιζομαι...τι ειναι καλυτερο,να περιμενω ως τις 7/3 η οχι?

 

Φιλε μου κινησου γρηγορα..Μην περιμενεις αλλο γιατι μηχανες δεν θα δουμε.Για μενα μην περιμενεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου κινησου γρηγορα..Μην περιμενεις αλλο γιατι μηχανες δεν θα δουμε.Για μενα μην περιμενεις..

 

 

φιλη...χαχα..anyway,εσυ ακυρωσες?τους εχω βαλει να μου σταλει γραπτως οτι μου λενε ,οτι δλδ τα λεφτα στις 7/3 θα παραδωθουν απο το site τους α μ ε σ α.. that's something...ετσι δεν ειναι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλη...χαχα..anyway,εσυ ακυρωσες?τους εχω βαλει να μου σταλει γραπτως οτι μου λενε ,οτι δλδ τα λεφτα στις 7/3 θα παραδωθουν απο το site τους α μ ε σ α.. that's something...ετσι δεν ειναι???

 

θα σου ελεγα να κινηθεις οσο πιο γρηγορα γινεται, και μην περιμενεις γραπτες διαβεβαιωσεις. δεν απευθυνεσαι στο υπουργειο εξωτερικων, αλλα σε ενα μικρο site, που δεν ξερεις ποιος βρισκεται απο πισω, και ποσο αξιοπιστος ειναι. ζητα πισω τα λεφτα σου, το συντομοτερο δυνατο.

παρεμπιπτοντως, να ενημερωσω οτι μολις επικοινωνησα με την τραπεζα μου, και εμαθα οτι η golden deals μου εχει ηδη επιστρεψει τα λεφτα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα τα χρήματα επιστράφηκαν κανονικά απο το GoldeanDeals. Έστειλα μαιλ πριν 2 μέρες και σήμερα βλέπω έχουν επιστραφεί στην κάρτα...

 

Δεν με χάλασε καθόλου η διαδικασία. Τα goldeancoins που πήρα έχουν την αξία αγορών 50 ευρώ. Δεν είναι κακό επιτόκιο 30% για ένα μήνα ;) Μακάρι να γινόταν κάθε μήνα

 

 

ps Τα goldeancoins μου είχαν 3πλασισθεί γιατί με την 3η αγορά που έκανα και έτυχε να είναι η μηχανή, αυτόματα όσα μου αναλογούσαν για τη μηχανή, 3πλασιάζονταν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλη...χαχα..anyway,εσυ ακυρωσες?τους εχω βαλει να μου σταλει γραπτως οτι μου λενε ,οτι δλδ τα λεφτα στις 7/3 θα παραδωθουν απο το site τους α μ ε σ α.. that's something...ετσι δεν ειναι???

 

ooops sorry ,φιλη λοιπον ! :P Ναι ακυρωσα την τριτη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...