Προς το περιεχόμενο

Golden Deals - 165€ από 400€ Panasonic Lumix FT3


sphinxgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άσχετο... η κοπελιά που κέρδισε τη φωτογραφική μηχανή σε διαγωνισμό μέσω facebook, άραγε την έχει παραλάβει;

 

Και μην αρχίσουμε τις συνωμοσιολογίες για στημένους διαγωνισμούς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω σημερα περασα απο εκει στην οδο που λενε στο σαιτ αλλα δεν ειδα κατι που να αναφερεται στο εν λογο καταστημα

Εστειλα και σημερα email στην golden deals οπου τους ζηταω την επιστροφη του ποσου σε μετρητα ή με καταθεση σε λογαριασμο μου

 

Ειναι απαραδεκτο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα σε όλους.

όπως έχω γράψει εγώ την δεύτερα κάλεσα επειδή δεν άντεχα την κοροϊδία τους (και σε εμένα επειδή το έχω κυνηγήσει μου έχουν πει άπειρα ψέματα ) να ακυρώσω την παραγγελιά μου και να επιστραφούν τα χρήματα μου και το inthebox και goldendeals.

το goldendeals μου είπε να απευθυνθώ στο inthebox γιατί δεν μπορούν να κάνουν ακυρώσει αυτή λογο ότι έχουν περάσει 14 μέρες.

έτσι και έκανα πείρα inthebox μου ζήτησαν ένα ibank να κάνουν καταθέσει.

μέχρι σήμερα επιστροφή χρημάτων δεν έχει γίνει τους έχω πάρει τηλ να με ενημερώσουνε και να μου στείλουν απόδειξη καταθέσεις χρημάτων στον λογαριασμό μου όλες τις προηγούμενες μέρες και δεν με έχουν καλέσει ούτε εχουν απάντηση στα μαιλ μου.

έτσι λοιπών σήμερα και αφου έκανα μια τελευταία προσπάθεια να βγάλω άκρη και δεν κατάφερα τίποτα πηρα Γενική Γραματεια Καταναλωτή και στο εκποιζω και έκανα καταγγελία.

και μόνο έτσι έβγαλα μια άκρη.

απο εκεί που δεν γινόταν να μου επιστρέψουν τα χρήματα μου το goldendeals τώρα μου είπε οτι μέχρι το μεσημέρι θα έχουν μπει στο λογαριασμό μου.

είναι όλοι τους απαράδεκτη αλλά πάνω από όλα φταίμε και εμείς που ανεχόμαστε και τρώμε τα ψέματα τους

σας τα γράφω αυτά για να ξέρετε τι να κάνετε αν δεν μπορείτε να βρείτε μαι άκρη όπως δεν μπορούσα να βγάλω εγώ.

 

Φιλε μου για δωσε τα τηλεφωνα και τι ενεργειες πρεπει να κανουμε ωστε να ακολουθησουμε και οι υπολοιποι

 

Οπως ειπα και ποιο πριν πηγα απο την διευθυνση τους αλλα δεν βρηκα κατι

Για δωσε τηλ και τι ακριβως τους ειπες

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου για δωσε τα τηλεφωνα και τι ενεργειες πρεπει να κανουμε ωστε να ακολουθησουμε και οι υπολοιποι

 

Οπως ειπα και ποιο πριν πηγα απο την διευθυνση τους αλλα δεν βρηκα κατι

Για δωσε τηλ και τι ακριβως τους ειπες

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Σαν πρώτο βήμα πάρε στο goldendeals και ζητά την κ. τσιλιμπουνιδου είναι η υπεύθυνη και ενημέρωσε την για το πρόβλημα σου και για το τι θες να κανείς αν θες ακυρώσει η όχι.

Αν δεν βρεις άκρη που δεν το νομίζω τότε κάλεσε στο 1520 στην Γ.Γ.Κ. και αυτή θα σου πουν τι θα πρέπει να κανείς.

τι ακριβώς θες να κανείς? ακυρώσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τυχόν δεν επικοινωνήσουμε σήμερα με την golden deals (έχω μια ελπίδα ακόμα ότι θα μας τα στείλουν :wub: ) και το κάνουμε την τρίτη .... δεν θα μπορέσουμε να ζητήσουμε επιστροφή χρημάτων?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα, λοιπόν, επικοινώνησα με το Crazydeals. Κατανόησαν την αγανάκτησή μου και μου είπαν ότι η Πρεβεζάνου, ενώ αρχικά τους είχε πει ότι οι παραδόσεις των μηχανών θα ολοκληρώνονταν την Παρασκευή 24/02,σε σημερινή επικοινωνία τους μαζί της τους μετέθεσε την ημερομηνία για τις 5/3...

 

Αν τυχόν δεν επικοινωνήσουμε σήμερα με την golden deals (έχω μια ελπίδα ακόμα ότι θα μας τα στείλουν :wub: ) και το κάνουμε την τρίτη .... δεν θα μπορέσουμε να ζητήσουμε επιστροφή χρημάτων?????

Κάθε άλλο, από Goldendeals μπορείς να ζητήσεις επιστροφή χρημάτων από Τρίτη και μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να παραθέσω, επίσης, άλλη μια σημαντική πληροφορία. Το site Crazydeals έχει κατασκευαστεί από την εταιρία της Πρεβεζάνου ErrorWebIS, δείτε το κάτω δεξιά στη σελίδα. 'Αρα πρόκειται για συστηματικούς και όχι τυχαίους συνεργάτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες για να ξεκαθαριστει το θεμα των Deal Site δεν μιλαμε για εταιρειες μεγαλες, μιλαμε ακομα και για μεμονομενα ατομα που εχουν ανεβασει ενα τετοιο site. Εγω εχω φιλο που εφτιαχνε διακοσμητικα για σπιτια στο υπογειο του σπιτιου του και τωρα εχει κατασκευασει ενα Deal Site που δουλευει μονος του οποτε μην "βασιζεστε" στο οτι ενα Deal Site ειναι ποιο αξιοπιστο απο ενα "εικονικο" καταστημα σαν το InTheBox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες για να ξεκαθαριστει το θεμα των Deal Site δεν μιλαμε για εταιρειες μεγαλες, μιλαμε ακομα και για μεμονομενα ατομα που εχουν ανεβασει ενα τετοιο site. Εγω εχω φιλο που εφτιαχνε διακοσμητικα για σπιτια στο υπογειο του σπιτιου του και τωρα εχει κατασκευασει ενα Deal Site που δουλευει μονος του οποτε μην "βασιζεστε" στο οτι ενα Deal Site ειναι ποιο αξιοπιστο απο ενα "εικονικο" καταστημα σαν το InTheBox.

 

Εχεις δίκαιο σε αυτό αυτό που λες.... όμως μπορεί ο καθένας από εμας να διακρίνει αν πχ golden deals ειναι one man show εταιρεία ή οχι. Η πληθωρα και η ποιότητα των προσφορων μαλλον αποδεικνύουν ότι η εταιρεία έχει κάποια οργανωση, γιαυτο άλλωστε την εμπιτευτηκε αρκετος κόσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δίκαιο σε αυτό αυτό που λες.... όμως μπορεί ο καθένας από εμας να διακρίνει αν πχ golden deals ειναι one man show εταιρεία ή οχι. Η πληθωρα και η ποιότητα των προσφορων μαλλον αποδεικνύουν ότι η εταιρεία έχει κάποια οργανωση, γιαυτο άλλωστε την εμπιτευτηκε αρκετος κόσμος.

 

Σε πληροφορω πως και του φιλου μου εχει πολυ καλη οργανωση και μετραει τριψηφιο (σε χιλιαδες) αριθμο ακολουθων στο FB....

 

Απο εκει και περα δεν ξερω ποιος εχει το Golden Deals για να σχολιασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πληροφορω πως και του φιλου μου εχει πολυ καλη οργανωση και μετραει τριψηφιο (σε χιλιαδες) αριθμο ακολουθων στο FB....

 

Απο εκει και περα δεν ξερω ποιος εχει το Golden Deals για να σχολιασω.

 

Κοίτα δεν γνωρίζω ποιος είνια ο φίλος σου, αρα δεν έχω άποψη .... όμως το επιχείρημα σου είνια μαλλον άτοπο (εννοω FB) όσοι ασχολούνται με το θέμα γνωρίζουν.....

Εδω όμως δεν ειναι το καταλληλο νημα για να το συζητήσουμε αυτό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα δεν γνωρίζω ποιος είνια ο φίλος σου, αρα δεν έχω άποψη .... όμως το επιχείρημα σου είνια μαλλον άτοπο (εννοω FB) όσοι ασχολούνται με το θέμα γνωρίζουν.....

Εδω όμως δεν ειναι το καταλληλο νημα για να το συζητήσουμε αυτό....

 

Γιατι ειναι ατοπο ? Και η δουλεια του παει παρα πολυ καλα και εχει εκατονταδες χιλιαδες εγγεγραμενους χρηστες στο FB....Δλδ πως αλλιως βλεπεις οτι κατι παει καλα ?

Στην τελικη εγω δεν αναφερθηκα στο ποσο καλα παει η οχι ενα Deal Site αλλα στο οτι ο οποιοσδηποτε ανοιγει ενα δικο του αμεσως χωρις να εχει προσωπικο και χωρις να εχει budget....Αρα δεν σημαινει οτι ενα Deal Site ειναι 100% αξιπιστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...