Προς το περιεχόμενο

Αποψεις-Γνωμες για I-TAB 726


piggy26

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα και απο εμενα!Πρωτο μου μηνυμα στο forum απ'οτι φαινεται στον τιτλο θα θελα να μου πει καποιος αν αξιζει το

 

I-TAB 726 http://www.zougla.gr...id=470&cid=192.

Θα θελα να αγορασω ενα tablet το πολυ μεχρι 150 ευρω.Η χρηση του θα ειναι απλη (καθοτι ειμαι ασχετη με android market κτλ) δηλαδη σερφαρισμα, κανενα παιχνιδι μουσικη youtube δηλαδη τα βασικα.Δεν εχω τρελες απαιτησεις αρκει να μην κολλαει.Και απο οθονη 7-8¨ θα με ενδιεφερε!

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για απλή χρήση είναι ΟΚ. Όμως τα 256ΜΒ μνήμης RAM που έχει κατά πάσα πιθανότητα θα προκαλέσουν κολλήματα ενώ θα επηρρεάσουν και την γενικότερη ταχύτητα του tablet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστω πολυ για την απαντηση διοτι δεν γνωριζω και πολλα απο τεχνικα χαρακτηριστικα γι'αυτο κ ρωτησα...

Θα κοιταξω για 512 τουλαχιστον!Δεν θελω να κολλαει σε καθε βιντεακι και γενικα αλλα προβληματα ισως παρω το Turbox Spicy (αν και δεν ξερω ποση RAM εχει)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστω πολυ για την απαντηση διοτι δεν γνωριζω και πολλα απο τεχνικα χαρακτηριστικα γι'αυτο κ ρωτησα...

Θα κοιταξω για 512 τουλαχιστον!Δεν θελω να κολλαει σε καθε βιντεακι και γενικα αλλα προβληματα ισως παρω το Turbox Spicy (αν και δεν ξερω ποση RAM εχει)!

 

To Spice έχει 512ΜΒ RAM αλλά το τεράστιο μειονέκτημα του είναι η έλλειψη του official Market.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...