Προς το περιεχόμενο

Tablet 10'' στα 250-300Ε (max) από Ελλάδα;


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά χαρά. Ψάχνω για ένα tablet, 10 ιντσών, αξιόπιστο με καλή μπαταρία (όχι να ψάχνομαι μετά από 6 μήνες) και με κάμερα μπροστά. Αν είναι δυνατό θα ήθελα να έχει ελληνικο interface (γίνεται σε όλα; ). Θα ήθελα να το χρησιμοποιώ για skype και internet κυρίως.

 

Θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο κοντά στα 250Ε (max 300E) από ελληνικό κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Viewsonic 10s στα 200Ε τι λέτε; Το θέλω από ελληνικό κατάστημα.

http://www.vnp.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=3330

 

Και κάτι άλλο. Υπάρχει tablet σ'αυτά τα χρήματα (250-300Ε) με GPS? Αν όχι υποστηρίζουν όλα κάποιο πρόγραμμα σε στυλ googlemaps χωρίς GPS?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Μ12 ήταν καλή επιλογή. Οι κινέζοι τα κατάφερανε και τα κάνανε μαντάρα πάλι. Το αναβαθμίσανε σε 1GB RAM αλλά του βγάλανε το Bluetooth και του ανεβάσανε και τιμή. Κοινώς το καταστρέψανε την στιγμή που υπαρχει το Μ19 που απείρως καλύτερο.

 

Το Google Maps χρειάζεται 3G σύνδεση για να κάνει δουλειά. Όσο για την κάμερα και με βάση την προσωπική μου εμπειρία τα 0.3MP είναι μια χαρά. Δοκίμασα το Zenithink C71 του οποίου η κάμερα είναι 0.3MP, με το Skype το οποίο λειτουργεί άψογα σε κλήση με PC και η εικόνα στο PC ήταν πεντακάθαρη και λεπτομερής. Το πιο σημαντικό για καλή ποιότητα εικόνας στις βιντεοκλήσεις είναι η ύπαρξη γρήγορης σύνδεσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...