Προς το περιεχόμενο

Tablet 1.5ghz, ICS, CAPACITIVE - €89 @merimobiles


ipal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.merimobiles.com/Teclast_P76ti_1_5GHz_HDMI_8GB_7inch_5_points_Multi_p/meri0709.htm

με 89€ εχει 1.5ghz, ICS, CAPACITIVE

 

τυχαία το ειδα. σαν specs καλο μου φαινεται (αν και στην αναλυτικη περιγραφη μας τα αλλαζει λιγο:D)

ας μας πει καποιος γνωστης γτ δεν εχω ιδεα απο κινέζικα...

"Deal of the day" λεει ειναι. δλδ πότε (και αν) θα αλλαξει η τιμη δε ξερω.

 

απο meri μια φορα εγω αγορασει, αλλα απο οτι διαβαζω ειναι ΟΚ μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το μαγαζί είναι αξιόπιστο, η τιμή παίζει εκεί συνεχεία πάνω κάτω τα ανεβοκατεβάζει για να τα κάνει να φαίνονται προσφορές :-( κάποιες φορές βάζει και πραγματικές, τα Teclast είναι πολύ καλά μηχανάκια.1.2GHz είναι πραγματικά χρονισμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+φωνώ με Χριστάκη. Τα teclast ειναι μια χαρά μηχανάκια και το συγκεκριμένο μάλιστα P76ti έχει και πολύ καλές κριτικές + είναι όμορφο + ποιοτικό (απο ότι λένε οι χρήστες). Έρχεται με 2.3 Gingerbread αλλά κατεβάζεις αν θές το firmware απο το site για ics 4.0 beta.

Επειδή εγώ είμαι εδώ και μια βδομάδα στο ψάξιμο απο merimo και δεν λέω να αποφασίσω, είμαι μεταξύ του teclast p76ti που παραθέτεις και του ramos W6HD στα 149.99 USD. Μάλλον όμως θα καταλήξω στο p76ti + case στα 100 €.

Επίσης, καλό είναι να επιλέξετε ems για να σας έρθει και πιο γρήγορα αλλά και να μην τυχόν μπλέξετε με customs (+19 usd). Aποστολές αρχίζουν αρχές του μήνα μιας και στην Κίνα έχουν γιορτή αυτή την περίοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ems δεν είναι σίγουρο ότι δεν θα περάσει τελωνείο <_< . lionheart75 μεταξύ των 2 πάρε το p76ti έχει αρκετά μεγάλο community και επίσημη υποστήριξη (γνώμη μου :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ems δεν περναει τελωνειο σιγουρα με τα +19 usd?? που μπορω να το δω και να το διαβεβαιωσω αυτο πριν το παραγγειλω?

 

Και εγώ επειδή είμαι στο ψάξιμο τελευταία για αγορά απο merimo, είχα διαβάσει πληροφορίες απο κάποια άτομα που είχαν παραγγείλει απο merimo. Επίσης συμβούλευαν να αναγράφεται gift (σε συνεννόηση με τον αποστολέα) στην συκευασία και όχι η πραγματική τιμή της συσκευής. Θα ψάξω να βρώ τη σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ems δεν είναι σίγουρο ότι δεν θα περάσει τελωνείο <_< . lionheart75 μεταξύ των 2 πάρε το p76ti έχει αρκετά μεγάλο community και επίσημη υποστήριξη (γνώμη μου :) )

 

Thanks για το tip. Να σου πώ και εγώ σε αυτή έκλεινα. Φθηνό, καλό και όμορφο. :)

 

οποτε με τι μεθοδο αποστολης να το προτιμησω???

 

Nα μην σε πάρω στο λαιμό μου, πάντως έτσι είχα διαβάσει.

Απο την άλλη όπως και να έχει 19 usd δεν είναι πολλά και θα έρθει γρηγορότερα.

Εγώ πάντως με ems θα το παραγγείλω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή εγώ είμαι εδώ και μια βδομάδα στο ψάξιμο απο merimo και δεν λέω να αποφασίσω, είμαι μεταξύ του teclast p76ti που παραθέτεις και του ramos W6HD στα 149.99 USD. Μάλλον όμως θα καταλήξω στο p76ti + case στα 100 €.

Επίσης, καλό είναι να επιλέξετε ems για να σας έρθει και πιο γρήγορα αλλά και να μην τυχόν μπλέξετε με customs (+19 usd). Aποστολές αρχίζουν αρχές του μήνα μιας και στην Κίνα έχουν γιορτή αυτή την περίοδο.

 

αυτο το ramos δε λες? http://www.merimobiles.com/Ramos_W6HD_ICS_4_0_7inch_High_Resolution_Dual_p/meri0738.htm

το ειδα και εγω.

 

οσο για το ems. εγω διαλεγω το απλο registered σου δινουν δωρεαν(η με $5 εξτρα) oι κινεζοι για τετοια ειδη .

μια φορα πηρα κινητο και αλλη 1 ενα media player σε αυτα τα λεφτα, και κανενα θεμα

τελωνειο κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Nα μην σε πάρω στο λαιμό μου, πάντως έτσι είχα διαβάσει.

Απο την άλλη όπως και να έχει 19 usd δεν είναι πολλά και θα έρθει γρηγορότερα.

Εγώ πάντως με ems θα το παραγγείλω. :)

tracking number δινουν με ολους τους τροπους αποστολης ξερετε? αν το παρω με ems με ετλα θα ερθει η με courier?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το ramos δε λες? http://www.merimobiles.com/Ramos_W6HD_ICS_4_0_7inch_High_Resolution_Dual_p/meri0738.htm

το ειδα και εγω.

 

Ναι αυτό είναι. :)

Άσε τα ζαχαρωνω 1 βδομάδα και μόλις είδα το topic λέω κοίτα να δείς ... :P

 

Παίδες φυσικά και πληρώνουμε με paypal έτσι. Πάντα σε αυτές τις περιπτώσεις να το ξέρετε. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ems= elta courrier και ναι εχει tracking number

 

Ακριβώς.

 

Χρηστάκη το έχω δεί το κουκλί σου αλλά πλέον δεν είναι διαθέσιμο εκτός κάποιου αντίστοιχου απο DX. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...