Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το αγχος του ρουκι, ευτυχως επανήλθε ο βετεράνος παππους και λύνει απορίες καθισμένος στην καρέκλα του με πάγο στα γόνατα :P 

 

Ρε περσι ποιος το πήρε; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το αγχος του ρουκι, ευτυχως επανήλθε ο βετεράνος παππους και λύνει απορίες καθισμένος στην καρέκλα του με πάγο στα γόνατα :P

ετσι ακριβως, καθοτι ο παππους μαμησε χθες:

http://www.insomnia.gr/topic/596385-%CF%84%CE%BF-thread-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CF%84%CF%81%CE%B5%CE%BE%CE%AF%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%82/page-39?do=findComment&comment=55220463

 

beat that χρησταρα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ειμαι στο 1/3 από αυτό αλλά προερχομαι απο τραυματισμό :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα.

Το ξέρω αυτό για τους βασικούς-παγκίτες, απλά ρωτάω αν μπορώ να αλλάζω, κατά τη διάρκεια της εβδομάδας, το ποιοι είναι ποιοι, χωρίς κάποιο περιορισμό, έτσι ώστε σύμφωνα με τις εκτιμήσεις μου (παίζει, τον βλέπω σε φόρμα, παίζει με εύκολο αντίπαλο και τα ανάποδα) να κάνω μεγαλύτερο σκορ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Πιστεύωεφόσον έχουμε το φόρουμ δεν χρειάζεται γκρουπάκι, αργά ή γρήγορα άλλωστε το γκρουπάκι οι περισσότεροι είτε θα το σιωπήσουν είτε θα μπαίνουν σπάνια. Επίσης μιας κ είμαστε σε περίοδο ανταλλαγών :-D . Ψάχνω pg δίνω C και Clarkson δωράκι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια καλη σεζον να εχουμε και εμεις οι rookies να τα παμε καλα...να θυμαστε σας το ειπα εγω εδω ή ο ingram ή ο murray θα βγουν roy επειδη τους πηρα εγω...να το ξερετε ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια ψαχνω 2 ατομα π να να εχουν ορεξη για ενα πρωταθληματακι με 8 ατομα και να μπορουν να μπουν κυριακη 10 το βραδυ για draft...οι κανονες ειναι ιδιοι με εδω και θα ειναι απλα για πλακα δλδ οχι κτ το ανραγωνιστικο ουτε καν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...