Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουτε 900p για παιχνιδι με source engine?? :P Τουλαχιστον να κραταει σταθερο 60αρη αλλιως ειναι για γελια οντως.

 

Το beta build (που παιζει μηνες τωρα) ειναι 794p, δηλαδη groso modo 800p, οσο ειναι ουσιαστικα και το The Order (απο πλευρας ps4 -  με αλλη οριζοντια αναλυση βεβαια)

Το τελικο build ειναι πολυ πιθανο - για να μην πω επιβεβαιωμενο - πως θα ειναι 900p ή πολύ κοντά σε αυτό.

Και μιλαμε για 900p/60fps. 

 

Δεν ειναι και ασχημα με το SDK με τους mono drivers ακομα..

 

 

Σε άλλα νέα τώρα:

http://www.theverge.com/2014/2/12/5403598/microsoft-will-update-the-xbox-one-controller-for-less-twitchy-aim

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε ενα αλλο thread με αποκαλεσαν xboakia παντως. Με λιγα λογια, λεω τα πραματα οπως εχουν, και αλλοι φαγωνονται και χαρακτηριζουν τους αλλους haters / fanboys αναλογως αν συμφωνουν / διαφωνουν...

καλα, δε λεει και τιποτα αυτο. σε ενα αλλο thread, μπορει να σε πουνε και ..ομορφο. τι να λεει?

εσυ πιστευεις οτι εισαι ...xboxακιας ας πουμε? οχι, για να δουμε ποιος δουλευει ποιον...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις το system update ποτε θα βγει? μες στην βδομαδα δεν ειπαν? φτανουμε στο τελος και ακομη τιποτα.

ελα μου ντε κι αυτο... μυστηρια πραγματα.. μαλλον τους εχει κανει η respawn ανω-κατω lolol

αλλαζουνε τους σερβερς, αλλαζουνε την ευαισθησια των joystick, αλλαζουνε το ενα, αλλαζουνε το αλλο.. μηπως παιζει τιποτα παραπανω ms-respawn απο οτι ανακοινωνουνε? ή το αλλο?  ..που βγαζουνε τη beta του ..αγιου βαλεντινου?? 

...βρε μπας και?? :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις το system update ποτε θα βγει? μες στην βδομαδα δεν ειπαν? φτανουμε στο τελος και ακομη τιποτα.

Kαι εγω αυτο κοιτούσα τώρα..πίστευα οτι η καθυστερηση θα είχε να κάνει με το Titan fall (beta), αλλα καποιοι το παίζουν τώρα που μιλάμε..οπότε μαλλον δεν εχει καποια "σειρά". Λογικα μεχρι αυριο το απογευμα πιστευω θα το έχουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει καλύτερη φάση από να παίζεις Titanfall και να ακούς:

 

 

PURE SLAUGHT!

Εχω tranquility και lost to apathy προχειρο στα ηχεία μου..αλλα i feel you. ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MΙΛΑ ΡΕ ΤΥΦΟΝΙΕ!!!

:D

εντυπωσεις?

 

 

 

λοιπον, πεταξτε ολα τα αλλα stream, και δειτε αυτο που ειναι 60αρι:

 

IGN 720/60 stream: http://uk.ign.com/videos/2014/02/13/ign-live-titanfall-beta

 

 

επισης, κατεβαστε το πρωτο encoding που εκανε ο ιδιος ο blim απο xbone (πολυ καλη ποιοτητα): http://www.gamersyde.com/news_titanfall_beta_x1_gameplay_video-15027_en.html

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά ότι καλύτερο για το 2014 σε fps so far...προσκύνημα..εντελώς...!

 

Είμαι down όμως γιατί μου τα χάλασε η Nintendo στο Direct...περίμενα κάνα Zelda o μαλέας και πήρα...τα 3...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...