Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα...491€ εχει στανταρ εκδοση στο ebw...

http://www.ebw.gr/el/product/216644/One-Microsoft-7UV-00082-Xbox-console-0885370702958-0885370702958-7UV-00082

 

Λέω να το τσιμπήσω σήμερα κιόλας μαζί με το DR3!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να το τσιμπήσω σήμερα κιόλας μαζί με το DR3!

μα δε λυπασαι τα ματακια σου και συ ρε παιδακι μου??

 

last gen games 720p@20fps, και θα πληρωσεις κι απο πανω? τοσο καιρο διαβαζεις, δεν εχεις μαθει τιποτις ακομη? :D

 

αντε με γειες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δε λυπασαι τα ματακια σου και συ ρε παιδακι μου??

 

last gen games 720p@20fps, και θα πληρωσεις κι απο πανω? τοσο καιρο διαβαζεις, δεν εχεις μαθει τιποτις ακομη? :D

 

αντε με γειες

 

 

Βρε έχω το PC για να λιώσω στο Titanfall, Evil Within,Dying Light , Witcher 3 με θηρίο specs αλλά θέλω DR3, RYSE(έστω και ΜΕΤΡΙΟ που είναι..μου αρέσει το set up), έχει καλά exclusives το ρημάδι για το 2014...με βλέπω πάλι άφραγκο με την ρημάδα την MS και την Nintendo...!

 

Δεν έχω θέμα εάν είναι 720p αρκεί να έχει καλά games (τα 20fps...είναι θέμα αλλά δεν μαμιέται? θα το καταπιώ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα, παρε εσυ με το καλο, και αν το titanfall εχει κι αυτο πχ τα καλα του battlefield (cheats/servers/κλπ) σε βλεπω να παιζεις μαζι μου titanfall με το ..joystickακι :D

 

Μέχρι πρότεινος έλεγα...καλά ρε άμπαλοι πως παίζετε CoD , ΒF με το ρημάδι το gamepad??? Ε μόλις είδα την ξεφτίλα σε bug/cheats στο Ghosts / BF4 στο PC Master Race...πήγα και  αγόρασα στο Wii U το GHOSTS/Black Ops 2 και την έχω καταβρεί και ας είναι τρία/τέσσερα σκαλιά παρακάτω σε γραφικά. Το θέμα είναι ότι το απολαμβάνω χωρίς τους σκατο hackers

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα...491€ εχει στανταρ εκδοση στο ebw...

http://www.ebw.gr/el/product/216644/One-Microsoft-7UV-00082-Xbox-console-0885370702958-0885370702958-7UV-00082

 

Ξέρεις αν καλύπτει και την εγγύηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι πρότεινος έλεγα...καλά ρε άμπαλοι πως παίζετε CoD , ΒF με το ρημάδι το gamepad??? Ε μόλις είδα την ξεφτίλα σε bug/cheats στο Ghosts / BF4 στο PC Master Race...πήγα και  αγόρασα στο Wii U το GHOSTS/Black Ops 2 και την έχω καταβρεί και ας είναι τρία/τέσσερα σκαλιά παρακάτω σε γραφικά. Το θέμα είναι ότι το απολαμβάνω χωρίς τους σκατο hackers

χαχαχα σε καταλαβαινω

 

μιλας με καποιον που εκτος απο ολα τα exclusive, πηγε και πηρε και battlefield 4 στο xbone, και πιο προσφατα μεχρι και call of duty.

οποτε τα λεμε titanfall κατα πασα...

 

Ξέρεις αν καλύπτει και την εγγύηση?

 

για θεμα εγγυησης απλα ανοιγεις ενα chat παραθυρο με το αμερικανικο site του xbox.

ξερουν ποιος εισαι, που εισαι κλπ. κανενα προβλημα απολυτως, "εγγυημενη" εγγυηση, και οσο πιο κεντρικα γινεται...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα σε καταλαβαινω

 

μιλας με καποιον που εκτος απο ολα τα exclusive, πηγε και πηρε και battlefield 4 στο xbone, και πιο προσφατα μεχρι και call of duty.

οποτε τα λεμε titanfall κατα πασα...

 

για θεμα εγγυησης απλα ανοιγεις ενα chat παραθυρο με το αμερικανικο site του xbox.

ξερουν ποιος εισαι, που εισαι κλπ. κανενα προβλημα απολυτως, "εγγυημενη" εγγυηση, και οσο πιο κεντρικα γινεται...

 

Μας βλέπω clan στο Titanfall και να πετσώνουμε γερμανάκια! Σου έρχομαι λίαν συντόμως στο XONE :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα γερμανακια ειναι ασχετοι. το "προβλημα" :D ειναι οι οργανωμενες ομαδες απο αμερικανακια..

αυτοι που λεμε κοροϊδευτικα ...dudebros (αλλα τρωμε ξυλο αβερτα αμα λαχει)

μετα τα cheats (που δεν υπαρχουνε εδω), ε, το αμεσως χειροτερο ειναι να πεσεις σε καλη αμερικανικη ομαδα :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με codes και ανα κυματα η εισοδος στη beta τελικα

 

kxsd7Nb.png

παρατηρω οτι ο ζαμπελας δεν χρησιμοποιει τη λεξη "ολοι", αλλα το "οσο περισσοτεροι γινεται"

η αμπυ πιο πανω ομως λεει "ολοι"..

αϊντε να δουμε ρε ζαμπελια... :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...