Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.amazon.com/Xbox-One-Standard-Edition/dp/B00CMQTVUA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1398593735&sr=8-1&keywords=xbox+one

 

Η day one έκδοση του xbox one διαθέσιμη στο amazon (sold από το amazon)

η day one διαθέσιμη.....μάλιστα......

και γιατι έχουν πουληθεί 2 millions απο τις άλλες;

Οτι @@ρια και αρνητικό για το one που θα διαβάσετε σε αντίστοιχα φόρουμς την κοτσαρετε εδώ....

 

Πάμε πάλι......το one παγκοσμίως το εχει αγοράσει ο Πετραν και misterxmedia τέλος.....

Ειναι 50 % πιο αδύναμο απο τον ανταγωνισμό...

Οτι exclusives εχει ειναι μάπα...και οτι ειναι λιγο καλό κυκλοφορεί και για PC .......

Θυμίζει VCR του 90......πως μπορείς άλλωστε να παίξεις fm5 σε ενα τόσο άσχημο μηχάνημα .....μπανάλ...

Και πολλά ακόμα που βαριέμαι να γράφω........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως κάποιους θα έπρεπε να τους ανησυχεί που παρόλο έφαγε τόσο κράξιμο στο launch πούλησε 1m αντίστοιχα με την μαματιλα ps4 που πουλησε το ιδιο σε 4 φορες περρισοτερες χωρες..

Επεξ/σία από lepaterious
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιους θα έπρεπε να τους ανησυχεί περισσότερο το ότι ο αντίπαλος  πούλησε και πουλάει περισσότερο χωρίς να έχει κάποιο παιχνίδι της προκοπής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιους θα έπρεπε να τους ανησυχεί περισσότερο το ότι ο αντίπαλος  πούλησε και πουλάει περισσότερο χωρίς να έχει κάποιο παιχνίδι της προκοπής

Δεν με ανησύχησε πότε το hype ενός προϊόντος όσο τα bullshit της εταιρίας που ανήκει... Επίσης το ότι πουλάει περισσότερο πάλι δεν μπορεί να κριθεί σωστή επιλογή όταν ο κόσμος ψηφίζει και λάθος και αυτό το σχόλιο σου αποδεικνύει αυτό που λέω...

Έλα τσιμπά τώρα και πες μου για drm και always online... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με ανησύχησε πότε το hype ενός προϊόντος όσο τα bullshit της εταιρίας που ανήκει... Επίσης το ότι πουλάει περισσότερο πάλι δεν μπορεί να κριθεί σωστή επιλογή όταν ο κόσμος ψηφίζει και λάθος και αυτό το σχόλιο σου αποδεικνύει αυτό που λέω...

Έλα τσιμπά τώρα και πες μου για drm και always online... 

Προσωπικά το drm δεν με ενοχλει μιας και προτιμώ τα παιχνίδια σε digital αποθηκευμένα στο σκληρό (τα περισσότερα έτσι τα αγοράζω και στο ps3 και 360 όταν βέβαια με συμφέρει η τιμή).Η τιμή του όμως θεωρώ ότι είναι υπερβολική για αυτά που μου προσφέρει (ειδικά για την Ελλάδα σε υπηρεσίες του live αν μείνουν όπως είναι).Αν η τιμή του πέσει αρκετά (κάτω από 400) όπως φαίνεται ,τότε θα το αγοράσω όπως αγόρασα και 360 (πριν πάρω ps3)

 

edited

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, δεν ειπα οτι δε μου γεμιζει το ματι απο art. γραφικα-μουσικη ο καθενας βλεπει οτι ειναι καλο και ιδιεταιρο.

το gameplay δεν μου γεμισε το ματι και οι μαχες. και 8-12 ωρες ιστορια που πρεπει μονο να διαβαζεις συνεχομενα κουτακια με text για να την παρακολουθησεις....  κουραζομαι μονο και στη σκεψη..

 

 

 

 

παρεπιπτοντως, κατι λιγο κουφο... μετα απο το σουσουρο που δημιουργηθηκε οτι το spiderman 2 δεν προκειται να βγει στο xbone,

σημερα το πρωϊ το παιχνιδι ειναι διαθεσιμο για αγορα

BmXyZjZCIAAPJ6w.jpg

 

 

να και ενα twitch stream που τρεχει τωρα απο την εκδοση xbone:

http://www.twitch.tv/hannibal615

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...