Προς το περιεχόμενο

Το Xbox 360 ήταν η πιο δημοφιλής κονσόλα παιχνιδιών για το 2011


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Barman,

Κατά την ταπεινή μου γνώμη δεν έχει δίκαιο, απλά όταν φτάσεις κάποια ηλικία και κάνεις οικογένεια και έχεις διάφορες υποχρεώσεις(δουλειά, παιδιά κλπ) δεν υπάρχει χρόνος για Gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν εχει ομως Grand Turismo...:rolleyes:

ευτυχως να λες μεγαλυτερη απατη απο το τελευταιο grand turismo δεν υπαρχει,forza χιλιες φορες καλυτερο ειδικα σε πληθος και ποικιλια αυτοκινητων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

τσάμπα είναι. χαλάλι του.

εγώ που έχω και τις δύο κονσόλες σιγά μην πληρώσω για live.

 

καθόλου χαλάλι του, ήταν major pwnage...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Barman,

Κατά την ταπεινή μου γνώμη δεν έχει δίκαιο, απλά όταν φτάσεις κάποια ηλικία και κάνεις οικογένεια και έχεις διάφορες υποχρεώσεις(δουλειά, παιδιά κλπ) δεν υπάρχει χρόνος για Gaming.

 

Εγω ηδη οικογενεια φιλε,και ναι οντος δεν παιζω πολυ !!! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to ps3 έχει καλύτερο live γιατί σου προσφέρει τα ίδια πράγματα δωρεάν

τα ιδια εννοεις οτι μπαινεις στο ιντερνετ γιατι μονο σε αυτο μοιαζουν κατα τα αλλα μερα με νυχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσάμπα είναι. χαλάλι του.

εγώ που έχω και τις δύο κονσόλες σιγά μην πληρώσω για live.

Καλα, δεν μιλαμε για κλασικους τσαμπατζιδες ελληνες.

Αν εισαι νορμαλ ανθρωπος και δεν γουστραεις Χακερς, Υπερ-Λαγκ και Υπερ-πινγκ, Θες καλυτερα\περισσοτερα Τουρναμνετς, περισσοτερους παικτες, τα τετραπλασια παιχνιδια (+αρκειντς), και ενα ενα καρο εφαρμογες, τοτε θες Χ-Λαιβ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πλερώνω για live,μια χαρούλα είμαι με το ps3 μου με παιχνιδάρες δόξα τω θεό.

Συμφωνω και γω! Τι να το κανω το καλο online οταν χρεωνομαι για τις υπηρεσιες του?:P :P :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

PS3 - Για Blu Ray Player (Και κάνα PES.. και ότι άλλο προκύψει - Παντρεμένοι, ποδοσφαιρόφιλοι, απληροφόρητοι etc)

Wii - Για Casual Gaming (Οικογένειες, φραγκάτοι που ίσως αγόρασαν ΚΑΙ τις παραπάνω, παιδιά, μωρά, και ΑΡΡΩΣΤΗΜΈΝΟΙ fan της σειράς Super Smash Bros.)

 

Η γνώμη μου απλά ε; Που τυχαίνει να είναι και πραγματικότητα most of the times. Ας καούν και τα χλωρά.. τα ποσοστά μιλάνε.

 

 

PS3: Uncharted, Killzone, Demon's Souls, Metal Gear Solid, Wipeout HD, Resistance, Little Big Planet, Valkyria Chronicles και μερικά άλλα exclusives είναι μέσα στα "ότι άλλο προκύψει";

Wii: The Legend of Zelda, Mario Galaxy 1&2, Metroid Prime, Metroid: Other M, Sin and Punishment, DKC returns, Xenoblade Chronicles, Muramasa και κάποια ακόμα είναι στα casual;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS3: Uncharted, Killzone, Demon's Souls, Metal Gear Solid, Wipeout HD, Resistance, Little Big Planet, Valkyria Chronicles και μερικά άλλα exclusives είναι μέσα στα "ότι άλλο προκύψει";

Συμπληρώνω και τα GOW, Gran Turismo, Heavy Rain και μερικά αλλά exclusives είναι μέσα στα "ότι άλλο προκύψει"...

 

XBOX 360: (Κανα Halo και ότι άλλο προκύψει - κορόιδα που πληρώνουν για να παίξουν online, απληροφόρητοι etc)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@NickTG

Βάλε και τo God of War στο PS3 και Conduit, Red Steel στο Wii.

 

Πραγματικά, αν πάρεις PS3 μόνο για PES, είσαι όντως απληροφόρητος.. :rolleyes:

 

υγ : να πείς θα πάρεις 360 για Gears, Forza θα πώ ναί.. το Live μπορεί να είναι ανώτερο, αλλά δεν παύει να είναι επι πληρωμή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εγώ ξέρω ότι,σήμερα, πληρώνεις είδη την αγορά του original παιχνιδιού για το online (έτσι καταπολεμάται και η πειρατία) αλλά όχι και να δίνουμε για subscription από πάνω! Για τους κονσολοφίλους, είναι να έχεις ένα xbox για τα offline χακαρισμένο, και ένα PS3 για το online. Μετά το Kinect/Move, δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος για Wii

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...