Προς το περιεχόμενο

Το Xbox 360 ήταν η πιο δημοφιλής κονσόλα παιχνιδιών για το 2011


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και uncharted 1,2,3

και god of war 1,2,3

 

 

Καλα εγω δεν παιζω τετοια ειδη οποτε..το "σκαλωμα" μου ειναι το GT. Αλλα οπως εγραψα και πιο απανω σε λιγο καιρο θα εχω την λυση στα χερια μου !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα εγω δεν παιζω τετοια ειδη οποτε..το "σκαλωμα" μου ειναι το GT. Αλλα οπως εγραψα και πιο απανω σε λιγο καιρο θα εχω την λυση στα χερια μου !

 

Έχει ανακοινωθεί καινούριο GT για το Vita και δεν το ξέρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS3: Uncharted, Killzone, Demon's Souls, Metal Gear Solid, Wipeout HD, Resistance, Little Big Planet, Valkyria Chronicles και μερικά άλλα exclusives είναι μέσα στα "ότι άλλο προκύψει";

Wii: The Legend of Zelda, Mario Galaxy 1&2, Metroid Prime, Metroid: Other M, Sin and Punishment, DKC returns, Xenoblade Chronicles, Muramasa και κάποια ακόμα είναι στα casual;

 

Uncharted: Ok, το μόνο που έχω χάσει.

Heavy Rain: Καλό. Δε στεναχωρήθηκα κιόλας.

Killzone: PS2 για να παίζεις με κάνα τυπάκι του PES σε καναπέ καλό είναι, το 3 γιατί; PC έχεις αν είσαι Gamer.. Dualshock FPS is gamer-ish? Υπάρχουν άπειρα καλύτερα λοιπόν στο Windows.

MGS: GTP ήταν το 5ο (και είχα δανειστεί PS3 για να το τερματίσω). Όλα τα άλλα τα τερμάτισα σε άλλη κονσόλα.

Wipeout: PC με 6870.

Resistance: Γιατί να το κάνω στον εαυτό μου; ΟΥΤΕ Killzone δεν ήταν.

LittleBigPlanet: Το τερματίσαμε μέσα σε μια μέρα στο PS3 του casual αδερφού μου.

GOW: Δανείζεσαι PS3 και τα τερματίζεις.

Gran Turismo 5: Με δουλεύεις;

Zelda: Μόνο τα κλασσικά, στα γενοφάσκια μου.

Mario/Metroid: ^

Okami (δε το αναφέρατε καν): Μου έλειψε, όπως και το Uncharted του PS3.

 

Ουσιαστικά μου λέτε να αγοράσω PS3 για GOW, Uncharted και HR, και Wii για Okami και BRAWL. Όχι ρε φίλε, η μαλακίες πιάνουν χώρο και κοστίζουν ενώ υπάρχουν 100δες Games που αξίζουν να παιχτούν περισσότερο από αυτά ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ στο development. Έχω παίξει χιλιάδες Games στη ζωή μου, μέχρι το τέλος τους. Έχω κονσόλες από μικρή και Personal Computer, αυτή τη στιγμή στο PC μου έχω 170 ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΑ Games.. και εσείς μου κολλάτε σε 2 που δε μπορώ να παίξω; Δηλαδή θα ήμουν ώριμη να αγοράσω κονσόλα για 2-3-5-6 Exclusives; Ή UBER ΘΥΜΑ; Και όλο το story το λέω γιατί πιθανότατα μπορεί να έχετε τερματίσει καμιά 50ριά Games στη ζωή σας, και σκαλώνετε σε λεπτομέρειες. Για μετρήστε.

 

Όσο για το Halo και το 360 που λες. Και ΜΟΝΟ για το Input Method του 360, αξίζει σαν κονσόλα και θα έπαιζα τα Games σε αυτή αντί για άλλη ακόμη και αν τα έπαιζε με 16bit.

 

Αν όλοι οι Gamers είχαν λογική, το 360 μου δεν θα το αγόραζα σήμερα ΜΤΧ με 100€.. άρα χαίρομαι. Με τρώει το κωλαράκι μου όμως να λέω τη γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι λες να μην εχει το VITA GT ;

 

Αποκλειεται...:rolleyes:

 

Από τη στιγμή που δεν υπαρχει καμία πληροφορία για την πιθανή ύπαρξη του, μάλλον θα περιμένεις πάαααααρα πολύ. Το GT για το PSP που ανακοινώθηκε το 2004, το βγάλανε το 2009 και η ομάδα ανάπτυξης του Gra Turismo αυτή τη στιγμή είναι απασχολημένη να συντηρεί το GT5 και να φτιάχνει το GT6.

 

Με άλα λόγια, καλα κρασιά τον Αύγουστο που είναι παχιές οι μύγες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι απλά η MS έπαιξε σωστά τα χαρτιά της με το xbox 360.Βγήκαν νωρίτερα, με αρκετά χαμηλότερη τιμή και καλύτερα γραφικά από το PS3.

 

 

βαλε και αυτο που εγινε με το ps3 , που εφαγε $#!$%! το psn..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Zelda: Μόνο τα κλασσικά, στα γενοφάσκια μου.

Mario/Metroid: ^

 

 

 

Σκεφτόμουν να απαντήσω αλλά μετά από αυτά άλλαξα γνώμη.

ΟΚ. Έχεις δίκιο. Είμαστε θύματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω και γω! Τι να το κανω το καλο online οταν χρεωνομαι για τις υπηρεσιες του?:P :P :P :P :P

 

Με 3€ το μήνα δεν παίρνεις ούτε καφέ σε καλή καφετέρια!

Χαλάω περισσότερα από 5€ την ημέρα για καφέδες..... :rolleyes:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι απλά η MS έπαιξε σωστά τα χαρτιά της με το xbox 360.Βγήκαν νωρίτερα, με αρκετά χαμηλότερη τιμή και καλύτερα γραφικά από το PS3.

 

Δλδ το Xbox 360 είναι καλύτερο σε όλα? Δεν αξίζει να αγοράσω PS3 σε σχέση με Xbox??

 

Τώρα με τα Windows 8 που θα παίζουν τα παιχνίδια του 360 νομίζω ότι δεν θα' χουμε τίποτα να ζηλέψουμε οι PCάκηδες :)

 

Μην είναι όμως χαλια σαν τα Βιστα... γιατι η MS το συνηθίζει αυτο όπως και με τα Millenium μετα τα 98.. Βγάζει για λιγο καιρο χαλια windows και μετα βγαινουν τα καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα με τα Windows 8 που θα παίζουν τα παιχνίδια του 360 νομίζω ότι δεν θα' χουμε τίποτα να ζηλέψουμε οι PCάκηδες :)

 

Πραγματικά πιστεύεις ότι θα παίζεις ότι βγαίνει στο 360(ή πιο σωστά στο επόμενο xbox) με τα Win.8?Λάθος ενημέρωση έχεις....κάποιες υπηρεσίες του live,άντε και ορισμένα XBLA να <<περάσουν>> και στο pc(που ούτως ή άλλως γίνεται και τώρα σε μερικές περιπτώσεις...βλέπε games που βγαίνουν για pc-XBLA-PSN)....μέχρι εκεί όμως....διαφορετικά δεν έχει νόημα να βγάλει καινούρια κονσόλα η M$ αν συμβεί αυτό που γράφεις...!!!

Console gaming rules.....το pc <<πέθανε>> εδώ και χρόνια....!!!B)

 

Φιλικά!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη Δημήτρη, αλλά η πρώτη παράγραφος είναι δελτίο τύπου. Η δεύτερη περιέχει την είδηση κι αυτήν είναι τα σχεδόν 100.000.000 Wii... Μην πει κανείς ότι είμαι fanboy. Έχω αγοράσει όλες τις κονσόλες (ακόμα και Amiga CD32) τα τελευταία 20 χρόνια αλλά ποτέ Nintendo γιατί ποτέ μου δεν συμπάθησα τα Mario, Yoshi, Zelda κτλ. Αλλά η Nintendo είναι top. Πάω για BF3 στο PS3 τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ το Xbox 360 είναι καλύτερο σε όλα? Δεν αξίζει να αγοράσω PS3 σε σχέση με Xbox??

 

 

 

Μην είναι όμως χαλια σαν τα Βιστα... γιατι η MS το συνηθίζει αυτο όπως και με τα Millenium μετα τα 98.. Βγάζει για λιγο καιρο χαλια windows και μετα βγαινουν τα καλα

Ποτε μια αναβάθμιση ενός λογισμικού,στην ιστορια της ms δεν ήταν τόσο σημαντική όσο αυτή με τα Win8!Αν βγάλει ακόμη ένα Vista,καλύτερα οι προγραμματιστές της,να πιαστούν χέρι χέρι κ να φουντάρουν από 451ο όροφο(χωρίς αλεξίπτωτο,φυσικά)!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...