Προς το περιεχόμενο

Οι Anonymous έριξαν την ιστοσελίδα της CIA!


Dibasic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχουν και άνθρωποι σε αυτόν τον πλανήτη που κάνουν πράγματα για τι το γουστάρουν και όχι επειδή περιμένουν τον κάθε ηλίθιο να κινιτοποιηθεί...

 

Δεν νομίζω ότι καταφέρνουν όμως κάτι με το να χτυπάνε μεμονωμένα sites....

 

><ΥΣ>Άποψή μου πάντα...</ΥΣ>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει και το σενάριο που θέλει τους anonymous άλλη μία εφεύρεση των κυβερνήσεων, με σκοπό να τους το κάνει πιο εύκολο να περάσουν τα σχετικά μέτρα περί απαγόρευσης ελεύθερης ομιλίας (?) στο διαδίκτυο ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και το σενάριο που θέλει τους anonymous άλλη μία εφεύρεση των κυβερνήσεων, με σκοπό να τους το κάνει πιο εύκολο να περάσουν τα σχετικά μέτρα περί απαγόρευσης ελεύθερης ομιλίας (?) στο διαδίκτυο ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο.

Το ότι έχουν κάνει τόσες επιθέσεις και δεν τους έχουν ανακαλύψει ενισχύει αυτό που λες, ε τι στο καλό δηλαδή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγε η σια να ριξει τη σελιδα των ανωνυμων αλλα εγινε βλακεια και ριξανε τη δικια τους σελιδα

 

Ποια είναι η "σελίδα των ανώνυμων";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο και παλι στους ανονημους αν και απο οτι λενε το υπουργειο Δικαιοσυνης δεν το χτυπησαν οι ανονημους.

Επισης εχω μια σημαντικη απορια,πως καταλαβενεις πιο ειναι το αληθινο βιντεο των ανονημους και πιο οχι γιατι ειχε γινει τοση φασαρια για τον περασμενο Νοεμβρη οτι θα κλεισουν το γεισμπουκ και ειχαν βγει τοσα βιντεο και δεν εγινε τιποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Οι ερευνητές δεν βρήκαν καμία αλλαγή στο ποσό του διαθέσιμου εισοδήματος που δαπανάται για μουσική και ταινίες, παρά το γεγονός ότι περίπου το ένα τρίτο των Ελβετών εμπλέκονται σε κάποια μορφή ανταλλαγής. Ετσι η Ελβετική κυβέρνηση κατέληξε στο συμπέρασμα ότι καμία αλλαγή στην νομοθεσία δεν ήταν απαραίτητη και κάλεσε τη βιομηχανία της ψυχαγωγίας να αναπτυχθεί και να προσαρμοστεί με τις αλλαγές στην τεχνολογία και στις συνήθειες των καταναλωτών, αντί να προσπαθεί να καταστείλει την πρόοδο."

 

Αυτο ειναι ευχαριστο να ακους απο μια Κυβερνηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει περάσει ποτέ από το μυαλό σας το ότι πίσω από τους Anonymous μπορεί να βρίσκεται η CIA...? Μην πιστεύετε ότι βλέπετε....

 

Βεεεεεβαια....

 

Οπως και το οτι οι παικτες τους ΠΑΟ ειναι εξωγηινοι που ακομα μαθαινουν μπαλα, ενω αυτοι του ΟΣΦΠ ειναι απο αλλη εξωγηινη φυλη, που ομως ηξεραν λιγη μπαλα γιατι επαιζαν και στον πλανητη τους ενα παρομοιο παιχνιδι!!!

Ποτε δεν ξερεις... :fear: :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύει κανείς οτι αυτοί που μας καταστρέφουν-κυβερνούν (παγκόσμια όχι μονο στην Ελλάδα) θα συγκινηθούν επειδή κάποιος/οι τους χτύπησε το site; Αν είναι δυνατόν να πιστεύουμε οτι μπορεί να αλλάξει κάτι ή να ξυπνήσουν αυτοι που ελέγχονται απο το χαζοκούτι και τους πολιτικόυς... εγώ πιστεύω πως δυστυχώς είναι ακόμα μια μόδα που θα περάσει πολύ γρήγορα και τα απομηνάρια της θα μείνουν κάπου χαμένα στο youtube με κατι εκκατομύρια προβολές και ίσως γίνει και online flash game στο facebook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...