Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops 2


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καταλαβα, θα δοκιμασες και εσυ το bf3 και μολις πηγες να παιξεις cod καπως σουρθε αχαμνα. :rolleyes:

Όχι, εξαρχής ήμουν υπέρ BF3, ξέρω τα θέματα των CoD.

Άχαμνα μου ερχόταν και πριν το παίξω το BF3, απλά σαν (πρώην) fan, τα παίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αλλη μια ιστορια αναμεσα σε δυο παιχνιδια cod - bf3

μιας και παιζω απο το πρωτο cod και τα εχω ολα θα πω τα κλασικα μεχρι το 4 (το 4 best of all) απλα top.

μετα μειναν στα ιδια και τα ιδια χαλασαν με το p2p steam το online και βεβαια στα 2 τελευταια το bo ηταν τραγικο σε ηχο και γραφικα αλλα φοβερο σε οπλα (ολα ιδιας σχεδον δυναμης) και χαρτες με το ζορι για campers(αν παιζεις κατι εκτος ffa δεν με πειραζει το camper).το mw3 σκατα σε σερβερ λογω steam,σκατα με τους ηλιθιους campers σε ffa παντα και σκατα με τα ηλιθια akimbo αλλα φοβερα γραφικα για dx9 και πολη καλο ηχν.

 

τωρα στο bf3 το μονο που μπορω να παιξω ειναι το tdm και αυτο με το ζορι μιας και πρεπει να μαθεις να ξεχωριζεις τους αντιπαλους.κατα τα αλλα ειναι ασχετο με το cod μιας και πρεπει να πας σε πολυ αργους ρυθμους κατι το οποιο με χαλαει μιας και δεν εχω το χρονο να παιζω με τις ωρες.

 

και δυστηχως τελευταια παιζω bf3 λογω "ανταγωνισμου" με ενα κολητο και γιατι βαρεθηκα τα βλαμενα με τα cheat και ολα τα παραπανω του call.

 

ελπιζω να ειναι καλυτερο το bo2 ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σπαστικό ρε φίλε εκεί που παίζεις 8 vs 8 πχ, να είναι ένα-δυό π0Υ$τράκια και απλά να σε πετυχαίνουν headshot..

Δεν ξέρουν ούτε να παίζουν, και χαλάνε το παιχνίδι (άποψή μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

σπαστικό ξε σπαστικό είναι ο έξυπνος-λογικός-ρεαλιστικός τρόπος μάχης, όχι το ντου "αντριλίκι"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Unreal play-style for the win. Το να είμαι σε ένα σημείο και να περιμένω τον άλλον να περάσει για να τον σκοτώσω τι να το κάνω..? Pu$$y snipping.... -_-

Αν ξέρει να παίζει, ας κάνει ντού να ε φάει να παραδεχτώ πως οντως είναι καλύτερος και με έφαγε, όχι όμως να κάθεται σ' ένα σημείο και να χαίρεται και απο πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να χαρώ την εξυπνάδα που θέλει να πάρεις ένα sniper, να βρείς ένα καλό σημείο και να περιμένεις να περάσει κάποιος..

Όπως και να 'χει, είμαι σίγουρος πως έχεις παίξει UT online και καταλαβαίνεις πως το βλέπω εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ένας σοφός είπε, "Who's the more foolish? The fool, or the fool who follows him?"

 

ναι προφανώς αλλά άλλη νοοτροπία έχει το UT και το Quake κι άλλο το Call of Duty και το Battlefield, προφανώς έχει περισσότερο χαβαλέ το ντου, αλλά είναι τέρμα brainless...

 

όπως επίσης brainless είναι το camperιασμα σε 1 και μόνο σημείο (εφόσον μιλάμε για sniper), αλλαγή spot μετά από κάθε kill πάνω κάτω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σπαστικό ξε σπαστικό είναι ο έξυπνος-λογικός-ρεαλιστικός τρόπος μάχης, όχι το ντου "αντριλίκι"...

 

 

ξαναλεω ειναι χαζο ειδηκα σε ffa

 

αλλα παμε τωρα αν ολοι και οι 10 ας πουμε αραξουμε με τη λογικη αυτη σε μια γωνια θα πρεπει να ληξει με μηδεν ΓΑΜΑΤΑ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

από την στιγμή που υπάρχει η δυνατότητα επιλογής sniper στο παιχνίδι το camperιασμα είναι μονόδρομος, τι περιμένεις δλδ να κάνεις με τέτοιο όπλο? close combat?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

από την στιγμή που υπάρχει η δυνατότητα επιλογής sniper στο παιχνίδι το camperιασμα είναι μονόδρομος, τι περιμένεις δλδ να κάνεις με τέτοιο όπλο? close combat?

 

Έχει +2 αν φας την κάνη στο μάτι. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...