Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops 2


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

από την στιγμή που υπάρχει η δυνατότητα επιλογής sniper στο παιχνίδι το camperιασμα είναι μονόδρομος, τι περιμένεις δλδ να κάνεις με τέτοιο όπλο? close combat?

Γενικά μισώ και εγώ τους campers αλλά όχι αυτούς με τα snipers , γιατί αν το δεις και στην πραγματικότητα, οι σκοπευτές βρίσκουν ένα ωραίο μέρος βλέπωντας όλο το τοπίο που θέλουν να χτυπήσουν και παραμένουν εκεί.

Αλλά οκ, όποιος το βλέπει σαν παιχνίδι όντως είναι σπαστικό.

Υ.Γ

Το ξέρω πως το πάω αλλού το θέμα, προσωπική γνώμη πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά μισώ και εγώ τους campers αλλά όχι αυτούς με τα snipers , γιατί αν το δεις και στην πραγματικότητα, οι σκοπευτές βρίσκουν ένα ωραίο μέρος βλέπωντας όλο το τοπίο που θέλουν να χτυπήσουν και παραμένουν εκεί.

Αλλά οκ, όποιος το βλέπει σαν παιχνίδι όντως είναι σπαστικό.

Υ.Γ

Το ξέρω πως το πάω αλλού το θέμα, προσωπική γνώμη πάντα.

 

 

τα λες καλα αλλα εγω προσωπικα δεν μιλησα για sniper αλλα για βλακες campers σε ffa και χωρις sniper ok?βαλε και τα gl στο mw3 χαλια αλλα ευτηχως λιγα τα ατομα που τα χρησιμοποιουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα λες καλα αλλα εγω προσωπικα δεν μιλησα για sniper αλλα για βλακες campers σε ffa και χωρις sniper ok?βαλε και τα gl στο mw3 χαλια αλλα ευτηχως λιγα τα ατομα που τα χρησιμοποιουν

Και εγώ έγραψα για αυτούς χωρίς snipers οι οποίοι αν όχι βλάκες , σπαστικοί είναι όμως... 'Ασε που μαζί με τα killstreaks, ιδίως στο black ops με το RC-XD (2 kills αν έχεις το hardline ) καταστρέφουν τελείως το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Post #49!

Μόνο που στο 49 απλά αναφέρεται πως είναι στο Steam και στο 69 λέει Pre-Purchase.

 

υγ : το ξέρω οτι το link είναι το ίδιο, αλλά ο λόγος που μπήκε το καθένα είναι τελείως διαφορετικός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Game Informer δημοσιεύει ένα νέο άρθρο για το Call of Duty: Black Ops 2, στο οποίο και σημειώνεται πως η απόφαση της Treyarch να μεταφέρει τον τίτλο στο μέλλον έρχεται σε σύγκρουση με το συμβόλαιο που έχει υπογράψει η Activision με την Infinity Ward. Ο βασικός developer έχει συμφωνήσει με τον εκδότη να αναλάβει όλα τα μελλοντικά games, με την Treyarch να περιορίζεται σε ότι έχει να κάνει με το παρελθόν.

Προβλήματα για το Black Ops 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...