Προς το περιεχόμενο

Αγορά tablet μέχρι 400 ευρά


outlaw star

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, όπως λέει και ο τίτλος φίλη ενδιαφέρεται για αγορά tablet μέχρι αυτά τα χρήματα..η χρήση δε θα είναι κάτι το extreme, mail δουλειάς κυρίως και internet..

οι ίντσες να είναι τουλάχιστον γύρω στις 7 και αν έχει 3g(υποθέτω δύσκολο σε αυτά τα χρήματα) ακόμη καλύτερα...επίσης δε θέλει να μπλέξει με αγορές μέσω net οπότε μιλάμε για αγορά Αθήνα απο κατάστημα...ευχαριστώ :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Huawei S7 Slim από τον Κωτσόβολο στα 350 νομίζω. Πιάνει κ0λ0 κανονικά βέβαια και το S7 δεν λέει και πολλά κατά την γνώμη μου και ειδικά στην τιμή αυτή....Αλλιώς το Voosoo V7 είναι μία παρόμοια, με καλύτερα χαρακτηριστικά και οικονομικότερη περίπτωση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ανέφερα είναι το Slim, το οποίο έχει διαφορές με αυτό που αναφέρεις αλλά σε καμία περίπτωση δεν αξίζουν 200 ευρώ!! Το S7 που βρήκες έχει σταματήσει να παράγεται γι'αυτό και η χαμηλή τιμή του για ξεστοκάρισμα, η υποστήριξη από την Huawei σε όλα τα επίπεδα είναι ψιλοάθλια απ'ότι ακούω και γενικά δεν μου κάθεται καθόλου, ειδικά αν σκεφτείς ότι έχει 256ΜΒ ram και ότι ο qualcomm δεν τα πάει καλά στο video γενικώς.

 

Αλλά αν η φίλη σου περιοριστεί στην χρήση που ανέφερες τότε τα 156 ευρώ είναι σούπερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...