Προς το περιεχόμενο

ps vita pack offer


oldermania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαιρετε! στο πλαισιο βαλανε νεα προσφορα στο ps vita πακετο με uncharted game ακουστικα limited edition ps vita wi fi και μνημη 8 giga sony 289 ε!πολυ καλη τιμουλα πιστευω εγω εδωσα προκαταβολη για να μην χασω την προσφορα αφου ειναι μεχρι τις 22 αυτου του μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαιρετε! στο πλαισιο βαλανε νεα προσφορα στο ps vita πακετο με uncharted game ακουστικα limited edition ps vita wi fi και μνημη 8 giga sony 289 ε!πολυ καλη τιμουλα πιστευω εγω εδωσα προκαταβολη για να μην χασω την προσφορα αφου ειναι μεχρι τις 22 αυτου του μηνα

Βαλε link.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με προλαβε ο φιλος πιστευω οτι ειναι η τιμη με ολα αυτα ειναι μια καλη προσφορα ομως προλαβετε ειναι μεχρι τις 21 του μηνα ανυπομονω να το παρω στα χερια μου:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλή η τιμή του για αυτά που δίνουνε, αν τα πάρεις ξεχωριστά είναι γύρο στα 370€

Φυσικά είναι το φτηνό μοντέλο με μονο wifi δεν έχει 3G και GPS που σε μερικά προγράμματα και game είναι απαραίτητα για να παίζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα από αυτά όμως δεν συγκρίνεται με το θρυλικό Uncharted!

Γουστα ειναι αυτα...Απλα το γραψα για να μη νομιζει ο κοσμος οτι το πλαισιο κανει αμαν τις προσφορες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλή η τιμή του για αυτά που δίνουνε, αν τα πάρεις ξεχωριστά είναι γύρο στα 370€

Φυσικά είναι το φτηνό μοντέλο με μονο wifi δεν έχει 3G και GPS που σε μερικά προγράμματα και game είναι απαραίτητα για να παίζουν

 

Καλα που ειδες εσυ παιχνιδι να χρειαζεται 3G για να παιξει...μην τρελαθουμε κιολας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω νομιζω οτι 289 ειναι καλη τιμη για υπολογιστε ακουστικα μονα τους μαζι με παιχνιδι και μνημη ποσο εχουν?τωρα το ps vita 3g δεν με ενδιαφερει να παιξω υπαιθρια παιχνιδια:)παντως η κοπελα απο το πλαισιο μου ειπε αυριο να παω να παρω τα ακουστικα:)και απο βδομαδα το υπολοιπο πακετο:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παράγγειλα.Με πήραν πριν λίγο και με ενημέρωσαν ότι επειδή είναι preorder δε γίνεται να παραλάβω απο κατάστημα και θα πρέπει να το φέρουν στο χώρο μου.Άρες μάρες λέω εγώ αλλά τεσπα, τους είπα να το φέρουν.Υπόψη ότι με ρώτησαν αν θέλω με άλλα 10 ευρώ να μου βάλουν 16αρα κάρτα και τους είπα ας πάει και το παλιάμπελο.22 ή 23 του μήνα είπαν θα το έχω στα χέρια μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλή η τιμή του για αυτά που δίνουνε, αν τα πάρεις ξεχωριστά είναι γύρο στα 370€

Φυσικά είναι το φτηνό μοντέλο με μονο wifi δεν έχει 3G και GPS που σε μερικά προγράμματα και game είναι απαραίτητα για να παίζουν

 

Δεν νομίζω να υπάρχει πρόγραμμα και ειδικά παιχνίδι που να απαιτεί οπωσδήποτε το 3G.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να υπάρχει πρόγραμμα και ειδικά παιχνίδι που να απαιτεί οπωσδήποτε το 3G.

 

Για το 3G πιστεύω ότι δεν θα είναι απαραίτητο αλλα αυτά που δεν έχουνε 3G δεν έχουνε και GPS και ένα app/game είναι και αυτό t@g εγώ πάντως αν πάρω (όχι άμεσα) θα πάρω το full version για να είμαι μέσα σε όλα :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...