Προς το περιεχόμενο

ps vita pack offer


oldermania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ολοι εχουν αυτα τα στιγματα ναι,κι εγω καμια φορα δεν τα προσεχω πολυ..ειναι της oled λενε..τεσπα αμα αργοτερα πουν οτι ειναι προβλημα το δινουμε πισω αλλα δε νομιζω γιατι εκτος απο το loading δεν τα βλεπω αλλου.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδη να μην τους το πάω αύριο; Εμένα φαίνονται πολυ!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Ούτε εγω τα βλέπω αλλου μόνο σε μαύρο φόντο αλλα ειναι έντονο

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το πήρα πρώτη μέρα με 16gb κάρτα και uncharted και τα στίγματα που λέει ο φίλος υπάρχουν και στο δικό μου αν και γενικά σχεδόν όλοι τα έχουν, έχει αναφερθεί και σε sites του εξωτερικού.

Είναι κάτι που φαίνεται μόνο όταν φορτώνει παιχνίδι σε σκοτεινό δωμάτιο. Εβαλα είδα ταινια και δεν φαίνεται τίποτα ακόμα και σε σκοτεινά σημεία της ταινίας.

Δεν θα ασχοληθώ για αλλαγή εκτός και αν βγάλει κάποιο πιο σοβαρό πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aς το ξαναπω αλλη μια φορα

Δεν προκειτε να ασχοληθουν με επιστροφες/service κτλ για το φαινομενο αυτο.ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

Χρονο θα χασετε κ θα τσαλακωσετε την διαθεση σας για ενα φαινομενο που το 95% των χρηστων εχει.

Τωρα αν αισθητικα αποτε παιζετε σε σκοταδι κ κατα την στιγμη των διαφορων loading σε Black φοντο σας ενοχλει τοτε τι να πω πουληστε το...

Εγω απο την πρωτη μερα ηξερα οτι θα το εχω (κ φυσικα δεν την γλιτωσα κ εγω που εχω πολλα στιγματα)

Επισης να επιβεβαιωσω κ εγω οτι ουτε σε ταινιες φαινετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα τι ακριβώς πρόβλημα ειναι αυτο; Στο psp δεν το είχε

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Δηλαδη όλοι το έχουν αυτο το πρόβλημα; Στο psp δεν είχα παρόμοιο πρόβλημα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω άνθρωποι φεύγουν δεν θα χαλάνε και αυτα;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Άκυρο?

Τεσπα το προβλημα στο vita υπαρχει και το χω και γω ο ιδιος αλλα θα δουμε.

Προς το παρων, σαν μηχανηματακι τα αξιζει τα λεφτα του και με το παραπανω αλλα θα δειξει,ισως φτιαξει με κανενα update ξερω και γω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα χθες καθως επαιζα και κατεβαζα 2 games απο το store κολλησε το συστημα του το εκανα επανεκινηση και δεν ξανα ανοιξε το μηχαμημα οποτε θα τους το παω σημερα στο πλαισιο να μου δωσουν αλλο δεν μπορω να καταλαβω τι εχει παθει ειμαι σιγουρος οτι μας πουλησαν ελλατωματικες παρτιδες και μας δωσανε αυτα τα δωρακια για να μας ριξουν σταχτη στα ματια ντροπη τους

 

απο χθες αναβοσβηνει το μηχανημα το κατω κουμπακι δεν ξερω τι εχει παθει εχει φαει τρομερο κολλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα χθες καθως επαιζα και κατεβαζα 2 games απο το store κολλησε το συστημα του το εκανα επανεκινηση και δεν ξανα ανοιξε το μηχαμημα οποτε θα τους το παω σημερα στο πλαισιο να μου δωσουν αλλο δεν μπορω να καταλαβω τι εχει παθει ειμαι σιγουρος οτι μας πουλησαν ελλατωματικες παρτιδες και μας δωσανε αυτα τα δωρακια για να μας ριξουν σταχτη στα ματια ντροπη τους

 

απο χθες αναβοσβηνει το μηχανημα το κατω κουμπακι δεν ξερω τι εχει παθει εχει φαει τρομερο κολλημα

 

δοκιμασες να κρατησεις το power button για 30 δευτερολεπτα μεχρι να σου βγει ενα παραθυρο ? Αν οχι καντο και διαλεξε επαναφορα συστηματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω παντως νομιζα οτι δεν ειχε στιγματα το δικο μου, γιατι σε εντελως μαυρο background δεν εβλεπα κατι ή σε φωτο με μαυρο χρωμα, ομως οταν προσεξα καλυτερα σε loading screen Παιχνιδιων τελικα ειδα και στο δικο μου. Παντως δε νομιζω οτι ειναι προβλημα αφου σε οποιοδηποτε αλλο χρωμα δεν το κανει, μονο στο μαυρο, και σε αλλα sites Που μπηκα να διαβασω υστερα απο ενα γρηγορο googlαρισμα το ιδιο πραγμα αναφερουν ολοι και το "ριχνουν" στο οτι ειναι καπριτσιο των OLED Οθονων....τωρα ποιος ξερει ο χρονος θα δειξει εαν αυτο αναγνωριστει σαν προβλημα....τα προβληματα των day1 αγορων παντως μου θυμιζει τα προβληματα που ειχα με το day1 iphone 3g....αυτο εβγαζε μετα απο καποια χρηση (συνηθως 15~20 ημερες) κατι μεταλλικες χαρακιες (αλλες μικροτερες αλλες μεγαλυτερες σε μηκος) γυρω απο την οθονη (οχι μεσα)...ή με το "χασιμο" φωτος σε διαφορα σημεια γυρω απο την οθονη, τα προβληματα αυτο ποτε δεν αναγνωριστηκαν απο την Apple και ποτε δεν αλλαξαν συσκευες ειτε εδω ειτε "εξω".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασες να κρατησεις το power button για 30 δευτερολεπτα μεχρι να σου βγει ενα παραθυρο ? Αν οχι καντο και διαλεξε επαναφορα συστηματος

 

φιλε πως κανω επαναφορα συστηματος?δεν ανοιγει καν το μηχανημα το πατησα το κουμπι 30 δευτερολεπτα

 

δεν ξανα παιρνω συσκευες απο την πρωτη μερα κυκλοφοριας μεγαλο λαθος και η σονυ τωρα γιατι δεν ζηταει ολο το κουτι να τους το στειλεις να σου στειλουν ενα σφραγισμενο?το σωστο αυτο δεν ειναι?

 

Τα στίγματα ειναι η αρχη ξενερωσα με την συσκευή πολυ πρόχειρη δουλεια κάνανε το psp ήταν σκυλι

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε πως κανω επαναφορα συστηματος?δεν ανοιγει καν το μηχανημα το πατησα το κουμπι 30 δευτερολεπτα

 

δεν ξανα παιρνω συσκευες απο την πρωτη μερα κυκλοφοριας μεγαλο λαθος και η σονυ τωρα γιατι δεν ζηταει ολο το κουτι να τους το στειλεις να σου στειλουν ενα σφραγισμενο?το σωστο αυτο δεν ειναι?

 

Τα στίγματα ειναι η αρχη ξενερωσα με την συσκευή πολυ πρόχειρη δουλεια κάνανε το psp ήταν σκυλι

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Το ps vita που πηρες ειναι εκδοση 1004. Το psp στην αντιστοιχη εκδοση μου ειχε βγαλει ενα καρο προβληματα μεχρι να βρουν οι αναβαθμισεις.

Δοκιμασες το παραπανω αλλα ταυτοχρονα να το εχεις στην πριζα? Πολλοι αντι να το κλεισουν το βαζουν σε sleep και τους τελειωνει η μπαταρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ηταν sleep mode νεκρωσε δεν ανοιγε καν το πηγα στο πλαισιο σημερα στο service σε 2 μερες ειπαν θα με παρουν τηλ ελπιζω να μου δωσουν καινουργιο η σονυ ηθελε να τους στειλω μονο την συσκευη χωρις το κουτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...