Προς το περιεχόμενο

Neo V vs Nexus S


Greekz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τεχνολογικα ειναι ισαξια ομως το nexus s ειναι αρκετα παλιο πλεον και στα χρηματα που εχει μπορεις να βρεις καλυτερα. Αν εισαι στα 200 πηγαινε για neo V αλλιως εχει πιο πανω optimus 2x, xperia ray

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι κάτοχος Nexus λέω Nexus άλλα είναι κρίμα τα παραπάνω χρήματα όταν το Neo V έχει 200€. Οπότε ως value for money Neo V. Τώρα σε προσφορά άμα βγει το Optimus 2x στα 250€ πάλι...

 

Sent from my Nexus S using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκμεταλευομαι την ευκαιρία να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που έχουν αναφέρει τόσες φορές τον τελευταιο καιρό το πόσο καλό είναι στην τωρινή του τιμή το neo v. Το πήρα πριν μερικές εβδομάδες και είμαι πολύ ευχαριστημένη, αν και ακόμα δεν έχω καθίσει να ασχοληθώ και να μάθω περισσότερα για τις δυνατότητες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαστε σε αυτό το θέμα Neo V vs Nexus S θα σου έλεγα σίγουρα καλύτερες από το Nexus S. Από φωτογραφίες λίγες που έβγαλα όταν το έπιασα για λίγο στα χέρια μου είναι αξιόλογες σαν του Galaxy S θα έλεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέχρι 250 ευρώ υπάρχει καλύτερη επίλογη σε smartphone για αυτά που ζητάω (photos+videos) ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Galaxy s και optimus 2x απο μένα αξίζουν τα παραπάνω χρήματα που ζητάνε.Στη χαμηλότερη κατηγορία πας για x5 pro η neo v στα 200.

 

Αποστολή από το Huawei X5 Pro με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέχρι 250 ευρώ υπάρχει καλύτερη επίλογη σε smartphone για αυτά που ζητάω (photos+videos) ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

optimus 2x φιλε στα 250.απο κει και περα σε μονοπυρηνο παιρνεις το nexus που τρεχει πολυ καλα το ics.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...