Προς το περιεχόμενο

Eλ.Βενιζέλος - Αυλώνα


Adon1s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 με φόρους; wtf;

 

Από Θεσσ ναι, έκλεισα κι εγώ για τελος μαρτίου.

Από Αθήνα είναι 40.

 

Και το να πας από Αεροδρόμιο Αυλώνα χωρίς μέσο είναι απίστευτη ταλαιπωρία από το να παρεις απλά το τραίνο, και θα κάνεις ίδια ώρα. Αν βάλεις μια ώρα πριν στο αεροδρόμιο, μια ωρα πτηση, μια ωρα μεχρι να παρεις βαλιτσες να παρεις προαστιακο να φτασεις ΣΚΑ, μια ωρα μεχρι να ερθει το τραινο και να φτασεις αυλωνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 με φόρους; wtf;

 

ναι... τι νομιζεις ειμαστε...; δανια; :P

 

Λογικά είναι αυτα της τελευταίας στιγμής που ακυρώνονται και τα σκοτώνουν.

 

ακριβώς το αντίθετο. ειναι ναυλος προσφοράς που δεν ακυρώνεται

 

 

υ.γ.: μαλλον σε βολευει ο καρβουνιάρης. Για αθηνα εχει προσφορές με 9-19 ευρώ. Παρε μια τετοια και κατεβα αυλώνα γιατι για θεσσαλονίκη αυλώνα λογικά δε θα στη βγάλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικαρε.

 

Αν έχεις αποφασίσει να πας με αεροπλάνο μέχρι Ελ. Βενιζέλος και μετά να χρησιμοποιήσεις συγκοινωνία, αυτό που θυμάμαι εγώ ειναι το εξής.

 

Μετρό απο Ελ. Βενιζέλος μέχρι το σταθμό Λαρίσης και μετά κατευθείαν τρενάκι (δε χρειάζεται να κλείσεις, βρίσκεις θέση) μέχρι το σταθμό, Αγιος Θωμάς. Δεν κατεβαίνουν οι φαντάροι Αυλώνα. Στον Αγιο Θωμά κατεβαίνουν ακριβώς εξω απ το στρατόπεδο.

 

Καλή θητεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι... τι νομιζεις ειμαστε...; δανια; :P

 

Καλά, από Κοπεγχάγη έχω ζήσει εισιτήριο 0 ευρώ για Βερολίνο.

Αλλά οι εσωτερικές εδώ ήταν πάντα αναίτια ακριβές, μια χαρά τους τον φόρεσε ο ΟΣΕ μάλλον και άρχισαν να κόβουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν τέλει θα πάω με το intercity Θεσσαλονίκη - Οινόη , θα είμαι με άλλα 3 άτομα παρέα , οπότε κλάϊν θα περάσει η ώρα

 

Τhanks για τις πληροφορίες ε

 

υγ: Δεν είμαι φαντάρος , θα πάω σε ενα συνέδριο στην Αθήνα και θα μας φιλοξενήσει ενας φίλος στο σπίτι του στην Αυλώνα , οπότε ψάχναμε τρόπο να πάμε εκεί :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...