Προς το περιεχόμενο

WD Passport Essential 500GB Silver USB3.0 72Ευρω


stenlibi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχω να παραδεχτω οτι εχει πολυ καλες τιμες σε δισκους με το κουπονι.1ΤΒ 2.5 2.0 usb προ πλημμυρων κρισεων ειχε 110.Τωρα πηρα τον ιδιο αλλα με 3 usb στα 115.μονο μειον ειναι οτι παραγγελια εγινε 19.02 κ παραλαβη κατα τις 5.3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω να παραδεχτω οτι εχει πολυ καλες τιμες σε δισκους με το κουπονι.1ΤΒ 2.5 2.0 usb προ πλημμυρων κρισεων ειχε 110.Τωρα πηρα τον ιδιο αλλα με 3 usb στα 115.μονο μειον ειναι οτι παραγγελια εγινε 19.02 κ παραλαβη κατα τις 5.3.

 

εγω που πηρα 2 wd mybook 3.5 usb3.0 στα 78 each, πολυ ευχαριστημενος, ηρθε και σε 3 μερες, αν εξαιρεσεις ενα μπουφο υπαλληλο που με ταλαιπωρησε γιατι μου στειλε αρχικα μονο τον εναν, λογω λαθους, σχετικα καλα λεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειμαι γραμμενος καιρο,αλλα κουπονι δε μου στειλανε,οποτε,χρησιμοποιησα το παραπανω.Φανταζομαι,εχει χρησιμοποιηθει αρκετες φορες και την εκπτωση την εκανε κανονικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι ενα θέμα,γιατι δεν το γραφει καθαρα...στο τηλ που ρωτησα μου ειπε προφορικα για τον δικο μου 2χρονια.

 

Βασικό θέμα όμως , αν είναι δυο χρόνια καλά είναι !! :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπήρχε μια είδηση για αλλαγή πολιτικής από WD πριν καιρό, όπου ανακοίνωναν μείωση των εγγυήσεων αλλά δεν ξέρω αν αφορά και τα προηγούμενα κομμάτια.

Anyway για να είπαν 2 χρόνια, μάλλον θα ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα παντως παιδια, το εν λογω καταστημα, μιας και αγορασα τους 2 σκληρους πριν λιγες μερες, με ενημερωσε για αλλαγη πολιτικης της WD και οτι πλεον οι σκληροι μου εχουν 1 χρονο μονο εγγυηση. Το λεω για να το ξερετε. ΑΝ ΚΑΙ

το κουτι λεει πανω για 2 years εγγυηση. Αλλα λογικα δε θα ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Eμενα παντως παιδια, το εν λογω καταστημα, μιας και αγορασα τους 2 σκληρους πριν λιγες μερες, με ενημερωσε για αλλαγη πολιτικης της WD και οτι πλεον οι σκληροι μου εχουν 1 χρονο μονο εγγυηση. Το λεω για να το ξερετε. ΑΝ ΚΑΙ

το κουτι λεει πανω για 2 years εγγυηση. Αλλα λογικα δε θα ισχυει.

 

Η WD ΔΕΝ έχει ρίξει στον 1 χρόνο τα προϊόντα της, η Seagate το έχει κάνει σε μερικά, μλκιες σου έλεγε λοιπόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα παντως παιδια, το εν λογω καταστημα, μιας και αγορασα τους 2 σκληρους πριν λιγες μερες, με ενημερωσε για αλλαγη πολιτικης της WD και οτι πλεον οι σκληροι μου εχουν 1 χρονο μονο εγγυηση. Το λεω για να το ξερετε. ΑΝ ΚΑΙ

το κουτι λεει πανω για 2 years εγγυηση. Αλλα λογικα δε θα ισχυει.

Πως και πότε έγινε αυτό?

Γιατί αν θυμάσαι είχα πάρει κι εγώ δύο κομάτια τότε (τον 1TB και τον 2TB) και μάλιστα τους καταχώρησα στο site της WD (έστειλα και σκαναρισμένες της αποδείξεις αγοράς τους). Θυμάμαι με βάσει το σειριακό μου έδειχνε υπόλοιπο λιγότερο απο χρόνο και μετά τα σχετικά παραστατικά άλλαξε σε 2 χρόνια + 1 μήνα επιπλέον!!! και για τους δύο. Από το Electro δεν είχα καμιά ενημέρωση για το θέμα πάντως.

 

ΥΓ: Και τώρα που έκανα διασταύρωση 2/28/2014† μου δείχνει και για τους δύο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως και πότε έγινε αυτό?

Γιατί αν θυμάσαι είχα πάρει κι εγώ δύο κομάτια τότε (τον 1TB και τον 2TB) και μάλιστα τους καταχώρησα στο site της WD (έστειλα και σκαναρισμένες της αποδείξεις αγοράς τους). Θυμάμαι με βάσει το σειριακό μου έδειχνε υπόλοιπο λιγότερο απο χρόνο και μετά τα σχετικά παραστατικά άλλαξε σε 2 χρόνια + 1 μήνα επιπλέον!!! και για τους δύο. Από το Electro δεν είχα καμιά ενημέρωση για το θέμα πάντως.

 

ΥΓ: Και τώρα που έκανα διασταύρωση 2/28/2014† μου δείχνει και για τους δύο :)

 

Αληθεια??? Προφανως, οι τυποι απ το electroworld με κοροιδεψαν... 2 Φορες ρωτησα τη διαρκεια εγγυησης, στην εξυπηρετηση πελατων τους, και τις 2 φορες μου ειπαν οτι αν και το κουτι γραφει 2 χρονια εγγυησης, εχω 1 χρονο στην πραγματικοτητα.

 

Μιας και υπολειπομαι σε γνωσεις, μπορεις σε παρακαλω να με ενημερωσεις για το τι εκανες (και να κανω) για να ειμαι καλυμμενος? ευχαριστω πολυ παιδια. σορυ στο παιδι που ανοιξε το θεμα για το οφ τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...